2015

A osztály

nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Ullrich Balázs

Balázs Ákos

Balázs Anita

Balog Eszter Tünde

Csécsy Csaba Róbert

Csépányi József

Csiki Anna Zsófia

Csitári Tibor

Deseatnikov Dániel

Dobos Mária

Fila Zsolt

Gombás Bence

Heltai Edit Fruzsina

Hollósy Réka

Horváth Alexandra

Jenei Flóra

Kóbor Zsófia

Kramer Vivien Wilhelmina

Le Kim Evelin

Lihotzky Adrián Attila

Lőrincz Nóra

Major Krisztina

Markovits Zsófia

Mihail Andrea

Nagy Bendegúz

Oláh Dóra Petra

Pál Bianka Luca

Pap Karolina

Petráki Adrián

Rosza Lívia Edit

Rusz Martina

Simon Balázs

Simoncsik Hanga Fruzsina

Szilágyi Dániel

Szirtes Máté

Teleki Eszter

Völgyi-Csík Lívia

 

12.b

német-matematika speciális osztály

osztályfőnök: Balogh Norbert

Baranyai Kinga

Baricsán Márk

Botszki Bence Ádám

Durmics- Fall Tamás Norbert

Farkas Norbert

Fodor Balázs

Fodor Gergő

Gál Bernadett

Guba Ádám

Harányi Zsuzsanna Krisztina

Illés Balázs

Juhos Dániel

Kóczián Mária Dalma

Kókai Szabina

Koleszár Kitti

Král Angelika

Laukó Bence

Madácsi Flóra

Malárik Márton

Pálinkás András

Pásztor Eszter Rita

Pataki Tamás

Ribai Anna Blanka

Róza Norbert

Simon Gergő

Sobotka Ádám

Szemjanyinov Sándor

Szikes Tibor Tamás

Sziva Norbert

Tóth Benedek

Tóth Rebeka Réka

Tuza Lajos

Varga Anett Zsófia

Zsámboki Péter

 

 

 

12.c

angol nyelvi speciális osztály

 osztályfőnök: Horváth Zsolt

Ajkler Eszter Sarolta

Albert Jennifer

Alhazim Diana Salimeh

Beke Márk

Bencsik Boglárka

Csárádi Barbara

Dmour Adham Hazim

Doholuczki Hanna

Edlmayer Fanni

Fábián Nikolett Ágnes

Farkas Andrea Noémi

Galántai Eszter

Gombás Máté

Győri Anita

Hudoba Katalin

Kiss Gábor

Koumou Viktória

Kovács Adél

Kovács Beatrix

Kovács Péter

Lázár Dániel

Lovai Lili

Magyar Kitti Anikó

Nagy Barnabás Valentin

Németh Petra

Príma Balázs

Rancz Helka

Simon Illés

Szabó Barnabás

Szarka Dorottya

Szőke Eszter

Tóth Máté

Tóth-Velez Valentin

Urbán Bettina

Urbán Nikolett

Zahorecz Márk Dániel

Zsuppán Szilvia

 

 

13.d

angol kéttannyelvű osztály

 osztályfőnök: dr. Monostoriné Nagy Eleonóra

Árvai Bence

Bánsághi Tekla

Bognár Edit

Csányi Eszter

Czibere Alexandra

Erdős Janka

Faber Dóra

Fejes Ádám

Gallov Tímea Bettina

Grecmajer Tibor

Hangya Adrienn Vivien

Harányi Tamás

Hegedűs Dénes

Horváth Júlia

Horváth Róbert

Hümpfner Evelyn

Ilyés István

Kis Dávid

Kiss Péter

Kocsány László

Kovács Enikő

Krausz Ádám

Kuthi Angelika

Lados Szilvia

Michna Zoltán

Molnár Gergely

Nagy Zsófia

Pintér Patrik

Radócz Imola Zsófia

Rektenwald Gábor

Szarvas Gergő

Terecskei Viktória

Török Gergő

 

 

 

2014

A osztály
Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

Osztályfőnök: Balázsné Zsigó Ágnes
Ágoston Bence
Beck Zsombor
Buda Marcell László
Demeter Zsófia*
Dévai Csaba
Ecsedi Orsolya
Éder Hanga
Égető-Szabó Krisztina Csilla
Füle Zsuzsanna Eszter
Gyetván Dorina*
Hayes Hanna*
Horváth Balázs*
Kaján Anna*
Kiss Alexa
Kohut Gyöngyi
Kóti Zsófia*
Krámer Fanni Júlia*
Kriszt Botond András*
Molnár Mónika
Mucsi Éva*
Novák-Farkas Réka Erzsébet*
Péter Hella Eszter*
Sarusi-Kiss Dorottya*
Slézinger Krisztina
Szeibel Leila*
Szelecki Bence Róbert*
Tauber Pálma Krisztina*
Tóth-Bagi Enikő
Török Tímea Nóra*
Varga Berta
Zámbó Kamilla*

B osztály
Matematika-német speciális osztályban érettségiztek

Osztályfőnök: Hegedűs Gyöngyike
Almási Ramóna
Földi Júlia
Gaszner Alexandra*
Gozdán Rebeca
Hegedűs Anna Krisztina*
Hegyesi Hajnalka
Kármán Péter
Kovács Réka Borbála
Lipták Klaudia Margit
Lipták Laura Mária
Magyar Zsolt
Maka Bettina
Monostori András
Mundrucz Otília Bella
Nagy Bianka Brigitta
Nagy Diána
Nagy Laura Piroska
Papp Anni Juliánna
Pauló Dávid
Raubinek Angéla*
Siska Evelin
Skrabák Dorottya
Szabaczki Bence*
Tácej Zoltán
Tam Szilárd*
Tánczos Karola
Tibold Eszter
Tóth Adrienn
Tóth Ágnes
Tóth Tamás
Török Dávid
Trézsi Norbert
Valkó Ingrid*
Vér Vivien
Veszely Ádám

C osztály
Angol nyelvi speciális osztályban érettségiztek

Osztályfőnök: Tormáné Udvardi Ágnes
Bátori Zsófia*
Beke Norbert
Blaskó Benjámin*
Bogyó Máté
Csukás Norbert
Damascan Mihai
Decsov Kata
Fekete Blanka*
Gólya Ádám*
Gorácz Anna Réka
Hajdu Tamás
Hefró Gábor*
Hümpfner Dániel
Juhász Márton Csaba
Kertész Emese*
Koncz Gábor*
Kovács Dorottya
Kőrösi Júlia Marcella*
Lauran Apolka*
Lengyel Klaudia Ilona
Marosi Réka
Medvegy Martin
Molnár Máté
Neczpál Réka
Oláh Stefánia
Püsök Norbert
Rácz Adorján Barnabás
Radó Lilla Boglárka
Sándor Attila*
Sára Péter*
Simon Dóra
Skuczi Áron Arnold
Szabó- Sebestyén Flóra
Szathmári Blanka*
Szőcs Noémi
Tusor Márton Bendegúz
Wéber Attila

D osztály
Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

Osztályfőnök:
Jánossy Zsolt
Babinyec Dávid József
Baditz Dávid
Borsodi Kinga*
Buzás Janka*
Csizmadia Anna*
Dóra Bence
Eördögh Viktória Réka*
Erdős Mátyás*
Feke Fanni Liza
Garaba Nikoletta
Gergely Attila
Gulyás Kornél
Halmai Dániel
Háló Martin Buda*
Horváth Fanni
Joshi Shila
Kalcsó Kitti Dóra
Kecskeméty Olivér*
Kiss Tünde*
Kovács Ádám
Kovács Andrea*
Lovas Yvette*
Oravecz Fanni*
Pádár Krisztián
Pákai Noémi
Papp Albert
Papp Margit
Perei Beatrix
Piatkó Károly
Podlipszky Dóra Tímea
Rajna Marcell János*
Szabó Luca
Tóth Petra
Zahorecz Sándor

E osztály
Esti tagozaton érettségiztek

Osztályfőnök:
Gergely-Réthy Dorottya
Gugó Klaudia Bernadett
Mercs János Márk
Németh Barbara
Pecze Nikolett
Ratkai Ádám
Somogyi Nikoletta
Szabó János
Székely Boglárka

2013

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Richterné Rubes Zsuzsanna

Babity Máté *

Bajczi Krisztián *

Balog Márk Benjámin

Balogh Annamária

Bella Dorottya *

Bozsik Dóra

Bozsik Iringó Villő

Buda Kitti Anikó

Demeter László *

Dienes Diána Elisabet

Durkó Heléna Hanna

Dvorszki Csilla *

Endrődi Eszter Éva *

Fábián Réka

Farkas Lilla *

Fehér Balázs *

Fekszi Péter

Fóti Martin *

Göntér Balázs *

Hegedűs Tamás

Heltai Fanni Anikó

Illés Réka *

Kelemen Márta *

Kóbor Júlia *

Kupi Szabolcs Gábor

Németh Ákos

Orbán István *

Sipos Orsolya Réka

Skrabák Dániel

Szabó Dániel

Sztankovics Gábor Viktor

Teleki Júlia *

Varga Noémi

Vörös Viktor *

Wild Tamás Róbert

Zachár Benjámin

Zsembery Dorottya

 

2013

 

B osztály

Német-matematika speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fischer Ernő

Ács Regina

Csitári Péter *

Dicse Balázs

Fekete Henriett *

Földi Gergely

Gelencsér Flóra Ikónia

Hamza Gréta

Kelemen Bálint

Kisbalázs Orsolya

Kovács Borbála *

Köő-Tóth Viktor Zénó

Leichner Dávid Bálint

Liptai Lilla Eszter

Major Blanka

Majoros Dorottya

Nagy Cintia *

Német Noémi *

Ország Tamás *

Pál Dorottya

Pálinkás Judit *

Rajna Róbert Gyula

Rimán Balázs

Scarlat Bianka Katalin

Siklósi Bálint

Skultéti Tímea

Somogyi Levente

Szabó András István

Szabó-Sebestyén Bence

Székely Dóra *

Szilágyi Nóra *

Tam Máté

Teski Anna

Tóth Barna

Tóth Viktória Angéla

Zájec Vladiszláv

 

 

2013

 

C osztály

Angol nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Dóka Márta

Alhazim Krisztián *

Angyal Gergely *

Bajnóczi Anna

Bánfi Adrienn

Bárdi Kornélia Zorka

Bárdy Nóra

Barna Beatrix

Bencsik Bianka

Csarnó Tamás Péter *

Cseri Balázs Felicián

Gimesi Csenge Bogáta

Gombos Dalma Evelin

Juhász Viktória *

Kálna Dávid

Koncz Csaba *

Kozma Tímea

Lőscher Ágota

Lubi Emese Mercédesz

Lukács Anna

Mészáros Mariann

Mosonyi Martin Szilárd

Pintér Balázs

Sárdi Soma

Standovár Boróka *

Szabó Tamás

Szeredi Rita

Szohr Annamária

Tiborcz Nikolett Kitti

Tiborcz Tímea Viktória

Tötös Tamás

Utomo Marco Christian

Varga Vivien Dóra

Varju Zita Júlia *

 

 

2013

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

 

Barti Márk József

Bazsó Zoltán

Horváth Gábor

Körmendi Sarlott Polett

Mizere Mercédesz Gréta

Molnár Andrea Tünde

Szalkó Nikolett

Szénási Renáta

 

2012

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Szemethyné Abonyi Erzsébet

Agócs Péter

Bakumenko Lubov Nyikolajevna

Bárány Petra

Bordás Bálint Béla *

Csécsy Vera Vanda *

Dankó Fruzsina

Dudás Bence Máté

Ecsedi Zsófia Anna

Ella Orsolya *

Eyssen Olivér Imre

Faber Dániel

Fábián Anna Mariann *

Fibecz Éva Anikó

Gyulai Gábor Zsigmond

Halász Fanni

Horváth Virág

Kardos Anita Gabriella

Kelemen Dávid *

Kiss Dániel *

Korsós Balázs

Kukolya Csenge *

Lengyel Blanka *

Liptay Dávid *

Mucsi Anna

Polgár András

Rácz Zoltán *

Sándor Lilla Tünde *

Somogyi András

Szabó Bence

Szohr Boglárka Annamária

Tadics Attila Péter

Tóth Márk

Tőke Nóra

Török Olivér András *

Völgyi-Csik Anna

Zsoldos Dóra *

2012

 

B osztály

Német-matematika speciális osztályban érettségiztek

osztályfőnök: Takácné Balogh Boróka

Ángyán Tamás

Bakk Dorottya

Balázs Bence

Berkes Tamás

Berki Bálint

Blaubacher Márta *

Brenn Dávid *

Csörnyei Álmos

Csörnyei Bence

Fodor Katalin

Képes Veronika

Keserű Ádám

Kongsaysak Réka

Kovács Ádám

Kovács Bálint

Kovács Fanny

Kristály Gergely

Krizsán Tamás

Mihályi László Adrián

Miltner Tibor

Mundrucz Alida Anna

Ollári Márton

Pálfi Noémi

Puskás Róbert

Radimszky Levente

Radó Dévi *

Szabados Lajos

Tiborcz Judit

Tóth Bernadett

Valkó Fanni *

Vass Klára

Verbényi Zoltán

Zhu Wei Wei

2012

 

C osztály

Angol nyelvi speciális osztályban érettségiztek

osztályfőnök: Karasz Gyöngyi

Balogh Dorina

Bencze Barbara

Ferdinándy Fanni *

Földi László

Hentz Zsuzsanna

Hertelendy Kitti *

Horváth Miklós

Jekkel Dóra Ida

Komáromi Gábor

Kovács Bence Péter

Kővágó Ádám

Krisztián Zita Fanni

Li Bo

Major Béla

Németh Nóra *

Oláh Kinga

Pásztor Dezső Barnabás

Péli Nikolett Dorina *

Rácz Sándor

Rottmayer Dávid József

Schalbert Ákos

Sóvári Péter

Szőke Péter

Takács Delani Rita

Tamássy Réka *

Tóth Ádám

Turi-Nagy Dóra

Vályi Soma *

Veszely Judit *

Vozár Orsolya

2012

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

osztályfőnök: Veszelyné Fábri Zsuzsanna

Bahram Benjamin

Balassa György

Baranyi Barnabás László

Bojtos Bálint *

Braun Szilveszter Márton *

Debreczeni Máté András

Dian Bernadett *

Ferencz Adél

Károly István Artúr

Kovács Zsolt

Kramer Miriam Mechtild

Madarász Dorottya

Manolescu Norbert

McNeilly Zita

Molnár Bence

Molnár Magdolna Erzsébet

Müller Attila Áron

Nagy Enikő

Oláh Noémi

Oravecz Péter *

Péceli Amanda

Rapai Bence Benedek

Simon Johanna

Szabó Annamária

Tóth Adrienn

Tóth-Gáspár Klaudia *

Török Edina

Vancsa Miklós Milán *

Varga Viktória *

Vas Zoltán Dominik

Vass Dávid Márk

  

2012

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

Bangó Dávid

Kaszanyi Józsefné

Kispál Enikő

Kőrösi Adrián

Magyar Dávid Krisztián

Nagy Bernadett

Pécs Nóra

Pesti Orsolya

Szász Nóra

Varga Anna Rozália

Vidák Renáta

  

 2011

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Rácz Ilona

Barthó Dorottya

Bertalan Bence

Both Eszter *

Czuczor Attila

Czukker Adrienn

Csordás Gergő Csaba

Dávid Ádám

Duca Szabolcs Mihály *

Fibecz Alexandra Györgyi

Fischer Gyöngy

Gulyás Zsuzsanna

Gyenes Attila *

Jakus Levente

Kisgergely Viktória *

Kiss Eszter *

Kohut Lilla *

Kovács Orsolya

Kurucz Anna

Lőrincz Anna *

Mészáros Áron

Pálinkás Tímea

Pálinkás Zsolt *

Papp Dávid *

Simon Boglárka

Somogyi András

Szántó Péter *

Tamás Boglárka Ibolya

Teleki Ákos

Tomkó Ádám *

Tóth Adrienn

Török Sophie Eszter

Varga Csilla *

Varga Lilla *

Vass Nándor

Veres Áron Sándor *

Weidl Márton

 

 

2011

 

B osztály

Német-matematika speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Balogh Norbert

Bencsik Levente

Csányi Katalin

Csikós Mónika *

Ella Bettina

Fehér Mihály Bence

Gábor Dániel *

Hegyesi István *

Iván Viktória

Kocza Mihály Ádám

Kovács Enikő Alexa *

Kreisz Daniella

Krisztik Erika *

Kurucz Kata

Mészáros Petra

Modori László Sándor

Pásztor Judit *

Pásztor Norbert

Pintér Gábor

Rimán Dorottya *

Schrott Tímea

Somorjai-Tamássy Bence

Szabados Bettina

Szabó Anna

Szakács Györk Máté *

Szécsi Rómeó Gábor

Szohr Zsuzsanna

Tamás Zoltán

Tóth Barbara

Tóth Eszter

Tóth Gábor *

Tóth Nárcisz

Varga Máté  *

Zorkóczy Csaba

 

 

2011

 

C osztály

Angol nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kmetty Lászlóné

Bálint Nikolett

Bartók Alexandra

Béke Bence

Bergl Alexandra

Blaskó Alexandra

Csala Nikoletta

Csjernyik János

Davidovics Sándor

Dóra László

Fain Ádám

Illés Anita Dóra

Imre Nikoletta

Jakab Lilla

Jánossy Lilla

Karácsony Szende-Mónika

Kelemen Krisztina

Kerekes Mátyás

Kiss Márton

Kolomackij Dmitrij Olegovics

Kovács Vivien

Lochte Vanessza

Major Dalma

Máthé Dénes

Nagy Adrián László

Pintér Norbert

Sára Katalin *

Sipos Laura *

Szabó Ákos

Szakács Dóra

Szarvas Gábor

Szekeres Máté

Sziklafy Gyula Ádám

Szokol Martin

Vidák Barbara *

Zsuppán Krisztina

 

 

2011

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Horváth Zsolt

Balogh Krisztián Péter

Bánsághi Eszter *

Buza Bence

D. Nagy Balázs Milán

Gergely Petra

Halmi Ádám

Hegedűs Zsófia Nóra

Kószó Ádám

Lázár Viktor

Lévay Anna

Mihalkó Gergely

Molnár Judit Zsuzsanna

Molnár Tünde Andrea

Nagy Beáta

Nyári Dániel

Pádár Bernadett

Pap Zoltán

Pásztói Petra Judit

Perényi Kinga Réka

Prekopa Miron

Switzer Nabil Breakwell

Szabó Andrea Barbara

Szabó Zoltán

Szatmári-Nagy Ákos

Szikszai Fruzsina

Sziráki Mátyás

Szőllősi Kristóf

Szőnyi András György

Tóth Erika

Vanyek Dóra

Vig Tímea *

 

 

2011

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

Bossányi Renáta

Bozsik Zsolt

Dell’Edera Dávid

Kerti Tímea Ilona

Kiss Lászlóné

Kollár Tamás

Kovács Katalin

Kozák Eszter Erzsébet

Murányi Melinda

Oláh Emese

Tar Krisztina

Varga Renáta Dorina

  

2010

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Thuróczy Erzsébet

Albert Fatime *

Bajzák Krisztián

Balogh Ádám Tamás

Bárkányi Nóra

Béres Kata Boróka

Bujdosó Máté

Csécsy Dalma Edina *

Csonka Bálint

Csonka Nikoletta

Demeter Máté János

Éder Boldizsár *

Eszes Renáta

Felkai Lili

Fülöp Csaba Gergő *

Göblös Gábor *

Gyebrovszki Balázs Tamás

György Flóra Ágnes *

Hamkó Lilla

Kis Orsolya

Kobolák Andrea *

Le Marcell *

Novák-Farkas Bence

Otyehel Krisztina *

Pálfi Alexandra

Pálóczi András

Pervai András

Simon Anita

Szabó Béla *

Szabó Tamás

Teleki Márton

Tóth Bálint

Tóth Levente

Tőke Borbála

Varga Brigitta

 

 

2010

 

B osztály

Német-matematika speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Csikósné Hunics Györgyi

Ács Dorottya Emese

Berze Tamás László

Farkas Viktor

Füleki Erik

Halász Máté

Harangozó Éva

Jámbor Georgina

Kerekes Nóra

Kerényi Dániel

Koczeth Zsolt András

Köteles István *

Maul Dóra

Mihalik Marcell

Molnár Dániel Márton

Molnár Máté *

Nagy Erzsébet Liza *

Ottinger Júlia

Pataki Ádám László *

Rajkó Tamás

Rózsa László

Szabó Viktória

Szakal Ádám

Székely Dorisz Sofija

Szivós Máté Dániel

Tóth Fruzsina Noémi *

Tóth Márton Bence

Török Viktória

Varga Eszter

Varga Kristóf

 

 

2010

 

C osztály

Angol nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Zorkóczyné Kárpáti Zsófia

Csala Anna

Csalami Eszter

Cserven Máté

Deák-Nagy Marcell

Drágán Dóra

Farkas Judit

Garai Nikoletta *

Gáti Orsolya

Gelencsér Hanga

Gólya Balázs Máté *

Hajdu Péter

Herbst Anna *

Horváth Bálint

Kiss-Dala Viktória

Lamberg-Liszkay Fanni

Lamberg-Liszkay Fruzsina

Leichner Alexandra

Moldován Noémi Dóra

Nagy Benedek

Pecze Katalin

Seregi András

Steiner Dániel

Stupek Frigyes

Szávai Gergely

Szívós Judit

Temesvári Tamás

Tihon Anita

Tóth Gábor

Tóth Szilárd

Urbán Vivien

Vályi Dorottya *

Varga Dóra

Veszely Károly

Zóni Zsuzsanna *

 

 

2010

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Joó Attila

Borsányi Bence

Buzás Adrienn

Csuvarszki Eszter

Erdős János

Farkas Kristóf

Gaál Péter

Herczeg Dávid

Herczegh Eszter

Holobán Andrea

Kramer Saskia

Krizsán Dóra

Loevei Ágnes

Madarász Viktor

Mihály Zsófia

Nagy Dezső

Nagy Hanna *

Pállai Jenny Dóra

Pawletko Péter *

Sallai Daniella

Sengel Olivia

Switzer Nasim

Szabados Gábor

Szarvas Balázs *

Tácej Tamara

Temesvári Petra

Toldi Boglárka

Tóth Vivien *

Varga Melinda Zsófia *

Varga Vencel

 

 

2010

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

 

Bogdán Erika

Felkai Anna

Garai Árpádné

Gyurkovics Gábor

Ipacs Barbara

Jakab Orsolya

Kalcsevszki Ákos

Kukucska Szonja

Matwi Raid

Nagy Norbert

Pintér Róbertné

Roznik Orsolya Edit

Vraneck Nóra

  

2009

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Törökné dr Bodzsár Mária

Atanaszov Rozáli

Bakk Attila

Bódai Brigitta Nikoletta

Bognár Balázs

Gajdácsi András *

Gubcsó Fanni *

Juhász Réka

Kálmán Katalin

Katona Réka

Kisgergely Balázs *

Kovács Róbert

Lukács Kinga

Major Ádám

Mekli Borsa

Murányi Eszter

Nagy Gergő Mihály

Olasz Nikolett

Orbán Csilla *

Orosz Orsolya Fruzsina

Palotay Lilla

Pusztai Gábor Tamás

Simon Balázs *

Somfai Nikolett

Somogyi Krisztina *

Szántó Csongor

Szarka Dorottya Lea

Teski Klára *

Tipary Gergely *

Tóth Viola *

Török Enikő

Tőtös Ádám *

Vörös Eszter Anna

Weidl Zsófia

Zsákai Judit

 

 

2009

 

C osztály

Angol-német speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Illésné Fábri Erzsébet

Ágoston Máté

Benedek Máté *

Buzási Noémi

Csengeri Petra

Fogas Barna

Fröhlich Benjámin

Gondos Réka *

Kálmán Csaba

Kiss Borbála

Kocza Diána

Kovács Dorottya

Kovács Zita

Kurucz Katalin

Kuthi Boglárka

Lesták Vilma

Maka Mariann

Makranczi Dániel Ede

Marosvölgyi Péter

Mireisz Tímea

Molnár Ottília

Nagy Petra Erika

Pál Bernadett Diána

Perényi András

Radimszky András László

Randek Judit *

Ritter Judit

Sallai Csilla *

Skultéti Kitti

Szabó Ákos

Szécsényi Dávid

Tamássy Bence

Tiborcz Anikó *

Tőzsér Áron

Vajda Zsuzsanna

Varga Edina

 

 

2009

 

D osztály

Angol kéttannyelvű - angol speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Guba András

Árgyelán Andrea

Bégányi Edina

Berczel Nóra

Berkes Klaudia

Bongya Bogáta Zsanett

Farkas Dániel

Figusch Bianka *

Földi Dorottya *

Fülöp Melinda Zsófia

Gajdos Niké

Hajdu Sára

Hrenkó Dóra *

Janan Tamara

Kalló Eszter *

Kisák Zoltán *

Koczman Orsolya

Kovács Bálint *

Ligeti Márk

Molnár Dávid *

Monori Márk

Pálinkás Gábor *

Pálinkó Gergely Balázs *

Pék Barbara

Péli Brigitta

Qeis Lina *

Regius Kornél *

Rujzam Alexandra

Szabó Hajnal Zsuzsanna *

Szászi Krisztina

Utassy Luca *

Váry Hanna *

Váry Kinga *

Vass Judit

Verebi Eszter *

 

 

2009

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

 

osztályfőnök: Vértes István

Ádám Anita

Dankó Máté

Hajduné Suszter Melinda

Horváth Ildikó

Majoros Szilvia

Pohl Szilárd *

Szabó Attila István

Székely Ádám

Tóth Klaudia

 

 

2008

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Hudák Péterné

Bánhidi Dávid Viktor

Bányánszki Bence Tibor *

Both Tamás *

Cselle Botond

Csikós Gergő *

Fábián Lidia Edit

Füle Sándor *

Hidas Márton András *

Horváth Ágnes *

Jakab György

Kiss-Dala Noémi *

Komcsák Júlianna *

Kóti Dóra *

Kozák Emese

Krisztik József

Láng Péter Dávid *

Lázár Dóra

Major Stefánia

Marsi Dániel

Molnár Dávid *

Nagy Eszter

Papp Nóra

Radó Júlia *

Sári Dalma Nikolett

Szekeres Róbert Gábor

Tóth Edit

Tukora Bakos Kristóf

Veres Katalin *

Veszely Zsuzsanna *

Vörös Laura *

Wolowiec Szilvia *

 

 

2008

 

B osztály

Angol-matemematika speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kékesiné Petrics Éva

Abonyi Adrienn

Ádám Alexandra Katalin

Albert Dávid Csaba

Berze Balázs

Bohunka Éva

Csala Bettina

Cziglányi Eszter

Decsov Dávid *

Dolányi Kitti

Felszner Zita

Gáspár Imola

Gódor Viktor

Gyurkovics Zsuzsanna

Juhász Gábor

Juhos Balázs

Kovács Alexandra *

Laczkó Mária

Litauszki János

Majosházi Csaba

Makádi Rita

Mázik Zsófia Zsuzsanna *

Miklecz Dóra

Nagy Péter *

Nagyistók Ádám

Oláh Péter

Ritecz Lilla Anna *

Szekeres Rita

Török Zsanett

Vándor Brigitta

 

 

2008

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Puskás Melinda

Amberger Cinnia

Baranyi Anett

Barna Sándor Tamás

Bátori Balázs Roland

Bauer Viktória Zsuzsanna

Berze Gergely Péter

Biró László

Csurgó Ádám

Gajdos Gábor

Gódor Adrienn

Gólya Judit

Jánossy Kinga *

Kis Anna *

Kővári Alexandra

Lantai-Csont Gergely *

Matyóka Judit *

Molnár Fanny

Nagy Dávid

Oravecz Nóra

Palotai Zsolt

Petzinger Dávid Attila

Sándor Krisztina *

Saska Zsanett

Sebők Dávid

Semeráth Zsófia

Somogyi Nándor

Szabó Balázs

Szabó Krisztina

Szajkovics Ádám

Szekeres Tamás

Szemethy Dániel *

Tóth Bence Gábor

Tóth Csilla *

Valachi Tamás

Varga Nóra *

Végh Nóra

Vetési Alexandra

 

 

2008

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Tormáné Udvardi Ágnes

Baranyi Benjámin Zsolt

Bóna Szabina

Buza Balázs

Czipó Sára

Ecsédi Péter *

Eördögh Dániel Zsolt

Fábián Máté

Fórián Dávid

Gáll Csaba Norbert

Hanák Dorottya *

Hercegh Máté

Holló Péter

Horn László Márk

Matos Levente

Orova László

Petrovics Ádám

Puskás Péter

Rajna Fruzsina Éva

Remenár Tamás

Sallai Zsófia

Skála Anett

Szarvas Ildikó

Szőke Alpár *

Szőnyi Szabolcs

Tardos Margaréta Judit

Tasnádi Szilárd

Tihon Orsolya *

Vadkerti Ágnes

Vilmányi Orsolya

Zsákai Balázs

 

 

2008

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

 

Alföldi Ágnes

Benkó Attila

Csorba Tamás

Deme Imréné

Heik Gábor

Katona Péter

Konkoly Renáta

Kovács Bernadett

Kozák István

Móricz Sándorné

Németh Margit

Papp Péter

Scheigl Józsefné

Szekeres Márta

Szöllősi Krisztina

Török Júlia

 

 

2007

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fischer Ernő

Almási Dorina

Bakk Ágnes

Béke Péter

Béres Gergely

Csomor Viola *

Danis Dóra

Dóka Fruzsina

Dudás Lilla Réka *

Gajdácsi Attila *

Gólya Tamás

Gossler Judit *

Jámbor Anna Eszter

Jóljárt Ádám *

Kasza László

Kaszta István

Korompai Máté *

Kötél Dóra

László Máté *

Makrai Péter

Marosvölgyi Zsófia Mária *

Navratil Péter

Niedermayer László

Péli Máté

Purak András

Richter Ádám

Seregi Dávid

Simó Andor

Simon Bence *

Szabó Gábor

Szabó Péter

Várszegi Tamás *

Veres Klára *

 

 

2007

 

B osztály

Angol-matemematika speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Szedmák Ágnes

Ármós Boldizsár

Baditz Ádám

Bálint Beatrix

Benkó Réka

Dobos Ida

Farkas Sára Zsófia

Geréd Csanád

Gyöngyösi Kata Bianka

Hentz Tamás

Horváth Dániel

Kapusi Péter

Karsai Edina

Koczka Zsuzsanna

Koczkás Péter

Kriston-Pócsik Franciska *

Kufferstein Nelli

Mundy András *

Nagy Anna Melinda

Pap Krisztián

Pári Miklós

Polyák Petra

Röss Péter

Sárdi Patricia

Semeráth Oszkár

Siklósi Rozália *

Somogyi Anna

Steiner Ádám

Szabó Györgyi

Szemethy Tamás *

Torma Balázs

Tóth Gábor

Tóth Róbert

Tusán Eszter

Vécsey Kristóf *

Völgyi Csik Balázs

 

 

2007

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Hegedűs Gyöngyike

Ács Gergely

Apfel Dávid

Bánhegyi Ádám

Barna Orsolya Ildikó

Buzás Beatrix

Danis Judit *

Ecker Katalin

Farkas Anita *

Fata Imre

Hegedűs Sándor

Heim Alexandra

Horváth Katalin

Hrenkó Tímea *

Hunyás Eszter

Illés Bálint *

Illés Csaba

Ivicsics Beatrix

Jakab Anita

Jónás Ádám

Kis Dávid

Kovács Ivett

Kozák Mariann

Kranzieritz Tímea

Lovas Bernadett

Máté Boróka *

Molnár Nikolett

Nagy Balázs *

Nagy Hajnalka

Prókai Katalin

Ribai Dóra Ilona

Schopper Ádám

Szabó Alexandra

Szeghalmi Szandra Katalin

Szűz Zsenyei László

Tóth Tamás

Tóth Tünde *

 

 

2007

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Horváth Zsolt

Ács Bernadett

Ajtai Zsuzsanna *

Balázs Beatrix

Balogh Bernadett

Balogh Győző

Bohács Éva Ágnes

Budai Alexandra

Cirkov Marija

Csingér Judit

Dalvári Ádám

Faklen Tímea Orsolya

Kalló Imre *

Katona Ádám *

Klein Kata *

Kucsora Natália *

Kuthi Anikó

László Eszter

Molnár Kitti

Papp Lilla *

Papp Melinda *

Pető Annamária

Podonyi Anna

Román Tímea

Simon Márk

Szabó Ádám

Szabó Szabolcs Attila *

Szabó Zsuzsanna

Sziklai Katalin Zsuzsanna

Tóth Fruzsina

Tóth Zsuzsanna

Váczi Virág

Völgyes Andrea

 

 

2007

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

 

Bereczki Róbert

Bukovicsné Grancsa Éva

Horváth Csaba

Irmalós Gáborné

Lakó Richárd

Majoros Eszter

Némethné Imre Gabriella

Rektenwald Zsolt

Tóthné Szabó Tünde

Varga Erika

Veres Teréz

 

 

2006

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Balogh Norbert

Bene Dávid

Cselényi Szandra Dóra

Csiky Zsófia Magdolna

Dallmann Ádám *

Dvorszki Judit *

Ecsédi Anett *

Erőss Csaba

Fazakas Tamás *

Fehér Zsolt *

Fila Zsófia

Fülöp Katalin *

Gorove Balázs Miklós

Hartyáni Gábor *

Jekkel Orsolya

Juhász Csaba *

Kádár Zoltán Gyula *

Kovács Dorottya Annamária *

Lukács Lilla *

Maksay Julitta *

Nagy Dorottya *

Nőthig Dániel *

Orosz Gábor *

Őszi Adél *

Palotay Dorka *

Pálúr Szabina *

Pazár Rita

Péli Orsolya *

Piffkó Tímea

Priegl Máté Ervin *

Sárdi Dalma *

Tóth Ingrid Bernadett *

Vágó Mónika *

Wild János Mátyás *

 

 

2006

 

B osztály

Angol-matemematika speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Tóth Katalin

Abai Loránd

Bánhegyi Adrienn

Barkóczi Rita

Bohunka Tünde Krisztina

Braxátor Rebeka

Czeller Miklós

Énisz Péter

Fazekas Dávid

Ferenczy Szandra

Fibecz Ádám

Juhos Norbert

Kaszás Kitti

Kodó Attila

Könnyü Tímea

Kövesi Éva

László Gergely Árpád

Leskó Péter Gergő

Magyary Ákos

Majosházi Gábor

Mélykuti Judit

Merényi Zsolt

Nyári Gergő

Sándor Kinga

Somogyi Gergő

Szászi Tamás Tibor

Szibilla Balázs

Tóth-Antal Péter

Varga Edina

Vozár László Máté

Zakor Gergely István

 

 

2006

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Szemethyné Abonyi Erzsébet

Ambrózy Zsuzsanna Nóra

Ángyán Rita *

Bacsa Zsuzsanna

Bárány Péter Tibor

Berze Nóra

Borsa Adél Mariann *

Csató Zsófia

Csepregi Noémi

Csider Gyöngyvér *

Csizmadia Katalin

Fazekas Ákos

Fésűs Mónika

Herczeg Ráhel Sára *

Juhász Zsanett

Kiss Balázs

Král Adrienn

Lendvai Kristóf

Menyhárt Brigitta *

Molnár Tímea

Nagy Enikő

Nagy Márta

Püspöki Rita Dalma

Soltész Edit Katalin

Szalontai Ágnes *

Szira Roland

Sziráki Katalin

Szlifka Katalin Ágnes

Tajerling Brigitta

Tamás Judit

Ume Kiddy Levente *

Várady Tímea Eszter *

Varga Bernadett *

Varga Nóra Borbála

Vass Gábor

 

 

2006

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Karasz Gyöngyi

Abonyi Klaudia *

Cseri Alexandra Krisztina

Dencső Krisztina Alexandra

Diligens Regina

Gáll Péter Szabolcs

Gyarmati Laura

Hangyás Melinda

Hatem Lemia Laura *

Kerek Orsolya

Kiss - Simon Máté

Kulova Marija Nyikolajevna

Megyesi Orsolya

Molnár Gábor

Oláh Katalin

Olasz Dóra

Paller Anita

Sándor István *

Szabó Hajnalka *

Szabó Márton Tibor

Szikszai Noémi *

Takács Regina

Taubert Éva

Terék Zsófia Adrienn

Tóth Enikő *

Tóth Péter

Ugrósdy Marianna *

Urbán Péter *

Varga Adrienn

Varga Viktor

Vermes Lili Olga

Vogl Miklós Dániel

Vörös Krisztina

 

 

2006

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

 

Bazsikné Lakó Edina

Bikásné Baranyi Szilvia

Boros Andrásné

Fehér Dávid

Feketéné Fodor Anikó

Hosszú Orsolya

Jánosi Henrietta

Kerényi Márta

Koch Viktória

Kovács Péterné

Nagy Dániel

Strausz Tibor

Szabó Ágnes

Szegő József

Szórádi Szabina

Takátsné Ivády Tünde

Tóth Linda

Várhegyi Gergely

Vizi Balázs

 

 

2005

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Veszelyné Fábri Zsuzsanna

Angyal Zoltán *

Barkóczi Réka

Bencze Miklós *

Berbekár Éva Mónika *

Büttel Zsófia *

Danis Kata *

Drippey Gellért *

Flóris Viktória

Gáti Georgina

Hudák Katalin Ilona *

Káposzta Tibor

Komor Péter

Kotán Norbert *

Kőhidi Tímea Erzsébet *

Lórencz Péter

Marsenic Viktor

Martin Dénes

Meleg Réka *

Mészáros Krisztina Vivien *

Nagy Patrícia *

Nagy Sándor

Németh Katalin *

Ofella Gergely

Pálóczi Gerda

Papp Vera *

Purak Hajnalka

Ruda Viktória

Somlai Zsófia *

Torma Péter Lajos *

Tóth Bence *

Vági Emőke

 

 

2005

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Szucsák Mátyás

Antyipin Artyom Szergejevics *

Blaskó Brigitta

Borsos Zsolt

Budai Boglárka

Budavári Bernadett

Debreczeni Imre Ákos

Farkas Edina *

Gál Cecília

Gém Judit

Gledura Árpád

Gódor Balázs László

Hrutka Teréz

Illés Anna *

Kamarás Tamás

Kecskés Zsuzsanna *

Kiss Balázs

Kovács Andrea

Kovásznai Szász Réka

Kustos Károly Bence

Liptay Eszter Katalin

Litkei Ferenc *

Majosházi Stella

Maszlag Katalin

Murányi Zsófia *

Ötvös Veronika

Pápai László

Pongrácz Alex

Rádóczki Andrea Réka

Saska Ádám

Szabó Dániel

Szász Attila Gábor *

Szebeni Edit *

Szekeres Balázs

Szlifka István Balázs *

Torda Bettina

 

 

2005

 

D osztály

Angol kéttannyelvű és angol speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Joó Attila

Angyal Adrienn

Babinyec Ferenc

Bajkai János *

Bárdi Olivér

Billinger Sándor

Boda János

Bohunka Ádám

Czerok Emese

Csath Máté

Fábián Ágnes

Farkas Tímea *

Guth Réka

Hajdara Anita

Horváth Katalin *

Horváth Szilveszter

Kárpáti Zoltán

Kmety Dóra

Konoróth Máté

Kurunczi Zsombor

Kuthi András *

Lotfi Barbod *

Mehlhoffer Szonja

Molnár Diána

Molnár László *

Nagy Boglárka Gabriella *

Palotai Dalma

Pethő Andrea

Rádi Zsuzsanna

Szabó Csilla *

Tóth Imre

Tóth Katinka

Tóth-Fülöp Orsolya *

Vajda Zsófia

Valentínyi Nóra *

Valentínyi Pál

Vécsey Nóra

 

 

2005

 

E osztály

Esti tagozaton érettségiztek

 

Boldogházi Annamária

Bongya Bettina

Borsi István

Csákány Hajnalka

Czele Dániel

Farkas Tamás

Háfra Tivadarné

Hajzer Anita

Kiss Tímea

Matos Miklós

Papp Péter

Rada Lászlóné

Radó Gábor

Szabó Ágnes

Szekeres Katalin

Szőlősi Mónika

Tóth Lehel

Tóth Zoltán

Vargáné Skerlecz Márta

Vér Judit

 

 

2004

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Richterné Rubes Zsuzsanna

Árgyelán Zsolt*

Bajnóczi Péter

Boda Ágnes*

Boda Judit*

Csider Borbála*

Csiky Zsuzsa Judit

Divinyi Zsombor Péter*

Drippey Veronika

Fábián Boglárka Anna

Hidas Anna Fruzsina*

Kádár Anna Emese*

Kelemen Tamás

Kelemen Zsuzsanna*

Kozák Csilla*

Lukács Dóra*

Maczkó István

Mezei Nóra*

Mélykúti Gábor

Navratil Zsófia*

Obermajer Attila István

Orbán Csaba

Paróczai Tímea*

Priegl Roland Norbert*

Puskás Róbert

Rádóczki Attila

Solymár Zóra

Somodi Balázs

Szilágyi Tamás*

Takács Emese Zsuzsanna*

Topa Ferenc*

Tóth Orsolya*

Tóth Virág

Török Zoltán Bálint*

Túri Bálint Zoltán*

Ume Kelly Nkemdilinna*

Varga Csaba*

 

 

2004

 

B osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Illésné Fábri Erzsébet

Ágó Mátyás Attila

Árvai Zita*

Bíró Máté

Blaskó Judit

Bohács András Ádám

Bolbás Gyöngyi*

Dévényi Nóra*

Dombay Ildikó*

Dulai Péter

Fekete Krisztina*

Fűrész Judit

Galambos Éva*

Gódor Júlia*

Hévíz Csilla

Janan Mirwais

Kiss Réka Eszter*

Kovács András Miklós

Kovács Anna*

Kovalik Éva

Lukács Levente

Marton Zsuzsanna*

Nagy Zsófia Katalin

Pál Tímea Alexandra

Pénzes Kinga

Péter Edina*

Rein Róbert

Sárközi Ilona*

Sinkó Melinda*

Somogyi Veronika

Szabó Lívia

Szibilla László Balázs

Szilágyi Eszter

Varga Tímea

Wagner Zita Judit

Zsombok Enikő*

 

 

2004

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Dóka Márta

André Katalin*

Ángyán Katalin

Bacsa István

Balogh Marianna*

Barsi Andrea*

Borsa Aliz Krisztina

Bozsik Fruzsina Kincső

Csepregi Lili

Deák Zsuzsanna

Fazekas Réka

Fehér Anita*

Gölöncsér Bernadett*

Gyuró Ágnes

Hegyi László

Illés Erzsébet*

Illés-Tóth Viktória

Kékesi Nikoletta

Köles Katalin*

Kupecz Mónika

Laczkó Gábor*

Lázár Árpád

Máté Gyopár*

Máthé László

Mayer Katalin

Mészáros Ágnes*

Mészáros Dóra*

Monostori István

Rácz Orsolya*

Richter Gábor*

Stojcsics Ágnes Viktória

Szívós Enikő*

Tihanyi Máté

Tóth Zita Katalin

Ujfalusi Edit Erzsébet*

Varga Bálint

 

 

2004

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Takácsné Balogh Boróka

Barta Zsófia

Bauer János

Bordás Janka

Csáky Ágota Zselyke*

Farkas Balázs Árpád

Farkas Fruzsina Eszter*

Füredi Anett

Hujber Mónika

Kantár Beáta Anna*

Kapecz Gabriella

Károlyfi Edit

Kozári Veronika

Kratochwill Zsófia*

Kurunczi Edit

Lados László

Lipcsey Ákos

Lipp Kinga Éva

Lipták Zita*

Mohácsi Annamária

Nagy László Zoltán

Nagy Nóra Linda

Olasz Tamás

Orova Péter*

Papp Dániel Botond

Pesenyánszki Máté

Pete Dóra

Ruskó Alexandra

Siklósi Borbála

Skita Nóra*

Sós Tamás Attila

Szentesi Réka

Varga Veronika

 

 

2004

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bajnóczi János

Bencsik Zoltán Károlyné

Bottyánné Szabó Andrea

Buzás Richárd

Dömök Mária

Fehér Katalin

Fekete Csaba

Gáspár Sándorné

Hajgató Mónika

Horváth Zoltán

Hudák Erika

Kelemen Tímea

Kovács Ildikó

Koza Mónika

Lakatos Edina

Langó Istvánné

László Zoltánné

Maszlagi Ildikó

Nagy Gábor

Nagy Hajnalka Helga

Pócsik Tímea

Pócsik Zita

Rébb Adrienn

Sáfrány Norbertné

Szabó Béla

Szilágyi Zoltán

Szűcs Tibor

Tolnai Tamás

Tóth Róbert

Tóth Tamás

Zahorecz Nóra

 

 

2003

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kmetty Lászlóné

Bánhidi Norbert

Bozsik Attila István

Bujdosó Andrea

Dóka Ádám

Dudás Attila *

Dvorszky Tamara

Egri Nikoletta

Eördögh Réka

Fábián Borbála

Fröhlich Johanna

Gönczi Csaba

Kaszta Imola *

Kolesza Zoltán

Komáromy Dániel *

Konnerth Erzsébet

Kovács Ivett

Martin Anna *

Nagy Szilvia

Ofella Balázs *

Pogácsás István *

Purak Zoltán

Sárdi Viktória *

Szabó Melinda

Száraz Adrienn

Széphegyi Katalin

Sztarenszky Magdolna

Tácsik Anna

Tóth Rita *

Török Sándor Miklós

Ugrósdy Márton *

Veres Zsuzsa *

 

 

2003

 

B osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Varga Csaba

Anka Blanka

Bakó Andrea

Balogh Viktória *

Barkóczi Péter

Bartók Richard

Basa Éva

Braxátor Laura

Czeglédi Bernadett

Forgács Anikó

Gál Gabriella

Gém Róbert

Horváth Mónika Kitty

Huszár Kinga

Karsai Edit *

Katona Zoltán

Kerecsényi F Georgina *

Kiss Marcella

Koczka László

Kolesza Gergő

Kovács Nikoletta *

Marjovszki Péter

Molnár Ágnes

Olasz Ferenc *

Ökrös Csaba László

Pálffy Miklós

Papp Szilvia

Papp Tímea *

Pecsenyiczki Dániel

Sápi Zsolt *

Szekeres Balázs *

Szekeres Péter *

Tímár Petra

Tóth Beáta

Umbráth László

 

 

2003

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fábián Bertalan

Babinyec Györgyi *

Bíró Eszter

Czeglédi Anett

Ecker Gábor

Gyuró Gabriella *

Harmati Katalin Mária

Hársasi Csilla

Hegedűs Vivien

Hídvégi Judit

Horváth Ágnes

Izsó Szilvia

Jeney Rita Alíz

Juhász Tibor

Király Bence

Kurucz István *

Lőrincz Katalin *

Magyar Melinda Mária

Maszlag Adrienn

Matisz Viktória *

Molnár Zsuzsanna

Murányi Márton

Pagonyi Anita

Révész Anna *

Révész Ágnes *

Somlai Réka

Szabó János *

Szeleczki Xénia

Szécsényi Blanka

Szlucska Mónika

Tóth Adrienn *

Tóth Gabriella *

Tóth Linda

Varga Katalin *

Zemen Barbara

 

 

2003

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Jánossy Zsolt

Blaskó Veronika

Bordás Borbála

Buzás Ildikó

Csák Attila

Durkó Eliána Pálma

Gardynik Róbert

Gönczi Kornél

Horváth Ágnes

Horváth Zoltán

Jónás Zsuzsanna *

Juhász Marcell

Kaszap Attila

Kocsi Szilvia

Kolláth Anna *

Kongsaysak Dániel Péter *

Maksay Éanna

Markos Máté

Mózes Anita *

Nagy Nóra Linda

Nagy Réka Orsolya

Nagy Titanilla

Papp Jonatán István

Papp Zsolt Győző

Polonyi Gyula

Spécz Orsolya Eszter

Szegő Fruzsina

Tislér Veronika Mária

Tóth Edina *

Varga Zsuzsanna

Zságer László Zsolt

Zsigmond Gábor *

 

 

2003

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bagi Norbert

Balás Tamásné

Berze Tamás

Bíró Szilvia

Borissza Győző

Budai Krisztián

Dancsó Beáta

Danó Péterné

Drávucz Anita

Drobny Edit Vera

Jermi Rita

Juhász Sándor József

Kiss Csaba Tibor

Kiss Csaba Tiborné

Koszta Viktor János

Kovács Zoltán

Lajtár Noémi Andrea

Makrai Henrietta

Máthé György István

Megyeri Gyuláné

Nagy Andrea

Nagy Jánosné

Nagy László

Nagy László Károly

Nagy Zoltán

Oláh Melinda

Pajor Péterné

Pokorádiné Szászi Andrea

Polyákné Rácz Tímea

Rácz Róbert

Rell Gábor

Soós Attila

Szabó Krisztina

Sziráki Józsefné

Szűcs Balázs

Takács Zoltán

Tóthné Götz Mariann

 

 

2002

 

A osztály

Nyolcosztályos gimnáziumi osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Thuróczy Erzsébet

Bamberger Éva *

Barabás Béla *

Bartik Tamás

Bencze István

Deme Viktória

Endrődi András *

Flóris Krisztina

Gombos Anikó *

Göblös Zoltán

Hankó Zsuzsanna *

Kapás Katalin

Kelecsényi Tamás *

Klagyivik Mária *

Komáromy Gergely *

Kovács Réka *

Lakatos Zsombor

Lennert Krisztina

Mácsár Eszter *

Nagy András

Novák Ágnes Katalin

Polgárdi Gergő

Sipos András

Szép Eszter *

Tamási Petra

Tóth-Antal Kornél

Tóth Cseri Viktor

Tóth Viktor

Udvardi Judit

Varga Tamás *

Vass Szilvia

Zimmer Zsófia *

 

 

2002

 

B osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Koncz Endre

Adamcsek Edit

Ambrózy Ágnes

Bartók Szilvia

Büttel Anna *

Csitári Zoltán *

Gölöncsér Attila

Gyuricza Dóra

Harka Melinda

Hévizi Attila *

Horn Andrea

Horváth Tamás

Ivicsics Sándor

Klacsmann Borbála *

Kormos Katalin *

Kusnyarik András

Ladjánszki Edit

Liptay Péter *

Miklós Anikó *

Nagy Ildikó

Pazdera Szandra

Sleisz Éva *

Szabó Beáta *

Szalay Borbála

Sződi András *

Takár Bernadett

Tar Ágnes *

Ternák Zsuzsanna

Tóth Beáta

Tóth Zsuzsanna

Varga Bernadett

Vidák Judit *

Zelnik Róbert

Zsámboki Gergely

 

 

2002

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Sinkáné Szabó Zsuzsanna

Abdelhamid Leila

Árpás Géza Jácint

Aszódi Szilvia

Bánovics Adrienn

Császár Viktória

Drobny Krisztina

Földes Csongor

Fuchs Gábor

Galambos László

Hatos Zoltán

Házi Ádám

Jenei Krisztián

Jóna Ádám

Juhász Sándor

Kecskés Balázs

Kollonay Szabina

Lázár Mariann

Marton Ivett

Monostori Eleonora

Morvai Zsolt

Pordány Katalin

Scheffer Dóra *

Solymár Dániel

Somody Imre

Szabó Barnabás *

Szabó Veronika *

Szekeres Viktória

Szénási Krisztina

Szilágyi Janka

Ungi Veronika

Vaigel Csaba

 

 

2002

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Salánkiné Knopfler Szilvia

Bódis Gergely

Bojtos Dávid

Borics Réka

Edelényi Márton Károly *

Farkas Dóra

Flóris Krisztina

Fuchs Péter

Gonda László András *

Gulyás Katalin

Halász Lilla

Kalmár András

Károlyfi Nóra

Kiss Ágnes Éva

Kordás Barbara

Kulcsár Gizella

Kurunczi Soma

Leskó Zita

Ligeti Gábor

Majoros Zsófia *

Markos Bálint

Mészáros Gábor

Molnár Hajnalka *

Palotás Zsuzsanna

Polonyi Melinda

Raubinek Ágnes *

Rátonyi Judit Petra *

Sümegi Levente Péter

Svantner Éva

Szabó Gergő

Szalontai Kornél

Tábi Zsanett *

Turcsányi Rita

Vadkerti Katalin

Vágó Zsolt

Végh Bálint *

Vidits Hajnalka Lívia

 

 

2002

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Baróthy Ágnes

Béresné Gráf Ildikó

Berneczei Istvánné

Fajta Gábor

Gösi Imre

Grófné Horváth Emese

Horváth Henriette

Horváth Krisztina

Karsai Veronika

Kaszás Henrietta Diána

Klacskó Rita

Kósa Péter László

Kubatov János

Marik Sándor

Németh Andrea

Pásztor Béla

Rákóczi Annamária

Sólyom Gábor

Szombathelyi Imre

Támba Olivér

Tanda Ildikó

Tóth Máté Elek

Udvardi Miklósné

Varga Mária Magdolna

Viczián Alexandra

 

 

2001

 

B osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Szemethyné Abonyi Erzsébet

Balázs Petra

Balogh Judit

Bartha Ákos

Berdár Anna

Cseri Andrea Mária

Csernyák Tamás

Eördögh Sára

Erdős Gábor

Farkas György

Fett Ádám

Gaál Tibor *

Gelencsér Ildikó

Gelybó Györgyi *

Hajdi Bernadett Zsuzsanna

Kalmár Zsolt

Kolozs Edina

Kőszegi Kata

Lukács Andrea

Magyary Krisztina

Maszlag Szilvia

Méhi Csilla

Mészáros Gábor

Nagy Bertalan Ferenc

Nagy Eszter

Párkányi Rita

Pintér Eszter Ágnes

Sára Adrienn *

Szabó Csilla

Szebeni Nóra

Tóth Cseri Tímea

Tóth István

Török Dóra Erzsébet

Urbán Viktor István

Vincze Gabriella

 

 

2001

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kékesiné Petrics Éva

Bokor Gergely Csaba

Braun Enikő

Cserni Péter

Deák Dóra

Fekete Ferenc

Forgács Orsolya

Gaál Zsófia

Germán Viktória

Gódor Rita

Hegyi Csilla *

Horváth Tamás *

Juhász Marianna

Kaján Katalin *

Kaszap Balázs

Kocsonya Gabriella

Korányi Zsanett

Korbely János *

Lőrincz Melinda

Makker Csilla

Maszlag Eszter

Mázik Katalin *

Mihály András

Molnár Andrea

Nagy Lilla *

Papp Sándor *

Pálinkás Nikolett *

Szabó Tímea

Szilágyi László

Szilágyi Veronika *

Tóth Bence

Valent Andrea *

Varga János

Zólyomi Ágnes

Szabó Csilla *

 

 

2001

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Monostoriné Nagy Eleonóra

Bán Orsolya

Bánáti Mariann

Betyárisz Anita Márta

Csepeli Anna

Gardynik Szilvia *

Gácsi Judit

Hardy Zsuzsa Éva

Hegedűs József

Horváth Ágnes Andrea

Horváth Orsolya

Husti Hajnalka

Juhász Gabriella *

Kurucz Anikó

Lénárt Laura

Litkey Máté Barnabás

Mlinárcsek Gabriella

Nagy Viktória *

Papp Edit

Pásztor Melinda Éva

Rebb Annamária

Rimóczi Oszkár

Szabadi Anita

Szijjártó Imre István *

Sziráki Adrienn

Vaigel Mónika

Varga Zoltán

Varju Szilvia

 

 

2001

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bartók Melinda

Bíró Krisztina

Fehérné Lastyák Anett

Gáll Katalin

Hatházy Mária

Homoki László

Horváth Jenőné

Ifjú Szilvia

Illés Joan Zoltán

Kiss Gergely

Korbely Antalné

Kecskésné Landor Zsuzsanna

Lakatos Rita

Urbán Mónika

Urbán Szilvia

Vidák Anita

 

 

2000

 

B osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Ivókné Szajkó Ottília

Braun Anikó

Dóczi Andrea

Fellegi István *

Galambos Edit *

Gledura Ágnes *

Gódor Marianna *

Katona Ágnes

Kovács Sándor *

Mayer Györgyi

Mezei Hajnalka

Micskó Hajnalka

Oláh Anita

Pekli Judit *

Perna Andor

Réti Nóra

Schopper Mónika Ágnes

Siklósi Árpád *

Sipos Éva

Sywa Ágnes

Szaládi Mária *

Szász Anna *

Szekeres Olivér *

Szőcs Brigitta

Szűcs Anita *

Takács Enikő *

Tóth András

Tóth Kornélia *

Ungi József Csaba

Vilmos Anita

Vörös Ferenc

Zemen Anett Györgyi

 

 

2000

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Karasz Gyöngyi

Beke Attila *

Bilász Ildikó

Botlik Orsolya

Budaházi Árpád *

Domokos Dávid *

Fazekas Ágnes

Garai Petra

Györe Bence

Hidvégi Zsuzsa Katalin

Hutter Brigitta

Kis Gyöngyi

Kisfaludi Ferenc

Kiss Tamás

Klagyivik Péter

Kocsi Laura

Kovács Adrea Szilvia

Köles Tamás *

Márkus Melinda Judit

Mészáros Éva Ivett

Ócsai Beáta

Rózsás Anita

Sápi Nóra *

Sinka Bálint

Szabó Brigitta *

Szabó Judit Mónika

Szentpétery Borbála

Szűcs Barbara Eszter

Takács Zsófia Dorottya *

Tóth Rita

Touré Fatime

Ujfalusi Éva Rita

Verseczki Evelin

 

 

2000

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Kováts Antalné

Angyal Nikolett

Antal Gábor

Benczes Andrzej Árpád

Csordás Gergő

Dobó Orsolya

Dutka Edina

Eged Zsófia Zita

Farkas Orsolya

Gál Tímea

Gáll Péter

Halmos Bence Zsolt

Kis Gyöngyi

Kenesei Péter

Kovács Xénia

Kufferstein Márton

Lenner Judit Katalin

Lipcsei Nikoletta

Márkus László

Mátyási József *

Molnár Péter János

Nagy Dániel

Orbán Dóra

Papp Dorottya

Sintár Katalin

Suba Gabriella

Suba Gábor

Szabó Anikó Cecilia

Szabó Szabolcs Pál *

Tariska Mária Magdolna *

Tichon Szilvia

Tislér István *

Trenovszki Magdolna

Veréb Emese

 

 

2000

 

E osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Illésné Fábri Erzsébet

Benke Adrienn

Dalloul Hicham

Dávid Gábor Gergő

Dömsödi Éva

Dufner Dóra

Fata Lilla

Gombácsi Andrea

Gyenes Márton

Kaszás Tamás Örs

Kis Gergely

Kis Melinda

Kovács Adél

Kovács Barbara

Legéndi Nikoletta

Lenner Zsófia Márta

Lotfi Behnam

Madarászi László

Magyar Szilvia

Máthé Balázs

Papp Annamária

Pozsár Piroska

Sallai Emese

Soós Csilla

Szabadi Mariann

Szabó István

Szekeres Zoltán

Sztrizs Gergő Árpád

Tóth Mária *

Tóth Zsuzsanna

Varga Eszter

Vargyai Gábor

Vidák Edit

 

 

2000

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bada Gabriella

Barti Róbertné

Fehér Ákos

Francz Józsefné

Gere Kálmánné

Karácsony Márta

Kolozs Ágnes

Kolozs Beáta

Kovács Ferenc

Kovácsné Hadnagy Andrea

Köhler Ágnes

Kőrösi Attila

Molnár Mariann

Pálfalvi Györgyné

Pászti Gábor

Szita Szilárdné

Téglási Lajos

Törökné Kozma Ibolya

Tulkovicsné Kasó Krisztina

Turcsik Sándorné

Vály Szilvia

Varga Bernadett

Zsilinyiné Pálinkás Erika

 

 

1999

 

B osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Dóka Márta

Bakos Éva

Benke Melinda

Bereczky Barna Zoltán

Berényi Béla Zoltán

Berze Mónika

Bolyós Viktor

Bozsik Melinda *

Csire Gábor

Danyi Péter

Farkas Ildikó *

Farkas Kata

Glegyák Ildikó *

Karczagi Krisztina

Konsai Péter

Kónya Zsombor Attila

Korbey Katalin *

Kovács Ildikó Mária *

Magyar Katalin

Mészáros Mariann

Mészáros Zoltán *

Michalik Judit

Mihalik Gabriella

Molnár Petra Éva

Pete Zsolt

Pintér Adrienn *

Polyák Andrea

Sibak Bernadett

Spiegler Patricia *

Tóth-Antal Norbert

Vilmos Edit

Zdenkó Erzsébet

Bényi Bernadett

 

 

1999

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fábián Bertalan

Adamek Nóra

Balázs Boglárka Rózsa *

Bognár Adrienn *

Czeglédi Henrietta

Cseri Brigitta

Dóczi Dénes

Fodor Anna

Fülöp Annamária

Greif Péter *

Gyóni Marianna *

Halász Tibor József

Kádár Levente Csaba

Kiss Mónika

Kun Ágnes

Kurfis Gábor

Kusnyarik Éva

Lénárt Attila

Magyar Szilárd

Marosi Beatrix *

Nemes Gábor

Oroszi Éva *

Pagonyi Gergely

Papp Erika

Rácz Réka

Salamon Anna

Skultéti Barbara

Ternák Gabriella *

Tóth András

Tóth Zsuzsanna

Török Gyula Károly *

Ujváry Tamás *

Urbán Barbara *

Varga Beáta

 

 

1999

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Jánossy Zsolt

Bagó Péter

Balanyi Réka

Balogh Veronika

Baranyi Ákos József

Bartos Gábor

Bede Éva Szilvia

Farkas Ágnes *

Hlinka Péter *

Jónás Sándor *

Kékesi Eszter

Kenesei Balázs *

Keresztes Beáta

Makádi László

Maurer Károly *

Mátyási Zsófia

Molnár Gábor Bertalan

Nagy Edina

Nagy Ildikó

Nagy Orsolya

Nógrádi Nóra

Novák Zoltán

Pásztor Szabolcs

Pető Mária

Pék Andrea

Prokai Dorina

Sára Magdolna Melinda

Szabó Linda

Szabó Patricia *

Tóth Bence

Tóth Eszter

Tóth Katalin *

Tuba Zoltán

Vági Szabolcs

Zsigmond Ildikó *

 

 

1999

 

E osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Puskás Melinda

Barkóczi Judit Roberta

Brecz Mónika

Buda Enikő

Csabai Magdolna

Dávid Anikó Krisztina

Horváth Hedvig Dóra

Horváth Zoltán

Huber Szilvia

Jelenik Tibor

Kiss Roland

Kővágó Beáta

Liptai Lívia

Megyeri László

Morvai Rita

Németh Andrea Zsuzsanna

Olenyik Dávid

Rézhegyi Zsófia

Sabján Beáta

Sándor Eszter

Schnell Judit

Soós Teodóra

Szilasi Ágnes Adél

Sztojalovszky Zsuzsa

Vad Virág Édua

Várhidi Andrea

 

 

1999

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bazán Annamária

Beszer Istvánné

Dudits Dénes

Fazekas Dóra Annamária

Gombai Zita

Gottfried Ferencné

Gyenes László

Hajdú Péter

Kerek Tímea

Kőrösi Edit

Liling Lívia Beatrix

Mészáros Gabriella

Nyilasi Szilvia

Pap Ágnes

Polgár Tiborné

Pozsár Tamás

Rácz Henriett Ildikó

Szabó Tímea Zsuzsanna

Szőkéné Kovács Ildikó

Tamás Csilla

Tóthné Leki Krisztina

Tőke Marianna

Utcza Rita

Vendlóczki Éva

Zollai Erzsébet

Balatoni Gabriella

Barna Éva

Beke Zsuzsanna Andrea

Bezeczky János

ifj Bíró András

Deák Norbert

Fehér Balázs

Gáti Viktor Tamás

Horváth Gergő Gábor

Szalai Szilvia

Varga Adrienn

 

 

1998

 

 B osztály

Általános tantervű és angol nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fischer Ernő

Balogh András *

Bácskai Eszter Ibolya

Berényi Zoltán

Duca Roxana Mihaela

Fodor Szilvia

Földes Csaba *

Futó Éva

Fülöp Katalin

Gábor Veronika *

Harcos Bernadett

Hollóczki Eszter

Hurta Hilda

Ibry Diana

Kecskés Ildikó Anna

Kékpataki Zsuzsa

Kobzi László

Kucsorka Tamás Sándor

Lipták András

Magyari László Endre

Makra Dorottya

Mezei Dorottya

Mészáros Erika

Oszvári Ádám *

Palov Attila

Paszternák Tamás

Párkányi Csilla

Pintér Mónika

Prohászka Zsanett *

Rózsás Edina

Sántha Ádám

Sátori Anna

Seres Nóra

Somogyi Nóra

Sörös Éva

Szilasi Éva *

Tar János Ákos

Varga Ádám

Vér Zsuzsanna *

 

 

1998

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Dóka Dezső

André András *

Benedek Adrienn *

Bolyós Natália *

Bozsik Gyöngyvér *

Böhler Péter

Csitári Adrienn *

Csoma László *

Doman Andrea

Fodor Mónika *

Gerencsér Gyula

Germán Zsolt *

Gódor Mihály *

Katona Júlia *

Kékesi Balázs *

Kolesza Krisztina *

Krassai Katalin *

Laczik Ágnes *

Lukács Adrienn

Malina Judit

Nagy Szilvia

Németh Andrea *

Orosz Ferenc *

Pálinkás Péter

Pelyhe József *

Pető Nikoletta *

Siklósi Előd András

Simon Hajnalka

Szabó Gergely

Székely Gyula

Sződi Károly

Takács Szabolcs *

Tatár Kolos

Touré Amidou *

Váczi Mariann

Várszegi Gábor

Veréb Zsuzsanna

 

 

1998

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Fekete Sándor

Bene Orsolya *

Csarnó Balázs

Dócs Tamás

Eipl Vilmos *

Fehér Krisztina

Fekete Gábor *

Gaál Anna

Galamb Gábor

Hartványi Nóra Erzsébet

Horváth Csaba *

Hutter Kinga

Kassa Gabriella

Kecskés Gabriella Judit

Krassovics Miklós *

Litkey Szabolcs Bulcsú

Markovits Éva

Mayer Katalin

Melisek Eszter

Mersdorf Anna *

Mérő Ádám

Mohai Anna

Nagy Gergely *

Orosz Péter *

Pauló Szilvia *

Probald Judit *

Puskás István *

Szabados Tamás *

Szakály Orsolya *

Szász Veronika

Takács Eszter Cecilia

Tóth Dániel

Trenovszki Milán *

Tichon Katalin

 

 

1998

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Balogh Győző István

Erdélyi Ilona

Farkas Éva

Fehér Ildikó

Grébel László Attila

Győrfi Anita Ildikó

Hegedűs Béláné

Holló Tímea

Homoki Lászlóné

Horváth Ágnes

Imre Zsolt

Jamrik Szilárd

Katona Anita

Kun Géza

Matuz András

Mátrai Gergely György

Mészáros Csabáné

Miskei Viktória Mónika

Nyikos Endréné

Oláh Nóra

Oravecz Erika

Őszné Pusztai Éva

Péter Kornél

Pintér Orsolya

Ráduly Istvánné

Sebestyén Lajosné

Sovány Tibor

Strihovanyecz Mónika

Sultis Linda Rita

Szénási József

Sziráki Mariann

Támpu Cristinel

Varga Tünde

Veszely Györgyné

 

1997

 

A osztály

Általános tantervű reál osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Farkas Balázs

Benkó József

Bolyós Edina

Csaba Anita

Csonka Tibor

Demény Viola

Dudás Bálint

Egri Csaba

Fekete Balázs

Gyenes Ildikó *

Holzmann Richard

Huber Dániel

Jaksits Attila

Kecskés Miklós

Madarász Anna

Méhi Attila

Minárovics Krisztina

Míró Krisztina

Mravik Anett

Nagy Kinga *

Németh Annamária

Panigay Attila

Sánta András

Sára László *

Somlai Attila

Szakács Ábel

Szántó Réka Beáta

Szekeres Ibolya Szilvia

Tusjak Tímea

Ujlaki Andrea *

Varga Péter

Zalabai Péter

 

 

1997

 

B osztály

Általános tantervű humán osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Varga Csaba

Adamek Adél

Ádám Anita

Bajkai Bernadett

Balázs Emese

Bazan Katalin

Csomor Andrea

Darnyik Ágnes

Gajda Szilvia

Gallina Gyula

Giricz Gabriella

Gódor Andrea

Hornyák Henrietta Éva

Horváth Csaba

Jeney Szabolcs Péter

Juhász Bernadett

Karcagi Kornélia

Kardos Csilla

Kazi Ilona

Kecskés Gergely

Kerék Erika

Klement Edina

Kónya Krisztina Xénia

Kosaras Dávid

Kutsera Kornélia

Lestyán Viola Aranka

Mózes Orsolya

Pál Éva Júlia

Sántha Gergely

Szerencsés Barbara

Tóth Petra *

Vargyai Gergő

 

 

1997

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Takácsné Balogh Boróka

Árvai Péter

Balogh András Miklós

Bognár Zsuzsanna *

Czeba Attila

Csajkovszki Gergely *

Deme Zoltán Csaba

Dobos Gábor

Eperjesi Katalin Márta

Farkas Judit

Fazekas Márta

Ferenczhalmy Réka

Gerhát Mihály *

Gódor Csilla Piroska

Gyóni Krisztina

Horváth Csilla

Karikás Andrea *

Kaszta Karolina

Kovács Renáta

Krassay Zita Margit

Magyar Bálint

Molnár Krisztina

Őszi Gyöngyi

Pásztor Viktória Bernadett

Prencsok Barbara

Salamon Borbála Katalin *

Samu Gabriella

Szabó Bernadett

Szilágyi Júlia *

Tamási Szabolcs Mátyás

Tóth Péter

Ujfalusi Dóra Mária

Varga Zsuzsanna Etelka

Veréb Gábor *

Vincze Orsolya

 

 

1997

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Mészöly Beatrix

Babrián Viktor

Bucsányi Fruzsina

Cserháti Ákos

Czeglédi Beáta

Diligens Judit

Feicht Szabolcs

Gyöngyösi Ildikó

Hofgard Balázs

Horváth Anetta

Kázmér Dániel

Kissimon Henrietta

Kolozsvári Flóra

Kotász Viktória

Málnás Péter

Medve Krisztina

Mészáros Erika *

Mile József Attila

Mózes Ambrus

Nagy Dorottya

Nagy Zsuzsanna

Németh Ágnes

Őze Domonkos

Papp Eszter

Prokai Adina

Reményi Viktor

Szabó Erika Tünde

Szentpétery Zsófia

Takács Boróka

Takács Péter

Vágányik Gyöngyi

 

 

1997

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Baranyi Gábor

Bolyós Szilvia Klára

Budai Anikó

Csákó Tamásné

Csákvári Veronika Ágnes

Cseke András Attila

Cseke Andrásné

Dencs Jánosné

Gecse Ferencné

Gelle Lászlóné

Hasznosi Mihályné

Hidi Andrea

Imréné Kolozs Anita

Kisbéri Istvánné

Kiss Mária

Kóczán Viktória

Kupecz Ildikó

Kurunczi Éva

Majoros Nikoletta

Mester Istvánné

Mikó Csaba

Milus Krisztina

Péter Ferencné

Philipp Ágnes Éva

Pintér Lászlóné

Skultétiné Sipos Zsuzsanna

Szekeresné Skribek Gabriella

Szekeresné Virág Judit

Szigyártó Erzsébet

Takácsné Bak Szilvia

Tamás Melinda

Tellér Edit

Tóth Józsefné

Uhljár Ildikó

Veszeli Péter

 

 

1996

 

A osztály

Általános tantervű reál osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vancsóné Thuróczy Erzsébet

Antal Miklós

Árpás Krisztina Enikő

Balló Eszter

Balogh Tamás

Baranyi Mónika

Barna Miklós

Boda Ilona

Csoma Beatrix

Gáspár Anita

Gergácz Réka

Hajdu Csaba

Holzmann Brigitta

Igar Tamás

Koncz Tamás

Korbely Katalin

Kozák Iván

Lányi Erzsébet

Magyari Mátyás Attila *

Major Andrea

Németh Attila András

Obreczán Viktor

Pető István *

Pető Vilmos

Péli Anikó *

Pintér Lívia

Sammel Edit

Somogyi Anna Mária

Sörös Veronika Judit

Székely János

Tatár Linda

Varga Ildikó

Várszegi Márk

Vertse Gergely *

Winkler Katalin

Zándoki Erika

 

 

1996

 

B osztály

Általános tantervű humán osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Illésné Fábri Erzsébet

Barcza Zsolt

Dobsi Krisztián

Dulai Zoltán *

Fodor Karolina

Fodor Melinda

Fülöp Ágnes

Gonda Szabolcs Gábor

Hajdú Edina

Holecska Zsolt

Horváth Melinda

Kiss Ildikó

Lajtos Lilla

Lakatos Botond

Margitay István

Megyeri Andrea

Mészáros Krisztián *

Mészáros Krisztina Erzsébet

Molnár András

Molnár Andrea

Nagy Erika

Papp Ágnes

Pecze Dániel *

Porogi Zsuzsanna

Rajkó Júlia

Simon Zsuzsa *

Székely Csaba

Sziráki Ágnes

Szokolik Csaba

Takács Attila

Valentínyi Katalin

Vidák Krisztina

Vitális Szabolcs

Philipp Gábor István

 

 

1996

 

C osztály

Angol-német nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Wittmayer Zsuzsanna és dr Kováts Antalné

Barkóczi Tamás *

Beke Tamás János *

Bihercz Gábor

Bíró Gyönygyi

Csaba Zsolt *

Császár Mariann

Csató Orsolya

Czeba Orsolya

Dúl Udó Endre *

Erőss Eszter

Gugán Katalin Orsolya *

Hankó Balázs Zoltán

Hegedűs Gabriella

Hegedűs Natália

Herczenik Anna

Herczenik Eszter

Hrágyel Zsuzsanna

Kamarás Dénes Mihály

Kovács Gergely *

Láng András

Lehota Ágnes

Mersdorf Zsuzsa *

Mezei Katalin *

Németh Júlia *

Seres László

Sinkó Erika

Somfai Eszter

Szajda Mária

Szolárd Andrea

Tóth Szilvia

Turai Zsolt

Ujvári Anita

Varga Zoltán

Vincze Ádám *

Zándoki Rita

 

 

1996

 

D osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Richterné Rubes Zsuzsanna

Bolbás Enikő

Borsodi Attila

Duba Krisztina Judit

Erdős Zoltán László

Erki Terézia

Forgács Éva

Gremen Géza

Hártó Szilvia

Ihász Marietta Gizella

Kapcsos Katalin

Kasza Petra Orsolya

Komjáthy Ágnes

Kovács Réka

Krassovics Anna

Mészáros Ágnes

Mezey Virág

Molnár Zita Anna

Nagy Ágnes

Orbán Gergely

Pogácsás Éva *

Reményi Zsolt István

Sujtó Alexandra

Szabó Gábor

Szalai Zsolt György

Szemán Adrienn

Sztratiev Dimitrina

Tallós Gábor

Tóth Orsolya

Tóth Péter

Vízhányó Tünde

 

 

1996

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Almási Gábor

Apágyi Ferencné

Bankó Gabriella

Berki Sándorné

Bodnár Péterné

Borszéki Lajos

Bréda Viktória

Farkas Edina

Francz József

Gál Roland

Hasznosi Csilla

Jacsó Sándor

Janik Bernadett Mária

Józsa Anett Dea

Józsa Istvánné

Kamenszky Eszter

Kiss Attila

Kiss Róbert

Korény Imréné

Kovács Éva

Kovács István

Kovács Zoltán

Krivánik Ferencné

Linde László

Moll Ágnes

Muszi Mariann

Őszi Barbara

Pálfalvai Hajnalka

Seres Noémi

Simonné Ladányi Rita

Srámli Katalin

Tomcsányi Csilla

Tóth Ákos

Tóth Csabáné

 

 

1995

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Ferenczhalmy Zoltánné

Ádám Attila

Ádám Katalin

Aszódi Krisztina

Balogh Barnabás *

Bankó Zsuzsanna

Bánkúti Zsuzsanna *

Bárd Anikó

Bene Annamária

Bodnár Csaba

Bokor András Árpád

Böhler Éva

Cserhidy Tamás Gergely

Csitári Melinda *

Dóra Szilvia

Dudás Péter

Erdélyi Katalin

Galántai György

Hegedűs Nóra

Igar Péter *

Illés Katalin

Kardos Anita

Koós Sándor

Lencsés Balázs

Lencsés Gergő

Maszlag Gábor Zoltán

Minárovits Zsuzsanna

Pásztor Szilárd

Philipp Gábor

Soltész Nagy Anetta

Szira Dorottya Ildikó

Szova Zsolt *

Szőke Bálint

Takács László

Zakar Bernadett

 

 

1995

 

B osztály

Angol nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Karasz Gyöngyi

Ajtay Andrea *

Bajkó Annamária

Bálint Ildikó

Bíró László

Borosnyay Péter

Dalloul Zaynab

Farkas Melinda

Farkas Zsuzsanna *

Ferencz Éva

Hegedűs Balázs

Heltai Anna *

Heltai Zoltán

Keszthelyi Krisztián *

Kovács Gábor Barna

Köles Krisztián András

Krassay Zoltán Márk

Kruták Zsófia Anna *

Lampert Éva *

Mohai Balázs

Nagy Zita

Pribeli Nikoletta Veronika

Samu Dénes

Serfőző Bernadett

Sima Katalin

Szegi Tamás András

Szigeti Antónia

Szűcs Ágota

Tamás Tímea

Tóth Imre Levente

Tóth Réka *

Traxler Melinda

Tusor Krisztina

 

 

1995

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Törökné dr Bodzsár Mária

Angyali Melinda

Antalka Mária *

Bara Angelika Boglárka

Bácskai Éva Mária

Bársony Beatrix

Blatniczky Mária Anna

Borbély Ilona

Buzás Karolina

Dugántsy Éva

Duhonyi Éva Annamária

Füleki Andrea

Hollós Edina

Karlovics Andrea

Kovács Krisztina

Kővágó Timea

Lack Antónia

Lakatos Györgyi

Lantos Odett

Lénárt Mónika

Lesták Szilvia Magdolna

Molnár Katalin

Niedermüller Rita

Oszaczki Regina *

Prohászka Annamária

Rab Noémi Renáta

Ritzl Katalin Aliz

Skripek Katalin *

Somogyi Brigitta

Székely Mónika *

Szilasi Katalin Anna

Tóth Krisztina Magdolna

Varga Anikó

Végh Zsuzsanna

Volosinovszki Enikő

 

 

1995

 

D osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fábián Bertalan

Bíró Csilla *

Bútor Barbara Enikő

Csikós Zoltán

Dobay Orsolya

Dóczi Krisztián Zoltán *

Fejéregyházi Tímea

Garay Zsuzsanna

Gémesi Tamás

Gohér Edina

Horváth Edina

Horváth Julianna *

Kis Andrea

Kiss Henrietta

Kiss István

Koczka Krisztina

Koller Nándor Péter

Koltay Dóra Veronika

Kossuth Katalin

Kovács András

Kurali Szilvia

Papp Éva

Pálmai Nóra

Pusztai József Tamás *

Rácz Ilona

Somogyi Bernadett

Szabó Gabriella

Szekeres Nikoletta Honória

Szilágyi Antal

Tamasovits Tímea

Topolánszky Rita

Tömpe Judit

Virág Éva

 

 

1995

 

E osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Jánossy Zsolt

Albu Gyöngyi Magdolna

Bakos Eszter Katalin

Barton Gábor Péter

Benkó Krisztina

Berkovits Nimród

Boczkó Bernadett

Borbély Viktória

Czétány György

Csatári Endre

Demeter Gábor Zoltán

Diligens Melinda

Epres Anikó

Gáspárdy Gergely

Horváth András Szabolcs

Horváth Viktória

Kardos Krisztina

Kmethy Gergely *

Kosaras Éva Veronika

Körmendi Katalin

Molnár János

Müllner András

Németh László

Novák Anna Eleonóra

Pekli Zsuzsa

Ponyi Zsuzsanna

Szabó Veronika

Szalay Beáta

Szentesi Péter Ádám

Tóth Ágnes

Tóth Balázs Béla

Tóth Katalin Anna

 

 

1995

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Afework Mihály

Aszódi Zsuzsanna

Balogh Hajnalka

Bán László Imre

Bujtás Anikó

Dankó Mariann

Deák Kinga

Dósáné Pesti Irén

Fehér Katalin

Fehér Zsoltné

Illésné Angyal Dorottya

Juhászné Taskovics Ágnes

Kállai Mónika

Kalocsainé Király Zsuzsanna

Kassó Csabáné

Kovács Istvánné

Kovács Mónika

Kőrösi Edit

Kőszegi Szilvia

Kupecz László

Mátyás Nándor Róbert

Nemeskéri Zoltán

Németh András

Ocsovai Beáta

Pajor Attila

Pinke Nóra

Pintér Krisztina

Pócsmegyeri Zsuzsanna

Radics Beáta

Selmeczi Gabriella

Simáné Tóth Eszter

Surányiné Mészáros Szilvia

Szabóné Matolcsi Anna

Sziráki Zoltán

Szmatana Andrea

Varga Mária

Virág Jánosné

Zséli Edit

 

 

1994

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Koncz Endre

Bakonyi Zsuzsanna Éva

Balló Máté Bence

Bárány Zsolt

Benke Szabolcs

Bobos Tamás

Buda Ágnes

Csikós Edit

Farkas Attila Zoltán

Farkas Györgyi Gabriella

Fellegi Katalin

Fercsik Szilvia

Gál Gabriella

Gergely Andrea

Gergely Anna

Hegedűs Gyöngyvér

Horváth Attila

Jeney László Botond

Kiss Gábor

Knúl Szilvia

Köles László

Lázár Edina

Márta Judit

Mátyás Andrea Helga

Mészáros Adrienn

Molnár Erzsébet

Nyeső Miklós Áron

Pálinkás Csilla

Rácz Anita Erzsébet

Sára Julianna Erzsébet

Sárvári Anna

Skribek Andrea

Szekeres Zsolt

Tanka Benedek

Tóth Angéla

Tusán Orsolya

Winkler Mátyás

Záborszki Norbert

 

 

1994

 

B osztály

Angol nyelvi speciális osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kékesiné Petrics Éva

Arany Beáta Virág

Benke András

Dankó Melinda

Farkas Andrea Edit

Farkas Pál

Gurmai László *

Hadnagy Ildikó

Horváth Zsolt János

Juhász Andrea

Kiss Kinga

Kmetty Orsolya

Kovács Ádám *

Kovács Annamária Judit

Kuti Gábor

Lennert Lidia

Molnár Balázs Dávid

Morvai Bernadett

Mosonyi Eszter

Pál Adrienn

Peszeki Balázs

Pintér Zoltán

Princz Ágoston Balázs *

Princz Kornél Barnabás

Siklósi Edit

Simon Gábor

Szabó László Wencel

Szabó Péter Csaba

Szalai Zoltán

Sződi Hajnalka *

Szuppinger Péter

Tóth Edina

Vági Edina Gertrúd

Ványi Bernadett

Zámbori Livia Beáta

Zsemberovszky Csilla

 

 

1994

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Cselényi László

Bach Éva

Bali Timea

Boda Andrea

Cziczka Anita *

Esztergomi Renáta

Frank Marianna

Fülöp Zsuzsanna

Füzesi Orsolya

Gergő Szilvia *

Horváth Anikó

Kain Krisztina

Kiss Éva

Kluk Krisztina

Kozák Anikó

Köves Krisztina

Krizsán Andrea

Maczkó Zsuzsanna *

Nagy Ildikó

Pálföldi Melinda

Pálinkás Bettina

Petrovitz Erika

Reitinger Edina

Sintár Judit

Solti Judit

Szabó Valéria

Tóth Timea

Uhles Mária Magdolna

Urbancsek Hajnalka

Zimonyi Andrea

 

 

1994

 

D osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Fábri Mihály

Bányai Ágnes

Baráth Brigitta

Basa Györgyi

Berze Zoltán Béla

Csernetics Zsuzsanna

Csoma Renáta

Farkas Boglárka *

Gecze Zoltán

Geczki Csilla

Gódor Csilla

Gyenes Enikő *

Györkös Zsuzsanna Éva

Hevesi Zsuzsanna

Hrustinszki Éva Mária

Imre József *

Jermi András

Kaján Mónika

Korcsmáros Tamás

Kovács Elza *

Kurdi Zoltán

Maszlag Gábor

Nagy Marianna

Persler Zoltán

Rátkai Klára

Schnörch Andreas

Sengel Erika

Szekeres Marianna

Szohr Ferenc

Szödényi István

Tihon Katalin

Tóth Ágnes

Tóth Péter

Vaskó Márta

Zólyomi Eszter

 

 

1994

 

E osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vértes István

Bajnóczi Zita

Bereczky Annamária

Borbás Réka *

Esztergályos Kolos

Farkas Timea *

Fazekas Szilvia

Gonda Attila

Hargitai Cecília

Illés Bernadett

Jakab Beatrix

Kalmár Péter

Kara Klára *

Kosdi Szilvia

Kováts Márton *

Kőszegi Paula

Kumor Mária

Majzik Katalin

Mezei Krisztina

Németh Sarolta *

Pölcz Róbert *

Szabó Zoltán

Szabó Zsófia

Szesztay Ágnes

Szijjártó Mihály

Szilágyi András

Varga Zoltán

 

 

1994

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Ácsné Balogh Ágnes

Bálint Ildikó

Bartha Tiborné

Benkő András Levente

Bognár Ferencné

Czibolya Attila

Csomor Zita

Danis Ildikó

Fuchs Tamásné

Harmati Gábor

Hóka Hajnalka

Jankovich Róbert István

Kaján Péter

Katonás Otília

Kerekesné Erős Magdolna

Kiss Melinda

Korpás Szilvia

Kovácsné Kiss Katalin

Kővágó Lászlóné

Kurucz Pál

Lakatos Veronika

Liwa László

Maszlag Zoltán

Mayer Zoltán

Molnár Erzsébet

Pajer Hajnalka Mária

Pál Istvánné

Pirók Rita

Salat Árpád

Szabó Attila

Szalainé Agócs Ilona

Székely József *

Turai Ferencné

Váradi György

Vértes Gergely

Zsigmond Zsolt

 

 

1993

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Puskás Melinda

Bagyinka Éva *

Balló Flóra

Barabás Erzsébet

Barna Tímea

Bencze Madlen

Bokor Gabriella

Borszéki Péter

Bucsai Zoltán

Bucsy Klára

Dapsy Diána

Farkas Beáta

Forró Mónika

Hajdú Péter

Hanzl Katalin *

Huszár Zsuzsanna

Juhász Katalin

Károly Bernadett

Lakatos Anita

Máté Balázs

Megyeri Sándor

Minor Mónika

Mundruczó Kornél

Petrányi Gábor *

Radványi Krisztina

Réti István

Richter Ingrid

Sima Péter

Szabó Zoltán

Takács Krisztina

Thuróczy Olga

Tímár Péter

Tüske Boglárka

Váradi Zsuzsa

Várkonyi Éva

 

 

1993

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Takácsné Balogh Boróka

Ádám Judit

Bagyin Gyöngyvér

Balassa Szilvia

Bencze Klaudia

Boór László

Brandhuber Ákos

Bútor Helga

Csató Szilvia

Dóczi Szilvia

Geresdi Zsolt

Kiss Beáta

Kmethy Boglárka

Kókai Ildikó

Kovács Gabriella

Lajos Attila

Mérei Tamás

Miklós András

Mohácsy Ibolya

Nacsa Szilárd

Nyitrai Gabriella *

Páli Jenő

Panigay Melinda

Papp Krisztián

Pintér Gábor

Rab Henrietta Zsuzsanna

Rásonyi Miklós *

Sápi Timea

Sás Réka

Szabó Lívia Eszter

Szabó Mónika Timea

Szendy Barbara

Szilágyi Judit

Teér Katalin

Tóth Márta *

Uhlár Tünde

 

 

1993

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Langer Katalin

Balogh Tünde

Benczik Judit

Bródi Timea

Budavári Éva

Burján Anita

Fábián Réka Szilvia

Fekete Mariann *

Fődi Szilvia

Frankó Renáta

Gál Katalin

Grósz Gabriella Kornélia

Hajdú Hajnalka

Hetényi Ildikó

Hirbik Zsuzsa

Jobbágy Judit

Katona Erika

Kiss Gabriella *

Klenczner Hajnalka

Kmety Erzsébet *

Koncz Jolán

Legéndi Melinda

Madarász Patrícia

Meizner Ildikó

Miklóssy Veronika Mária

Nyéki Tünde

Sebestyén Irén

Sörös Anita Kinga

Sütő Szilvia

Szabó Anett

Szabó Edit

Szekeres Éva

Szelényi Edit

Tácsik Hajnalka

Temesvári Katalin

Tolmácsi Andrea

Tóth Rita

Varga Krisztina

Volter Katalin

Zsigmond Ildikó

 

 

1993

 

D osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fischer Ernő

Albert Emőke *

Baji Gál Árpád *

Balog Pál

Bárdos Mónika

Barta Melinda

Bogenfürst Ákos

Csősz Ildikó *

Dóczi Beatrix

Gallina Csilla

Gergácz Diána

Gurmai Margit *

Gyenes Károly

Györe Rita

Hamar Gergely

Juhász Attila *

Kéry Judit

Kiss Ildikó *

Kobolák Júlia

Kövesdi Anita

Legéndi Kornélia

Mondok Anikó Alexandra

Monostori Brigitta *

Monostori Zsolt

Nagy Katalin

Németh Mihály Csaba *

Pecznik János

Rétfalvi Csaba

Samu Nagy István

Szabadi Mónika Lujza

Szemenyei Ágnes

Varga Ildikó Henrietta

Végh Miklós

Vinczeffy Zsolt

Virág Hajnalka

Vörös Attila

 

 

1993

 

E osztály

Angol kéttannyelvű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Monostoriné Nagy Eleonóra

Bajnóczi Tamás

Bakti Mária *

Csontos Gabriella

Epres Judit

Füle Nikolett

Gáspárdy Attila

Heltai Zsuzsanna *

Jámbor Erik

Kerék Dániel

Knopfler Szilvia

Kovács Beatrix

Kozák Szilvia

Lengyel Marcell Bence

Lombos Zsuzsanna Katalin

Nestor Barbara *

Palya Borbála

Peresztegi Zoltán Csaba

Ponyi Gábor

Sári László Balázs

Tokár Ágnes Adrienn

Tóth Réka Lilla

Vágányik Csaba

Vidits Béla

Vidó Csilla

 

 

1993

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Burzon Mária

Buzás Szilvia

Csepel Ernő

Gyenes Krisztina

Imre Gabriella

Király Zoltánné

Kozárné Zólyomi Csilla

Krebán Júlia

Nagyné Maródi Mária

Nagyné Szabó Szeréna

Nemes István

Nemes Mónika

Orbánné Simai Erika

Pálfalvai Rita

Szigeti Ildikó

Dr Szilasi Imréné

Tibold Attiláné

Tóth Andrea

Tóth Tünde

 

 

1992

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Kováts Antalné

Arany Szilvia

Barta Szilvia *

Billinger Edit

Dóri Krisztina

Farkas Hajnalka

Fehér Adrienn

Göblös Tibor Gergely

Kardoss Edit

Kiss Gabriella

Lázár Virgilia

Lencsés Barna Zsolt

Lőrincz Rita

Magyari Gábor

Majdán Eszter

Mészáros Péter

Nagy András *

Nemes Dóra *

Peresztegi László

Perneczky András

Pénzes Árpád

Pintér Szilvia

Porogi Imre

Robotka Andrea

Samu Csaba

Sasvári Nóra

Simon Gábor

Szőke Balázs

Ursinyi Andrea

Vermes Anett

 

 

1992

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Péli Sándor

Bagó Eszter

Balogh Anette

Balogh Norbert

Bereczky Csongor Lehel

Bíró Szabolcs

Buda Sarolta

Bús Ákos

Csath Veronika

Fábián Zsolt

Füzi Timea

Gyetvan Orsolya

Győrffy Brigitta

Horváth Tamás

Kaján János

Kelemen Judit

Körömi Rita

Ladányi Anna

Lénárt Attila

Magyari Dénes

Márta János

Mezővári Johanna *

Nagy Beáta

Nuszbaum Ferenc

Polyák Szilvia

Seres Zsuzsanna

Szabó Márk

Szalay Zsigmond Gábor

Takács Adrienn

Tollas Mónika *

Tóbiás Ákos

Tóth Antal Tamás

Tóth Márk Levente

Vámosi Rita

Vincze Judit

 

 

1992

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kovácsné Gulyás Rozália

Bagdi Krisztina Katalin

Bagyinszky Judit *

Bálint Éva Ildikó

Balogh Edina

Balogh Judit

Bankó Henriette Marianna

Bartók Ágnes Irén

Cservák Mónika

Dobcsányi Ágnes

Fehér Ildikó Krisztina

Galbavi Timea

Gyarmati Zita Marianna

Heltai Lidia

Jagicza Zsuzsanna *

Jobbágy Zsuzsanna

Kadók Brigitta

Kisbajcsi Éva

Kossuth Éva

Kovács Mária *

Kökény Bernadett

Legéndi Mária

Máriási Zsuzsanna *

Márkus Andrea *

Pálinkás Zsuzsanna

Pásztor Katalin *

Pelyhe Anita *

Pintér Ágnes

Podmaniczky Ágnes *

Polonkai Orsolya

Posnyák Klára

Szabari Zita

Szanyi Nagy Monika

Tari Krisztina

Tóth Erika

Ujváry Zsuzsanna

Valentinyi Katalin

Varga Mariann

 

 

1992

 

D osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Bárdy Péter

Benkő Miklós

Csákvári Zsuzsanna

Csoma Roland

Ferenczhalmy Zoltán

Gódor János

Götz Judit

Heltai László *

Horváth Attila

Ibry Ilyas

Karacs Gyula

Klátyik Polixéna

Koncz Andrea

Koskár Zoltán

Kötél László

Láng Tamás

Lőrincz Barbara

Márkus Nóra

Muka Melinda

Mundruczó Péter

Pannonhalmi Krisztián

Pecsovszky Tamás

Péter Sarolta

Saska Mónika

Schnörch Tamás

Sutta Balázs

Szelényi Orsolya

Szita Zsolt

Tamás Katalin

Tóth Mónika

Varga László

Vári Detre

Vöő Attila

Zsákai Annamária

 

 

1992

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Antók Andrea

Bezegh Veronika

Braunné Rubleczky Anita

Cseh István Tivadar

Egyed Ibolya

Juhászné Taskovics Ágnes

Kolozs Katalin Mária

Kovács Judit

Kovács Norbertné

Kőrösi Katalin

Lipták János

Márkus Ildikó Judit

Orgoványi Gáborné

Palya Attila

Rácz Melinda

Sergely Tamás

Smotzer Anikó

Svecz Gabriella

Szabó Timea

Szalai Katalin

Tőke Sándorné

 

 

1991

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fábián Bertalan

Belán Éva

Bornemisza Erika

Braun Emese

Dóczi Szilvia

Farkas Andrea

Fristáczki Attila

Gaál Timea

Gombos Viktor

Györe Róbert

György Mária

Hajdú Mónika

Harmati Zsuzsanna *

Hornyák Péter

Huszár Györgyi

Kaszab Zsuzsanna

Kerek Lívia

Klenczner Tamás *

Kovács Péter

Lipták Edit

Mátyás Izolda Beáta *

Mészöly Zsolt *

Mikus Ágnes

Nagy Andrea

Nuszbaum Éva

Orbán Attila

Peredi Ildikó

Perneczky Krisztina

Pintér Edit

Szekeres Erika

Tóth Viktor

Végh Andrea *

 

 

1991

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kmetty Lászlóné

Arany Edit *

Baji Gál János *

Bazán László

Benkő András

Bernáth Boglárka

M Csizmadia Gábor

Deme Marianna

Farkas Márta

Geczki Zsuzsanna

Heltai Zsófia *

Holota Szabolcs

Holota Zsolt

Kiss Gyula

Koltai Viktória

Kozák János

Kőrösi Erika

Lapu Marianna

Liksai Nóra

Makra Lilla

Mészáros Eszter

Molnár Emília *

Papp Karolina

Sárfy Melinda

Sassy Péter

Szabó Loránd

Szél Zsuzsanna

Szombat Katalin

Tatár Attila

Tóth Adrienn

Tóth Gabriella

Villányi Judit

 

 

1991

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Ujváry Géza

Bánó Zsófia

Boross Ilona

Csóré Márta

Futás Anna

Gál Andrea

Gelu Ibolya Gyöngyi

Katona Anikó

Katona Anita

Katona Mónika

Kobzi Ildikó *

Kovács Krisztina * /Gödöllő/

Kovács Krisztina /Vác/

Kővágó Krisztina *

Kruppa Mónika *

Lelik Mónika

Levente Mónika

Lukács Judit

Major Emerencia Zsuzsanna

Molnár Szabó Éva

Molnár Zsuzsanna

Nagy Ágnes

Nagy Krisztina

Németh Ildikó Anna *

Nyitrai Andrea

Oláh Ildikó

Ondrik Erzsébet *

Pásztor Izabella Judit

Pásztói Judit

Patkó Rita

Pintér Györgyi

Sági Renáta

Sápi Andrea

Soós Judit

Szabó Judit Margit

Szabó Timea

Szegedi Sarolta

Szilvási Gabriella

Tóth Eszter

Zsámba Henriette

 

 

1991

 

D osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kékesiné Petrics Éva

Botlik Sándor

Budai Péter

Danielisz Erika

Dikán Szabolcs

Diós Márta *

Fekete Mária

Hantai Mónika

Hegyi Timea

Jónás Rita

Kerék Dávid

Kiss Andrea

Kiss Erika

Kiss Roland

Kollár Judit

Kovács Gábor

Magyari Gyula

Markó Ildikó

Mátyás Evelyn-Csilla

Megyeri Katalin *

Mravik Andrea *

Nagy Baka Csilla

Németh Márta

Pálinkás Ildikó

Pecze Balázs

Péter Mónika

Püspöki Szabolcs

Rétháti Beatrix

Sára Anna

Sverteczki Zsuzsanna

Szuppinger Rita

Teér Judit

Varga Zsuzsanna

 

 

1991

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bagóné Könczöl Anikó

Bajkóné Kiss Ágnes

Bezzeg Beáta

Borovy Tamás

Ellenbacherné Zólyomi Katalin

Farkas Dezső

Fenyvesiné Sasvári Helga

Gilián Mária

Hajdu János

Harrer Csilla

Hublikné Borbély Éva

Kalmár Andrea

Kiszel Andrea

Klementné Bodnár Ibolya

Kovács János

Krizsán Judit

Lovas Sándorné

Lőrincz Károly

Majoros Henriette

Nagy Ferencné

Papp László

Smaroglay Eszter

Tamás Annamária

Tellér Hajnalka

Temesvári Balázs

Tóth Mónika

Varga Éva

Volentics Lászlóné

Zsákainé Szohr Judit

Zsíros Zoltánné

 

 

1990

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Ferenczhalmy Zoltánné

Csiernyik János

Gajder Éva

Grenák Ildikó

Hajós Péter László

Józsa Péter

Kampfl Orsolya

Kiss Viola

Krajcsik György

Lestyán Eszter

Losó Artúr

Lóczi Éva

Mátyus Edit

Müller Judit

Nagy Anita

Szabó Szilvia

Szakál Veronika

Szatmáry László Tamás

Szatmáry Zita Katalin

Szeibert Ágnes

Szekeres Orsolya

Szohr Félix

Takács Endre

Táborszki Attila János

Varga Erika

Varga Katalin

Vasicza Adrienne

 

 

1990

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Karasz Gyöngyi

Almássy Sándor

Ádám Katalin

Bazsik Rita

Bautista Soldevila Laura

Bárd Mónika

Bogdán Julianna

Bódis Timea

Bucsy Katalin

Darnyik Virginia

Dóczi János

Erős Gábor

Fekete János Gábor

Földi Krisztina Vera

Garancsi Andrea

Gelei Boglárka

Horváth Zsolt Barnabás

Kiss Csilla Judit

Kovács Katalin

Kovács Mónika

Kövics Mária

Lesták Mária Magdolna

Maurer Katalin Nóra *

Morzsányi Katalin

Nagy Katalin Ágnes

Neuhaus Ágnes

Pap Katalin

Pintér Timea

Russói Krisztina

Szabó Andrea *

Tobiás Csaba Sándor

 

 

1990

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kalu Gábor

Bányánszki Ildikó

Benécs Ágnes Erzsébet

Boldog Mónika *

Buzánszki Katalin

Cseri Márta

Dajka Hajnalka

Deme Tünde

Fazekas Éva

Futó Judith Nóra

Gimesi Ágnes Mária

Gyarmati Orsolya

Jakus Éva

Juhász Éva *

Juhász Tünde Ágota

Karátföldi Erzsébet

Kollár Mónika Erika

Kovács Krisztina

Kovács Zsuzsanna *

Majer Bernadett

Markó Márta

Moór Enikő Ágnes

Muri Mária *

Nagy Adrienn Regina

Nagy Szilvia

Negyela Andrea

Ondreász Rita

Rácz Ildikó

Szarka Edit

Szekeres Anna

Szemán Éva

Szökő Erzsébet

Szűcs Erzsébet

Téglás Timea

Tóth Katalin *

Ulicska Rita

Valentinyi Krisztina

Zsidai Mónika

 

 

1990

 

D osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Kisfaludi Ferencné

Bezák Timea

Bogenfürst Viktor

Braun Ágnes

Farkas Magdolna

György Erzsébet *

Jakus Angelika

Kalmár Judit

Kerék Barbara

Kottász Helga

Kurfis Angelika

Lapu Tünde

Makra Zita

Markó Etelka

Meizner Andrea

Mészáros Anett Magdolna

Mészáros Beáta

Mocsári Andrea

Nacsa Éva

Nagy Andrea

Nádasi Szilvia

Sápi Andrea

Simon Zsolt

Sós Mária

Sóvári Anikó

Sörös Zsuzsanna

Stefkó János

Szabó Krisztina

Szél Balázs *

Szilágyi Orsolya

Tóth Tibor *

 

 

1990

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bankó Bernadette

Czeba Mihály

Czeba Mihályné

Dudokné Szigeti Mária

Egry Árpádné

Galambosné Szepsy Ágnes

Hidi Krisztina

Imréné Megyeri Mónika

Jávorszki Andrea

Kerezsi Tibor

Ladányi Éva

Mrkva Andrásné

Nagy Bertalan

Novák Ferenc

Saska Tamásné

Pálinkásné Sándor Katalin

Szabó Szilvia

Szekeresné Tellér Judit

Tellér Zoltánné

Tóth Attiláné

Varga Mihályné

Vámosi Józsefné

 

 

1989

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Mundruczó Kornélné

Aszódi Ildikó

Belecz Zoltán

Bokros Barbara

Czeczulics Gabriella

Erdélyi Ágnes

Fellegi Anikó *

Fülöp Melinda Éva

Gyenes Attila

Heltai Pál Gáspár

Hóka Beatrix

Imre Attila

Kalocsai Ottó

Katona Erzsébet

Kolozs Sándor

Kosztolányi Imre

Lázár Krisztina

Lestyán Katalin

Mayer Zsuzsanna

Papp Zoltán Gábor

Schneider Éva

Sibak Olga

Soós Andrea

Suba László

Suhayda András

Szabó Gizella

Szekeres Katalin Beatrix

Székely György

Szél Magdolna

Szobonya Virág Zsófia

Tóth Róbert

 

 

1989

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fischer Ernő

Antalka Zsolt

Benkő Katalin

Berta Mária Magdolna

Bilincsi Erika

Dulna Beatrix

Fekete Melinda

Gaál Noémi

Gergely Krisztina

Gódor Krisztina

Hanzus Magdolna Etelka

Hársfalvi Erika

Horváth Imre

Horváth Katalin Réka

Károlyi János László

Kecskés Katalin *

Kelemen Ildikó

Klinger Attila Ferenc

Maszlag Anikó

Mészáros Ervin Mihály

Princz Adél Emese

Semperger Veronika

Sörös Anikó

Szekeres Cecilia

Székács Szilvia Margit

Sziráki Katalin

Tóth Tamás

Varga Edit *

Varró Tünde

Vatai Zoltán

Zöld Krisztina

 

 

1989

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Cselényi László

Ádám Zsuzsanna

Bene Annamária

Bergmann Emese

Berkesi Natália Mária

Bessenyei Ágnes

Csécsei Erzsébet

Csóra Mária

Csóry Szilvia

Detre Zsuzsanna

Dóczi Judit

Domokos Beáta

Eczet Katalin

Eperjesy Mónika

Faragó Anikó

Gulyás Mariann Erzsébet

Horváth Dóra

Jenei Ágnes

Juhász Mária

Korcsmáros Mónika

Kovács Gabriella

Lapu Krisztina

László Erzsébet

Lóki Mariann

Nagy Boglárka

Pál Judit

Petrik Edina

Rácz Ildikó Mária

Szabó Andrea

Szabó Anikó Ida

Szántai Krisztina

Sziráki Márta

Sztán Emese

Tüske Mónika *

Várhegyi Ágnes

 

 

1989

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bartók Mihályné

Delea Ferenc

Holló Józsefné

Horváthné Tállyai Andrea

Kaszab Lászlóné

Kőrösi Katalin

Kőszegi József

Lőrincz Károlyné

Makádi Zoltánné

Meizner Sándor

Molnár Tünde

Röss Lászlóné

Sain Katalin

Seres Miklósné

Szalay Beáta

Udvarnoki Istvánné

Varga Tamás

Vojtek Pálné

 

 

1988

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Szűcs Dezső

Bakonyi Géza Tamás

Bakos Nóra

Bánkúti Gabriella *

Csermely Andrea

Csibi Viktória Ágnes

Gyenes Annamária

Hartmann Barbara

Henkei Viktória

Karácsony Attila *

Kecskés Judit

Kiss Zita

Kollár Ildikó

Konda Erika

Léber István

Liptói Krisztina

Mátrai Andrea

Mayer Károly

Nagy Szilvia

Palócz Marianna

Pásztor Ildikó *

Sinkó Judit

Szabó György

Thuróczy Rita

Vermes András Péter

Zsákai László

 

 

1988

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Bárdy Péter

Bamberger András

Burda Beatrix

Czeglédi Noémi

Dóka Gábor

Farkas Andrea

Fekete Judit Emilia

Galbavy Christa

Gelei Tünde Réka

Homoga Gyöngyvér *

Józsa Imola

Józsa Mariann

Kardos Ildikó

Kovács Zsuzsanna

Lakatos Györgyi

Lejtényi Judit

Magyar Zoltán

Markó Ágnes Anikó

Molnár László

Pap Marietta

Papp Katalin

Prieger Edina

Samu Kriszta Fanni

Stiedl Katalin

Suschka Mária Klára

Szakál Sára Orsolya

Szedmák András Attila *

Szira Ildikó

Szlávik Krisztina

Szlivka Zoltán Csaba

Timár Tamás

Váradi András

 

 

1988

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Halászné Várady Ildikó

Almási Zsuzsanna

Benyó Zsuzsanna

Berkes Judit Katalin

Berkes Krisztina Terézia

Berla Kornélia

Budai Tünde

Csepeli Ildikó *

Csonka Ildikó

Dávid Rózsa

Demény Tünde

Ferentzi Katalin

Hajdú Anna Mária

Ikvai Emőke Imola

Illés Krisztina

Józan Ágnes

Kakuk Sarolta

Kalászi Ágnes

Kovács Judit

Major Andrea

Máté Mária

Nagy Boglárka

Nagy Melinda

Péli Erzsébet

Péter Judit

Schneider Erzsébet

Szabó Andrea

Szikszai Krisztina

Takács Ibolya

Thury Zsuzsanna

Toma Ildikó

Tóth Krisztina

Tóth Szilvia

Varga Katalin

Vizi Beatrix

Vlkovszki Ildikó *

 

 

1988

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bábonyi Mónika

Bohácsi Lászlóné

Dóczi Péter Pál

Gódor Mária Magdolna

Gyapjas Mária Gyöngyi

Kardos Magdolna

Kis Borbála

Krecsmarik Emőke Ágnes

Kurucz András Lászlóné

Molitor József

Rózsahegyi Katalin

Simon Lászlóné

Szabó Magdolna

Szabóné Tóth Ágota

Szántó Anikó Éva

Szekeres Pálné

Szobonya Ágnes

Zászlósi Tibor Gyuláné

 

 

1987

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Dóka Dezső

Albert Attila

Balogh Katalin Zsuzsanna

Bense József

Buda László

Dániel Márta

Egervári Krisztina Katalin

Faludi Ildikó

Fóthi Zsuzsanna

Guba Ilona

Hornyák Ildikó

Kalydy András

Kántor Katalin

Keményfi Róbert

Kovács Ildikó

Mészáros Csilla Ilona *

Nagy Gabriella

Pajor Andrea Éva

Rásonyi Rita *

Sárai Krisztina

Szalay Magdolna Zsófia

Sztavridisz Szilvia Olga

Szűcs Ildikó

Timár Zsolt Béla

Török Tamara Anita

Újvári Miklós

Weidl Tamás Gábor

 

 

1987

 

 B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Wittmayer Zsuzsanna

Bamberger Zsuzsanna *

Csáky Antal Péter

Dózsa Krisztina

Dudás Sarolta

Garancsi Krisztina

Gerhát Szilvia

Horváth Zsófia

Huszár Teodóra

Jancsek Zsolt

Kampfl Györgyi *

Kerti Eszter

Kocsis István

Koltai Tamás

Kómár Gyula

Kovács Erzsébet Erika

Körömi Gábor

Martinák Tamás

Maszlag Ildikó

Megyési Gabriella

Mészöly Ilona Beatrix *

Nagy Levente

Németh Zoltán

Papp Andrea

Sás Ildikó

Szakál Éva Mária *

Szekeres Zsuzsanna

Tikos Gábor

Tóth Zsuzsanna *

Török Adél

Vöő György

Zséli Zsuzsanna

 

 

1987

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vértes Istvánné

Bak Angéla

Balla Anna

Balogh Edina Borbála

Bittner Mária *

Dénes Mária

Drabik Andrea

Farkas Ildikó

Gajjas Andrea

Garai Katalin

Gecse Andrea

Gönczöl Andrea *

Gregus Csilla

Hlatky Katalin

Hoffman Ildikó

Hrubecz Marianna

Jurinka Tünde

Kecskés Tünde

Kern Katalin

Kis Ágnes

Kiss Zsuzsanna

Kovács Györgyi

Kővágó Márta

Langó Éva *

Lép Beáta Krisztina *

Markó Katalin

Mészáros Beáta

Nagy Beáta

Nagy Krisztina

Nyulas Ágota

Opánszki Ilona

Pap Henriette

Sárvári Zsuzsanna

Sztraka Éva

Tóth Szilvia

Vidi Erika

 

 

1987

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Fenyvesvölgyi Lászlóné

Gálik István

Horváth Szilárdné

Katona Gábor

Kovács Erzsébet

Maksa Józsefné

Markel Istvánné

Szabó Péterné

Szávai Attiláné

 

 

1986

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Ferenczhalmy Zoltánné

Baán Anikó Margit

Bene László

Benedek Krisztina Mária

Czeczulics Anita Mária

Czompa Judit

Csepi Magdolna

Gál János

Havai Ildikó

Havas Szilvia Zsuzsanna

Horváth Sándor

Kovács Éva Marianna

Kovács Katalin Erzsébet

Lukács Csilla

Major Tamás Tibor

Molnár Anikó

Molnár Péter

Müller Erika

Nagy Zsuzsanna

Németh Andrea Erika

Pálmai Anikó

Pásztor László

Pervai Katalin

Pintér Erika Beáta

Prieger Károly

Rektenwald Zoltán

Szűcs Krisztina

Táborszki Tünde

Váry Zoltán

Vígh Viktor

Vörös Attila

 

 

1986

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Guba Lajos

Akócsi Tibor

Ákoshegyi Márta Zsuzsanna

Árvai László

Bakos Krisztina

Balsai Krisztina

Banoss Edina

Barakonyi Károly

Benedek Dóra Éva

Bucherna Nándor

Fábián Péter Gábor

Gubucz István János

Hajdu Zoltán Endre

Halmágyi Ildikó

Heltai Miklós Gábor

Hídi Szilveszter Gábor

Jakus Ildikó

Kévés Ottó József *

Kiss Ákos

Kovács Beáta Judit

László Attila

Losonczi Andrea Zsuzsanna

Ludas Krisztina

Nagy Marianna Kornélia

Pintér Erzsébet Éva

Sás Krisztina

Somogyi Klára

Sótér Mónika *

Szabó Attila

Tóth Anikó

Tüske Ákos Gyula

Vajdai Tamás

Várhegyi Gabriella

 

 

1986

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kalu Gábor

Acsai Katalin

Balogh Edina *

Balogh Zsuzsanna

Botár Mónika

Budai Mária

Csányi Erika

Deák Márta

Dósa Gabriella

Fogarassy Melitta

Gilla Petra

Glázovics Erika

Görbe Katalin

Horváth Andrea *

Horváth Henrietta

Karsai Erika

Kasler Timea *

Kállai Ilona

Kollár Márta *

Komár Noémi

Lami Judit

Locher Marianna

Márkus Anikó

Nagy Eszter

Nyiry Csilla Piroska

Pásztor Julianna

Ragács Marianna

Rákóczi Julianna

Rendek Zsuzsanna

Rozgonyi Krisztina

Sass Erzsébet

Simon Tünde

Szabó Katalin

Tarcali Marianna

Tézli Mónika

Varga Lilla Ottilia

Vágyi Rita

Wéber Tünde

 

 

1986

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Alföldi Béláné

Balogh Györgyné

Berkes Imre Józsefné

Fábián Zoltánné

Földvári József

Galambvári János

Gulyás Mária

Helembai Lászlóné

Jakus Tiborné

Kabainé Szántó Margit

Kiss Józsefné

Knapp Károlyné

Ladvenicza Zoltánné

Lestyánszky Károlyné

Oroszi Jánosné

Prutek Tiborné

Putnoki László

Rétfalvi Nándor

Sára Mária

 

1985

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vancsó Imréné

Balogh Botond

Bodnár János

Boros Andrea

Buczolics Zoltán

Fehérvári Katalin

Fekete Sándor Zoltán

Földi Katalin

Hanty Magdolna

Hortobágyi Beatrix

Kiss Katalin

Kollár Erzsébet

Laki Gyöngyi

Lévai Gabriella

Lőrincz Erika

Marton Attila

Molnár Zsuzsanna

Nyulászi Zsolt

Orosz Zsuzsanna Judit

Ötvös Marianna

Papp Marianna

Pintér Mihály

Prokopecz Klára

Soós József

Szathmári Réka Andrea

Szántai Zsuzsanna

Szekeres Lajos

Szili Péter

Tajcs Andrea

Tóth Katalin

Tóth Zsuzsanna Timea

Wagner Andrea

 

 

1985

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Farkas Balázs

Balatoni Mátyás

Balsai Tamás

Biró János József

Blaskó Csaba

Ernyes Rita Mária

Fercsik Anna

Fercsik Péter

Gippert Róbert Tibor *

Gombos Szilvia

Gyebnár Enikő

Hajdú Mária

Homoga Márta

Juhász Györgyi

Kádár László

Kóczi Csilla Andrea

Kovács Mihály

Madarász Szilvia

Mezriczky Ágnes

Nagy Terézia Zsuzsanna

Nyerges Ildikó Ilona

Omelka Csilla

Sápi Éva

Simon Ágnes

Sivatagi Zsolt János

Stiedl Éva

Szabó Krisztina

Szakál Zoltán László

Tóth Andrea

Tóth Beáta

Varga György

Vas Ernő

Zsembery Tamás

Zsigry Marianna

 

 

1985

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Kováts Antalné

Bartha Dóra

Benedek Ildikó Erzsébet

Csala Kornélia

Csulik Klára

Dékány Edit

Dolányi Judit

Faska Margit

Gémesi Györgyi

Gyurkó Ágnes

Hodola Anikó

Kiss Krisztina

Klement Marianna

Kovács Ildikó

Kováts Tünde

Lázár Andrea

Lelkes Mária

Lovász Mária

Nagy Zsuzsanna

Nyéki Erika

Pálinkás Ágnes

Paukovits Lívia Stefánia

Pereczes Franciska

Pintácsi Éva

Preszmayer Csilla

Prohászka Gabriella

Rácz Judit

Szalárdy Ágnes

Tamás Márta

Tóth Andrea *

Tóth Katalin

Varga Hajnalka

Vasas Piroska

 

 

1985

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Antal Józsefné

Bán Tibor

Bódi Zsoltné

Ferenczi Lajosné

Hapák Béláné

Ifjú István

Ifjú Istvánné

Jávori Attiláné

Kassai Lajosné

Kókai Mária

Kupecz Jánosné

Ladányi Piroska

Matuz Mária

Récsán Sándorné

Sarudfalviné Fűrész Ildikó

Szabadi Zoltánné

Szabó Sándor

 

 

1984

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Mundruczó Kornélné

Angalét Margit

Babó Attila László

Begidsán Péter Ákos

Bencsik Erzsébet

Bezák Lilla

Császár Edit Julianna *

Dankó Erika

Dózsa Gabriella Erzsébet

Dömsödy Marianna

Földi Gertrud Andrea

Gáspár Zoltán

Hegyi József

Herczeg Zsolt

Juhász Éva

Keményfi Tamás *

Kollár Anikó Mária

Kolozs Erzsébet

Kugler Beatrix

Kurucz Attila

Lipták Márta Katalin

Paksy László *

Pitlik László *

Podlaviczki Tünde

Szabó Mária

Varga Ildikó

Varga Katalin

 

 

1984

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Fülöp László

Anti Csaba László

Csermely Péter Szabolcs

Csonka Zsuzsanna

Dóczi Katalin Ottilia

Egervári Teodóra

Gelencsér Géza Dénes

Gurbi Attila

Hanesz Zsolt

Katona Ildikó

Katona Román

Keresztes Miklós

Kodó Ildikó Melinda

Kovács Tünde

Maródi Mária

Mikola Csilla Dóra

Nagy Krisztina

Németh Éva

Pesti Tamás

Petz Krisztina Erika

Sári Pál

Sólyomvári Anita

Szabó Julianna

Topánka Ildikó Mária

Tóth Mária

Turai Erzsébet

Újvári Attila

 

 

1984

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Ujváry Géza

Bagi Éva

Bajnok Mária

Balázs Ilona

Bartók Erzsébet

Bezeczky Erzsébet

Bőti Beáta

Csombor Ildikó

Dóczi Erzsébet

Furák Zsuzsanna

Hárnási Kinga

Hercz Anikó

Járai Gabriella *

Juhász Katalin

Király Márta Krisztina

Kiss Magdolna

Kiss Márta

Kocsis Ildikó

Kolozs Julianna

Kovács Ágnes

Kovács Erika

Kréz Andrea

Legény Ágnes

Ludányi Irén

Marton Zsuzsanna

Melcher Zsuzsanna

Mészáros Zsuzsanna Mária

Mócsai Ágnes *

Nagy Ágota

Ocsovai Piroska Katalin

Pető Tünde

Polgár Teréz

Rupa Ildikó

Szabó Erzsébet

Tóth Éva

Tóth Erzsébet

Tóth Márta

Valkony Andrea

Varga Ibolya Mária

 

 

1984

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Ádám Józsefné

Bényi Erzsébet

Delea Istvánné

Gulyás Anikó

Iványiné Szekeres Anikó

Katona Lászlóné

Kiss Tiborné

Kiszel Lászlóné

Kókai Géza László

Leszák Ferenc

Lovász Gyuláné

Luda Lászlóné

Márvány Miklósné

Merényiné Bordás Éva

Mihalicza Anna

Nagy Éva

Nagy Istvánné

Ozimákné Juhász Edit

Pintér Józsefné

Pintér Mária

Reiter Zsuzsa

Szeibold Gézáné

Sziráki Mária

Tusor Julianna

Urbán Tibor

 

1983

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vértes István

Ádám Györgyi Ágnes

Ádám Rita

Bényi Ilona

Cselényi László

Cselényi Tibor

Demes Ágnes

Dóczi Andrea

Eiben Csilla

Gergely Zsuzsanna

Halász Éva

Heltai Katalin

Illés Györgyi

Jakab Margit

Jilly Sára

Kamhal Gábor

Kerti Krisztina

Láncz István Róbert

Menyhért Tamás

Mester Attila

Nagy Tibor

Papp Csaba Tamás

Parajdi Ilona

Pályi Pál

Péter Györgyi

Suhayda Timea

Süpek Ildikó Katalin

Tóth János

Tóth Zsolt Márton

Udvarnoky Éva

Zsembery Sándor Zoltán

 

 

1983

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Urbán János

Balázs Katalin

Györe Erika

Hajósi Helén

Hangodi Ágnes

Horváth Ilona Julianna

Huszár Éva Gizella

Kovács Judit

Kuklai Ibolya

Kundra Zsuzsanna

Kupi Károly Attila

Lakatos Ildikó Csilla

Lakatos Tibor Zsigmond

Lebek Erika

Mezriczky László

Németh Andor László

Sándor Zsuzsanna Ilona

Szabó Anna

Szebeni Márta

Széky Tamás László

Szlivka Anikó

Szőke Gábor

Tóth Imre

Tűz Anita

Udvardi Erzsébet

Varga Anikó

Veres Attila

Weidl Attila József

 

 

1983

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: dr Kisfaludi Ferencné

Allaga Mária

Árokszállási Anikó

Balla Judit

Balog Erika

Balogh Mária

Bangó Ilona

Basa Éva

Bereczki Márta

Bogdán Ildikó

Csík Zsuzsanna

Dankó Anikó

Gajdor Gabriella

Harangozó Lilla

Haraszti Ildikó *

Herr Margit

Hizóh Erika

Hollósi Éva

Jancskár Ildikó

Juhász Ildikó

Kasuba Erzsébet

Katona Erika

Kiss Aranka

Kiss Erika

Kovalik Judit *

Meleg Erzsébet

Pál Katalin

Papadopulosz Georgina

Podruzsik Erzsébet

Pöttendi Ibolya

Rábai Mária

Rell Zsuzsanna

Saska Erika Julianna

Sipos Éva

Szarka Ágnes

Tóth Magdolna

Tóth Zs Marianna

Zsiga Kornélia

 

 

1983

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Ambrus Ibolya

Bardi András

Berendi Irén

Brennerné Janota Ilona

Galambos Józsefné

Gergely Jánosné

Gulyás Anikó

Juhász István

Koncz Ottó

Kovács Ferencné

Kovács Zsolt

Lajtos Erika

Lesták Sándorné

Matuz Tiborné

Molnár Erzsébet

Nagy Erzsébet

Pintér Ilona

Szabadi János

Takács József

Tergulicza Ferencné

Tóth Erzsébet

Tóth M Jánosné

Tóth M Judit

Zagyva Istvánné

 

 

1982

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Dóka Dezső

Bíró Magdolna

Borna Brigitta

Czinkota Ildikó

Dapsy Szilvia Éva

Dóka Csaba Zsolt

Duró Edit Rózsika

Faludi Ede

Fekete Zsolt

Gerhát Zsuzsanna

Gecse Róbert

Hegedűs Ernő

Jakus Anikó *

Jakus Gábor Tibor

Jekkel Katalin Erzsébet

Király Magdolna

Klotz Márta

Koltai Éva

Kolozs Zsuzsanna

Koncz Elvira

Lőkös László

Molnár Antal

Németh Márta

Nyulas Katalin

Paul Antal

Pete Ágnes

Pribék Erika Elvira

Rózsa Gyula

Szávai Csaba László

Takács Csilla

Tóth Piroska

Török Ildikó

Udvardi Lívia Mária

Vankó Anikó Erzsébet

Vámos Magdolna

Zagyva Lajos

 

 

1982

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kováts Antalné

Bankó Ilona

Benedek Gábor

Bódis Mónika *

Budai Edit Anna

Csáky Rita

Csárádi Árpád

Darázs György

Deme Márta

Drávucz Katalin Anna

Drenyovszki Zita

Fercsik Ágnes

Gippert Beáta

Győri Katalin

Hudák Tamás

Juhász Zsolt

Kalmár Katalin

Kállai Márta

Katona Erzsébet

Kiss Éva *

Kecskeméti Győző

Kreicz Dóra

Légrádi László Attila

Ludas Judit

Majoros Katalin

Menyhárt Imre

Ó Nagy Erika

Palaga Ildikó

Papp Gabriella

Péli Sándor

Poldán Erzsébet

Sápi Ágnes

Szabó Mária

Szakál Péter

Száraz Tihamér

Vágó Zsolt

Zséli Erika

 

 

1982

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Halászné Várady Ildikó

Aszódi Ilona

Bán Andrea

Bányánszki Márta

Bartha Judit

Berkes Jolán Erika

Berkes Mónika Márta

Berta Ilona Mária

Blaubacher Katalin

Blazsovszky Gabriella

Dajka Krisztina Gabriella

Dobos Ilona

Drenyovszki Márta

Fekete Mária Magdolna *

Gál Gabriella *

Gazsó Judit

Gódor Anna

Hantai Judit *

Horváth Erika Tünde

Katona Rita

Kovács Eleonóra Anna

Kundrák Magdolna

Lengyel Emilia

Makovinyi Ildikó

Mészáros Ibolya

Móczár Lívia

Nagy Erzsébet

Nagy Éva

Nagy Gabriella Éva *

Negyela Edit

Rusai Éva

Sára Csilla Andrea

Seres Tünde

Tábik Ágnes *

Tokai Ibolya

 

 

1982

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Balcsok László

Botlik Györgyné

Csonka Miklós

Dolányiné Benke Mária

Fehér Gábor

Goda Istvánné

Horváth Ilona

Kocsis Istvánné

Kolozs Sándorné *

Kovács Lászlóné

Kőrösi Pálné

Lakó Józsefné

Nagy Zoltánné

Oláh László

Orgován Lászlóné

Paulovics Józsefné

Pintér Lászlóné

Szabó Péter

Szebeni Györgyné

Toroczkai Sándor

Tóth István Lászlóné

Tóth László József

Tóth Lászlóné

Török Károly

 

 

1981

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vancsó Imréné

Ádám Csilla Judit

Bárczi László

Farkas Terézia

Faur Katalin

Hegedűs Ferenc

Horváth Rozália

Illyés Ilona

Király Andrea Magdaléna

Krajcserik Ferenc

Magyar Ilona

Paksy Péter *

Pásztor Béla

Pintér Zoltán

Pukszler Csaba

Romacsek Zsuzsanna

Rubóczki Judit

Salamon Erzsébet

Samu Irén

Sándor Ágota

Szatmári Edit

Szekeres Sándor

Veress Gábor

Vöő Éva Irén

Zsákay László

Zsigri Tamás

 

 

1981

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Guba Lajos

Aszódi Judit

Bedő Angéla

Berta Judit

Dredán Erzsébet

Eszes Ildikó

Fábri Zsuzsanna *

Fodor Éva

Galicz Ágota Mária

Győri Katalin

Hazafi Éva

Jakab Hedvig

Jósvai Mária

Kasza Angelika

Kerek Ágnes

Kocsis Ildikó

Kurunczi Márta

Lázár Attila

Molnár Ágnes *

Pintér Éva

Szabó Csaba

Szabó Ildikó

Szabó Mária

Szalontai Zoltán

Szántó Zsuzsanna

Szira Györgyi

Takácsy Gábor

Tankó Judit

Tóth Attila

 

 

1981

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Schlett Istvánné

Bakos Mária

Balogh Éva

Bán Edit

Barkóczi Éva

Bense Mária

Bohunka Márta

Buzás Ágota

Czira Mária

Fehér Katalin

Galambosi Erzsébet

Géczi Anna

Hegyes Katalin

Hegyesi Éva

Kalina Éva

Kecskeméti Zita

Kenesey Erika

Kiss Magdolna

Kreisz Éva

Koczkás Éva

Krima Magdolna

Kristóf Éva

Lugosi Margit

Lukács Zsuzsanna

Mahó Éva

Móczár Lívia

Nagy Zsuzsanna

Oldal Ágnes Mária

Oszkó Valéria

Rétfalvi Irén Tünde

Pallos Rita

Tarnai Judit

Völgyes Zsuzsanna

 

 

1981

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Balogh Lajosné

Bazsik Lászlóné

Boczor Tibor

Boda Károly

Fazekas Tibor

Galambos Istvánné

Gáll Péterné

Hajdu László

Katona Margit

Kiss László

Lados Istvánné

Maszlag Gáborné

Muri Andrásné

Patócs Lászlóné

Raniákné Fábián Erzsébet

Seres Gyuláné

Szabadi Jánosné

Szepsy János

Szepsy Jánosné

 

 

1980

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kalu Gábor

Ambrus Hajnalka

Árvai Mariann

Dobák Gabriella

Galgó István

Gergely Katalin

Hangodi Mária

Hosztafi Katalin

Kodó Miklós

Kolozs Gabriella

Kőrösi Zsuzsanna

Mukk Lajos

Nagy Valéria

Németh Ágnes

Papp Marianna Piroska

Pillinger László András

Skotnyár Judit

Szökő Zsuzsanna

 

 

1980

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Köles Péter

Balogh Éva Ivette

Balogh Terézia

Bartha Éva

Bobály Sándor

Bobos Margit

Burián Zoltán

Búza Mária Gizella

Gere Tünde

Gyenizse Emese Ibolya

Hatalyák Katalin

Hámori Tibor

Ipsits Csaba Miklós

Kelemen Zita Barbara

Kovács György

Lipták Márta

Menyhért Zoltán

Molnár Ferenc

Monori Ágnes Anikó

Nagy Zsuzsanna

Nyitrai János

Péli Margit

Péter Gábor

Pethő Ibolya

Pribeli Ferenc

Sebestyén Erzsébet

Solti József

Takácsy László

Túrós Éva

Ujvári Éva *

Vass Eszter Mária

 

 

1980

 

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Pintér Ferencné

Agócs Ágnes

Apágyi Ilona

Bagó Erika Ilona

Berényi Edit

Blaskó Judit

Dibusz Klára

Gócza Éva

Gotten Gabriella

Gyetván Éva

Gyöngyösi Veronika

Kadenczki Margit

Karlovics Gabriella

Kiss Éva Erzsébet

Kiss Ilona

Kolesza Erika Mária

Kovács Ibolya

Kovács Magdolna

Kristóf Ildikó

Marton Judit Ágnes

Molnár Márta Katalin

Nyemecz Mária

Popovits Veronika

Raffai Zsuzsanna

Sára Erika

Suba Erika

Szentesi Katalin

Sztraka Erika

Taskovics Edit

Tóth Ilona Judit

Varga Judit

Varga Julianna

Verle Erzsébet

Wágner Judit

 

 

1980

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Antal Józsefné

Fekete Mihályné

Kiss Józsefné

Kolozs Istvánné

Köles Lászlóné

Láda Éva

László Magdolna

Lesták Imréné

Mármarosi Istvánné

Nagy Lászlóné

Somhegyi Miklósné

Suhajda Ferencné

Szabóné Mihalik Erika Ildikó

Szalai Sándorné

Takács Andrásné

 

 

1979

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Lázár Júlia

Átyim Julianna Mária

Balogh Erzsébet

Berla Ágota Erika

Biczó Attila

Boczor Zoltán Mihály

Bükkös Gabriella

Császár Katalin Klára

Csumányi Mariann

Fehér Ágnes Ilona

Fekete Ágota

Karchesz Szilvia Anna

Kristóffy Ildikó

Lapu Valéria

Lázár Mária

Lovász Andrea

Papp József

Pethő Sarolta Gabriella

Péter Erzsébet

Sára Ferenc

Szanyi Ágota

Szántai Imre

Szlatky Beatrix

Tóth János

Török Tibor

Valachi Erzsébet

Veszely Károly

Zsigri Edit

 

 

1979

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vértes István

Barcsák Ibolya

Bense Tünde

Bujtás Zsuzsanna

Debreczeni Zsuzsanna

Dezső Judit *

Dienes Katalin

Egyed Károly

Fábri Erzsébet

Gajder Ágnes

Gerstenbrand György István

Hudák Péter

Illés Bálint Csaba

Illés Zoltán

Káli Veronika Katalin

Kalocsai Gizella

Lőrinczi Ottó Sándor

Molnár Andrea

Nagy Ildikó

Nagy László

Nagy László Károly

Nemecz Ágnes

Nyizsnyánszky Tibor

Palya Attila

Sándor Frigyes

Stamp György

Szalontai Pál

Tóth Erika

Tóth Gabriella

Tóth Lajos

Vágó György

 

 

1979

C osztály

Óvónői szakközépiskolai osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Végvári Magdolna

Agnecz Aranka

Babinyecz Mária

Bokodi Csilla

Botszki Judit

Czira Éva

Csordás Éva

Deák Mária Magdolna

Dian Livia Erzsébet

Gólya Ilona *

Gugó Magdolna *

Haraszti Erzsébet

Hegedűs Erzsébet

Horváth Julianna

Hrustinszki Veronika

Jaksa Erika

Lados Teréz

Laukó Györgyi

Lázárfalvi Judit

Masznyik Edit

Mészáros Ildikó

Minorics Rozália

Podlaviczki Zsuzsanna

Szekeres Mária

Szénási Anna Erika

Szőke Ágnes

Szűcs Mária

Turányi Edit

Varga Anna

Vojt Erzsébet

 

 

1979

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bankó Miklósné

Bankóné Simon Margit

Bede Tibor

Bese Gáborné

Bucsányi Ferencné

Czifra Lajosné

Deme Jánosné

Gabrielli Márta

Gedai Lászlóné

Gulácsi Tibor

Gyetván Józsefné

Hernádi Istvánné

Jámbor Andrásné

Juhász Péter Pál

Kiss Terézia

Korecz Károlyné

Makóné Szabó Ágnes Ilona

Mikó Gyuláné

Simon Ilona

Som Anna Terézia

Szalay Zsigmondné

Szekeres Teréz

Tóth József

Városi Lászlóné

Vincze Zoltánné

 

 

1978

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Köles Péter

Árvai Gyöngyi Mária

Barakonyi Margit

Béres Júlia

Csepeli László Tibor

Csepregi Tibor István

Gyöngyösi József

Halász Zsolt

Kalydy Mária Anna

Konta Rita

Laczkovszki Árpád László

Láng Adrienne

Liscsinszki Miklós

Murányi László *

Papp István

Papp Mária

Prutek Zsuzsanna Györgyi

Sándor Edit

Sinkó György Zoltán

Somodi Erzsébet

Szántai Éva

Szekeres Györgyike

Szijjártó Miklós

Szökő Ilona

Vancsó Imre Gyula

Zombor Zita

 

 

1978

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Urbán János

Bakos Hilda Anna

Berek Erika

Bíró Éva

Dienes Katalin

Farda Edit

Fenyvesvölgyi Erika

Fogd Mária

Ipsits Györgyi

Knöpfler Krisztina Anna

Kopka Éva Erzsébet

Magyar István Zoltán

Oláh Péter

Pozsonyi Erzsébet

Sárdi Gabriella

Seres Ildikó

Süpek Zoltán Tibor

Szabó Edit

Szabó Gábor Ákos *

Szepessy Péter Donát

Szeredi Beáta Ágnes

Tikos Jenő Zoltán

Vári József

 

 

1978

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Balogh Árpádné

Billinger Jánosné

Csányi Mihályné

Garamvölgyi Katalin

Gergely János

Halász Tiborné

Horváth Gáborné

Kováts Imréné

Kurunczi Józsefné

Makóné Szabó Ágnes

Mester Istvánné

Mészáros Istvánné

Míró Gáborné

Misik Mária

Németh Józsefné

Rajnák Lászlóné

Sümegi Albinné

Szabadi Zoltánné

Urbán Kálmánné

Varga Viktorné

 

1977

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Guba Lajos

Bacsó Mónika Hajnalka

Balog Zsuzsanna

Berneczei Erzsébet

Boczor Tibor

Bükkös Vilmos

Dallos Andor László

Gergely Olivia Ibolya

Hangodi Erzsébet

Horváth Bernadette Ágnes

Horváth Éva

Kalász Sándor

Kőrösi Julianna

Kuti Marianna Ilona

Molnár Endre

Németh Antal László

Pap Endre Márton

Pethő Andrea

Pólai Béla Szilveszter

Rónai Gabriella

Rónavári Márta

 

 

1977

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Gulyás Rozália

Ács Erzsébet

Baglyos Mária

Bárdy Péter András

Flóris István

Fűzér Irma Klára

Galgó László

Gál Zsuzsanna

Hegedűs Gabriella Anna

Holdas Sándor János *

Jaloveczki József

Kámán Sándor

Király László *

Laczkó Éva

Maul Lilla

Nagy Mária

Németh Erzsébet

Polgár Marianna

Prókai Péter

Rapi István

Szita Zoltán István

Vajda János

Váry Helén Katalin

 

 

1977

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Basa János

Bazán Mihályné

Berze Béláné

Berze Lajosné

Deme Jánosné

Gyetván Józsefné

Gyurkó Mihályné

Halász Mária

Imre István

Juhász Mihályné

Kalmár Mária Rozália

Kiss Gáborné

Kiss János Ferenc

Kőber Istvánné

Nász Erika

Pécsi Györgyné

Riedl Erzsébet Annamária

Sipőcz Ágnes

Szabó Ágnes Ilona

Tóth Erzsébet

Tóth Józsefné

 

 

1976

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vancsó Imréné

Bankó Erzsébet

Barkóczi Attila Ottó

Blans Éva

Fodor Judit

Gergely Olga

Gugó András

Horváth Zoltán

Kenesei Anna

Kiss József

Koós Csaba Tibor

Kozma Edit

Kurucz István

Lenkey Ildikó

Lerch Györgyi Edit

Petőcz László

Petrás Julianna

Sárdi Erzsébet

Schneider László Gábor

Sebő János István

Szabó Katalin Éva

Szelba István Vilmos

Szláby Tibor József

Szüki Béla Ferenc

Tamási Zsuzsanna

Vancsó Ödön Imre

Zmák Ilona

 

 

1976

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Halászné Várady Ildikó

Bécs Krisztina Adrienn

Bényi László *

Bíró István

Bitter Olga

Dubovszky József *

Eszényi Ágnes Erzsébet

Galgavölgyi Margit

Harter Mária Aranka *

Molnár Katalin

Nánási Klára

Németh Krisztina

Pete Márta

Pető Mária

Sorger Katalin

Szőke Lilla Éva

Szőke Zsuzsanna

Szöllősi Éva

Tímár László

Turai Mária

Vámos Beatrix *

Varga Mária

Zebegnyei István Sándor

 

 

1976

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bedő Sándorné

Buda Istvánné

Fitos Anikó

Gálos Istvánné

Gódor Gábor

Hasznosi László

Kiss Mária Magdolna

Mondok Sándor

Nagy Tiborné

Palkó Erzsébet

Pitlik Lászlóné

Pretz Györgyné

Tusán József

Urbán István

Varga János

 

 

1975

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Lázár Júlia

Aranyos Andrea

Balog Anikó

Berend Klára

Bujtás Gabriella

Csellár László

Csepregi Antal

Debreczeni Boglárka Magdolna

Fehér Éva

Fuchs Péter László

Fülöp Gabriella Ilona

Kiss Gábor

Kormos Péter Gyula

Kozák Elvira

Kozma Krisztina

Kurucz Szilárd László

Ledényi Ildikó

Lehotzky Ágota

Lukács Margit

Serfőző Rozália

Simon Erzsébet

Soltész Andrea

Szijj József

Szira Márta

Tatár Julianna

Vámos Zita Amrita

 

1975

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Bálványosi Kálmánné

Bakó Gábor

Bártfai Éva Beáta

Csider Zsuzsanna

Debreczeni Katalin

Dóka Ágnes Satolta

Farkas János

Fejéregyházi Csilla Judit

Füle Izabella Mária

Gattyán Tamás János

Hucskó Erzsébet Mária

Kis Pál

Kocsis Péter Sándor

Konta Imre Dezső

Koós László

Kovács Ilona

Körömi László

Mészáros Zsuzsanna Lucia

Molnár Márta

Öcsényi Zoltán *

Raátz Judit Margit

Sárossy Krisztina

Simon Géza László

Suhayda Zsuzsanna Andrea

Szilágyi Klára Viktória

 

 

1975

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Baisánszki Imréné

Béres Margit

Bogdán Józsefné

Borsos József

Bujtás Sándorné

Farkas Tibor

Fehér Lászlóné

Kardos Lászlóné

Kolompár Margit

Kuti Istvánné

Morzsányi Lászlóné

Novák Alajos

Pap Istvánné

Pecze Istvánné

Szatmári László

Szlávik Gyuláné

Tóth Miklósné

Vágányik Lajosné

Zsigri Lászlóné

 

1974

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Akácz János

Angyal János

Antal Miklós

Aranyossy György

Berényi Zsuzsanna Mária

Egervári Edit

Faragó Csaba Attila

Galambos Márta Judit

Gergely Ágnes

Hajdú Veronika

Kendesi Éva

Kovács György

Kovács Katalin

Magyar Pál

Maszlag Zsuzsanna

Mezei József

Nagy Veronika

Pénzváltó Sándor

Polgár Gizella

Sasvári Annamária

Soltész Nagy Pál

Szabó Tibor

Szilágyi László

Takács Mária

Tóth Tamás Béla

Vámos Katalin

Vilcsek Adrien Éva

Winkler Károly

Zabó Péter

 

 

1974

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Urbán János

Bacsó Márta Zsuzsanna

Blans Marianna

Bognár Edit Mária

Bukta László György

Csider László

Darázs Mária

Dezső Ottó

Farkas Ferenc

Gábori Gabriella Anna

Gyetvai Ágnes

Horváth Edit Erzsébet

Kenesei Judit Mária

Kiss Márta

Klotz Szilvia Márta

Kurucz Zoltán Béla

Lagzi Mária

Lovas Péter

Mandola Marianna Ilona

Mélykuti Gábor Csaba

Nagy Tibor Mihály

Nyerges Klára

Öcsényi Mária

Palicsi Györgyi Margit

Radó Gábor Sándor

Rajkó Margit

Sándor Szilárd

Vaigel Magdolna

 

 

1974

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bedő Sándor

Csányi lászlóné

Garai Ferencné

Gyenes Erzsébet

Kovács Györgyné

Kovács Mátyás

Mondok Erzsébet

Nagy Sándorné

Pálfi Márta

Sugatagi Attiláné

Szappanos Gábor

Szonda Istvánné

Sztankó Mihályné

Vágányik Lajosné

 

1973

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Füle Györgyné

Bényi László

Biszkup Ferenc Frigyes

Bitter Béla

Dallos Márta Mária

Fábián Katalin Ágnes

Fuchs Tamás

Hajdu Erzsébet

Horváth Edit

Juhász Magdolna

Kiss Rozália Ibolya

Kottán Eleonóra Lívia

Kurucz Erzsébet

Mészáros Zsuzsanna *

Molnár Dániel

Rónavári Mária Irén

Stáhly Judit Sarolta

Széphalmi Imre Péter

Szőke Éva Mária

Sztrechovszki Ágnes

Tóth Mária

Tóth Tibor

Tóth Valéria

Turai Ibolya

Udvarnoki Ágnes Márta

 

 

1973

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vancsó Imréné

Aszódi Erzsébet

Baráth Krisztina Erzsébet

Barcza Zsolt László

Bazsik László

Csitos Ágnes

Csizmadia Mária

Dóka Mária

Fónyad Erzsébet

Kis Péter Lajos

Kollár Hajnalka

Kovács Edit

Labát Márta Mária

Lázár Edith

Lehóczki Antal

Mácsár Ilona

Nemes Ágnes

Pál Gábor

Pölcz Zsuzsanna

Prókai Sándor

Sándor Enikő *

Simon Péter Imre

Szabó Zoltán Géza

Szatmári Sarolta Mária

Varga Ágnes Csilla

Vass Gertrud

 

 

1973

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Baksa Mária

Bokor Ferencné

Horváth Györgyné

Klincsek Lászlóné

Laukó Zoltánné

Mészáros Erzsébet

Pirók Irén

Rózsa Károlyné

Schaffer Mihályné

Szabó Gabriella

Szelényi Jánosné

Taliga Ágnes

 

1972

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Gulyás Rozália

Berta György

Buday Márta

Csapó Éva Etelka

Deák Valéria Eszter *

Farkas György

Farkas Ildikó

Fülöp Csilla

Géczy Katalin

Hlinka József

Kékesi Péter

Kónya Katalin

Kun Gyula

Kunszt Lajos György

Magyar István

Molnár János *

Nechay György

Ribárszky Tamás

Rozsnyai László Péter

Somogyvári Edit

Szabó Zsuzsanna

Szántai Margit Júlia

Tömősközi Éva Anna

Török Ilona

Vas Erzsébet

 

 

1972

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Ugrin Dorottya

Benedek Judit

Fercsik Erzsébet

Fercsik Ilona

Folláth Gizella

Füredi Mária Ágnes

Galicz Tibor *

Gugó Júlia

Herczeg Márta

Illés Erzsébet Judit

Jóni Tamás György

Kungl Ferenc

Molnár László *

Nagy Zoltán *

Péter Piroska Ilona

Rajta Éva

Sárossy Judit Zsuzsanna

Szabó Gyula

Szász István

Szekeres Gábor Lajos

Tóth Ágnes Judit

Tóth Zoltán

Tusor Erzsébet

 

 

1972

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

ifj Ádám Mihályné

Bogács Mária

Borhegyi Gabriella

Ferencz József Antal

Kárpáti Andrásné

Knopfler Sándor

Kovács Béláné

Lackó Ferencné

Legéndi Györgyné

Matejcsik Sándorné

Merényi Istvánné

Puskás Katalin Mária

Varga Lászlóné

Zsigri Istvánné

 

1971

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Füle Györgyné

Albert Mária

Beke Sándor

Békés Zsófia

Csabacsüdy Edina Terézia

Dobos Zsuzsanna

Éliás Ildikó

Fejéregyházi Kornélia Hedvig

Fuchs Imre Antal

Gerbovics Éva Margit

Hatalyák Dezső *

Horváth Viktória

Krajcserik Éva *

Kurucz Ilona

Laczkó Margit

Maros Sándor

Molnár Albert Miklós

Ocskó Mária

Pongó Erika Katalin

Sasvári László

Sára András

Szebeni Mihály

Szigeti András

Tóth János

Vámos Ilona Ágnes

 

 

1971

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Bálványosi Kálmánné

Barkóczi Tibor István

Binder Anna Mária Erzsébet

Duffek Mihály

Erdős Györgyi

Faragó Erzsébet

Fodor Mária

Gulyás Sándor János

Horváth Katalin

Huzián Katalin Ilona

Kapuszta Zsuzsanna *

Klotz Magdolna

Knopfler Edit

Kondella Irén

Kovács Ibolya Piroska

Kozák László

Kurucz Gábor

Nagy Erzsébet Ilona

Pándly Mária

Pál Katalin

Polgár Edit Katalin

Révai Ilona Terézia

Ronga Éva Eszter

Sibak András

Sinka Imre Norbert

Szabó Elvira

Szabó István

Szalai Éva Hedvig

Szlanka Ildikó Mária

Tinta Katalin Mária

Traxler Balázs

 

 

1971

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Cseke Erzsébet

Erdélyi Károlyné

Juhász Károly Tamás

Klement Attiláné

Kristóf János

Kunszt Veronika

Laczkó Ferenc

Pintér Gáborné

Som Erzsébet

Traxler Károly

Válóczy László

 

1970

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Akácz János

Balogh Mária

Bankó Piroska

Beke Györgyi

Bencsik Ferenc

Berger Róbert

Farkas Anna

Horváth Erzsébet

Kőrösi Edit

Laczkó Mária Erzsébet

Madarász Margit

Maszlag Gábor

Mészáros Eszter Etelka *

Molnár István

Ondek István

Perenyei László József

Persler Emil

Pintér László

Rozgonyi Anna

Sammel László

Szécsényi László

Széles Mária

Széphalmi Márta Ágnes

Szigeti István

Szira Erzsébet

Tóth Kornélia

Tóth Mária

Vincze Erzsébet Terézia

 

 

1970

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Urbán János

Beke Kálmán

Benedek Sarolta

Benkovits Katalin

Berecz Márta

Flóris Tibor

Füredi János

Herczeg Zoltán Jenő

Kotek Valéria Mária *

Megyeri Mária

Molnár Magdolna

Nechay Katalin

Puskás Márta

Ronga Zsuzsanna

Sóti Ildikó

Szerencsés Erzsébet

Tatár Judit

Tóth Edit

Tóth Mária *

Vikor Johanna Ilona

 

 

1970

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Czitó Ferencné

Csabai Györgyné

Feit Árpádné

Imre Ferencné

Kárpáti Sándor

Koleszár Emese

Röss Istvánné

 

1969

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vancsó Imréné

Baraksó István

Bálint Katalin Jolán

Galambos Regina

Horváth Éva Gabriella

Horváth Gábor

Horváth Zsuzsanna Ildikó

Juhász András

Kőrösi Márta

Kürtösi Béla Gyula

Lakatos János

Litkei Anna Julianna

Máthé György Gyula

Pálfi Ágnes Irén

Rab László

Seidel Péter Rudolf *

 

 

1969

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Pintér Ferencné

Antók József

Eördögh Márta

Fábián Dénes Zoltán

Gáspár Ilona

Gergely György *

Katics Dezső

Kovács Ágnes *

Kovács Julianna

Kovács Márta Katalin

Laukó Ilona Mária

Mészáros Zsuzsanna

Nagy István Gábor

Petrovics Éva

Pusztai Judit Ilona

Rendek József

Sándor Judit Erzsébet

Weininger Erika

 

 

1969

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Ajtai László

Duha Erzsébet Ilona

Hegedűs Sándorné

Kántor Emilné

Kovács Klára

Máthé Pál

Pécsi Tiborné

Uhrig Ferenc

Urbán Vincéné

 

1968

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Molnár József

Balogh Julianna Irén

Balog Mária

Darázs Pál

Farkas Mária

Fehér Anna Bella

Fehér Erzsébet

Fülöp Hajnalka

Gebhardt Róbert *

Gergely Péter

Halász Tibor Péter

Hegyi Zsuzsanna Beatrix

Juhász Endre József

Kántor Ilona

Kiss Zsuzsanna

Kovács Irén Lídia

Krenovszki Lívia Anna

Merényi István

Papp Dániel

Pintér Mária Ilona

Rácz Terézia

Sári Katalin

Taliga Margit

Tóth Etelka

Tóth Éva

Tóth István

Varga János

 

 

1968

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Várady Ildikó

Béres Erzsébet Zsuzsanna

Bíró József Sándor

Csomós Gábor Tivadar

Deme Mária Margit

Egyházi Julianna Ida

Farkas Márta Katalin

Illés Ilona

Jamrik Hajnalka Györgyi

Kontsits Pál Péter

Madácsy Anna Terézia

Pecznik Pál András

Pusztai Mária Edit

Szekeres Erzsébet Zsuzsanna

Szigeti Péter Imre

Tóth Adrienne Krisztina

 

 

1968

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bundik Lajosné

Erős József

Erős Józsefné

Gyulai Borbála

Herbai Józsefné

Kánai Lajosné

Kaszap Istvánné

Mayer Jánosné

Milus Mihály

ifj Petrák János

Prém János

Schnell Ferencné

Túróczy Balázsné

 

1967

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Zimányi Istvánné

Cserenyecz György Géza

Garai Ilona

Görbe Julianna

Havasi Magdolna

Illés Anna Mária

Juhász Sándor András

Kontz István

Lencsés Csaba

Nagy Erzsébet

Papp Mária *

Pálffy Éva

Portik Anna Mária

Samu Mihály

Szabó András István

Szentpétery Veronika

Szilas Anna

Sziráki András János

Szolárd Mária Erzsébet

Takács Terézia

Taliga Eszter

Tóth Ágnes Valéria

Tóth Veronika Ilona

Varga Mária

Vidák Sándor

Willin Katalin Etelka

Winkler Csaba

 

 

1967

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Sándor Iván

Ács Boglárka Zsuzsanna

Baráth Erzsébet

Báthy Ágnes *

Danis István

Gémesi Mária Erzsébet

Hafner István

Illés Mária Ilona

Illés Sándor

Kiss Ferenc

Kosztolnik Ilona

Kotrócz Mária Ilona

Kungl Györgyi

Kürtösi Katalin Margit

Lacza Péter

László István Miklós

Lehóczky László

Lőrincz Györgyi Erzsébet

Pál András Tibor

Páskuly Erzsébet

Pozsonyi Judit

Prokop Mária

Pusztai Enikő

Radó Krisztina Gizella *

Szabó Margit

Szekeres László Gyula

 

 

1967

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Balás Árpádné

Eördögh Lászlóné

Fábián Imréné

Horváth Éva

Lengyel Józsefné

özv Mikes Józsefné

Petrik János

Pintér Józsefné

Sára Andrásné

Szabó Imréné

Szkalák Sándorné

Tasnádi Gábor

Vér István

 

1966

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Urbán János

Balogh Anna

Balogh Judit *

Balogh Katalin

Bencsik Erzsébet

Boldizsár Ilse Mária

Czékmány Beatrix

Csavajda Júlia

Cserenyecz Jolán

Dévai Judit

Dobrovits Mária

Farkas Ágnes

Gáspár Éva *

Gömöri Katalin

Horváth Teréz *

Kapuszta Katalin *

Kovács Margit

Loncsár Ibolya *

Matuz Márta Zsuzsanna

Mácsai Ilona

Mészáros Erzsébet

Oláh Mária

Ó-Nagy Erzsébet

Pintér Ágnes

Ribai Borbála

Somogyvári Anna

Szabadi Erzsébet

Tóth Margit

Zimányi Veronka

 

 

1966

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Horváth Antal

Besse Aladár Pál

Danis Zsuzsanna *

Dessewffy Marietta Anna

Dobcsányi János

Epres György Tamás

Farkas Balázs József

Fekete Szűcs Mária Éva

Gáspár Erzsébet

Gergely Erzsébet

Király Zoltán László

Kiss Erzsébet *

Kiss Zoltán Gyula

Kocsis Tamás Sándor

Kovács Magdolna

Matuz Lajos

Pál Erzsébet

Pásztor Mária

Puskás István

Sárosi András Géza

Solymos Sarolta Márta

Teér György László *

Tóth Árpád

Turjányi László György

Várhegyi László

 

 

1966

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bíró Istvánné

Dezső Ottóné *

Edvi Tamás

Klotz Mária Anna

Korber Zsuzsanna

Kuti István

Plachy Zoltánné

Varga Mihályné

 

1965

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Várady Ildikó

Boja Ilona

Cseke Ilona Julianna

Czeczulics Erzsébet Anna *

Dányi Judit Klára

Drobny Julianna Éva

Felcsuti Ilona Rozália

Hollay Andrea Ágota Olga

Illés Mária

Juhász Mária Julianna

Kajtor Mária Ilona

Kurdi Mária Erzsébet *

Molnár Judit Katalin

Molnár Margit Mária

Pethő Zsuzsanna Sarolta

Pintér Katalin

Plachy Teréz Éva

Proksza Emese Anna

Sepsey Erzsébet

Soltész Elza Erzsébet

Sugatagi Izabella Klára

Suhánszki Mária

Tóth Mária Julianna *

Venczel Mária Katalin

Willin Erzsébet Margit

 

 

1965

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Urbán János

Ács Lajos István

Bankó Sándor

Dóczi István

Hajdú János

Hámori István

Illés Imre

Komonyi Ferenc

Kovács Károly

Krenovszky Árpád József

Kutasy Endre Károly

László Géza Zoltán

Lőrincz Ferenc

Morzsányi László Kálmán

Niedermayer János

Rétfalvi Gábor Gyula

Sándor László

Simon Zoltán

Somlai Béla

Szekeres László

Szendrő Zsolt Dezső

Széphalmi Pál

Varga István

Várhegyi László

 

 

1965

 

C osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vancsó Imréné

Bányai Margit

Benke Margit

Dékán Éva *

Dobos Rozália Gyöngyi

Gábor Erzsébet

Gólya Mária Piroska

Horváth Ilona

Kovács Éva

Martonyi Irén Erzsébet

Medgyesi Gizella

Menyhárt Ilona

Nagy Katalin Anna

Pásztor Mária

Pribély Ágnes

Tariszka Mária

Vajda Katalin

 

 

1965

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Bajkai Erzsébet

Berki Józsefné

Budai Józsefné *

Csabai Etel Katalin

Debreczeni Imréné

Gauder Ferencné

Hegedűs Ernőné

Huszti Elza

Imre Ferencné

Katona Mihályné

Kelemen Istvánné

Koltai László

Kréz Rudolfné

Lados Gizella

Lakatos Zoltánné

Martonosi Erzsébet

Merényi Imre

Parti Jánosné

Pécsy Lászlóné

Pintér Sándorné

Szabó Erzsébet Györgyi

Szabó Mihályné

Szeibert Ferenc

Tamás Istvánné

Vály György Zoltán

Váry Elemérné

 

1964

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Pintér Ferencné

Barta Ilona

Boldizsár Ágota

Borda Erzsébet

Csongrádi Terézia

Dávid Anna Mária

Dévényi Márta

Egyházi Mária Éva

Fehér Margit

Fekete Klára Ida

Illés Zsófia

Jávorszki Mária

Jenei Magdolna

Jónásch Edit

Kecskés Katalin

Király Angella

Kiss Katalin

Kocka Zsuzsanna

Kovács Eszter

Kovács Magdolna

Matuz Mária

Máthé Márta

Mazács Gizella

Ódor Judit

Pásztor Ágnes

Pásztor Júlia Ilona

Pásztor Mária

Tasi Julianna *

Tóth Teréz *

Varga Erzsébet *

 

 

1964

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vörös László

Berze Béla

Csányi József

Csellár István Gábor *

Cserven Tamás

Hidvégi Gábor

Kiss Dénes Ferenc

Kürtfalvi Árpád Frigyes *

Lakatos Imre

Lencsés Mihály Béla

Megyeri Sándor István

Mészáros László

Notter Béla

Ozory György István

Pálmai Tibor György

Patai Kálmán

Somorjai István

Szávai Sándor

Vogl Béla

Zábráczky József

 

 

1964

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Albert Lászlóné

Bagyánszki György

Balogh János

Bátai Jánosné

Botos Mihályné

Bucherna Nándor

Budavári László

Csenteri József

Frigyer László

Grenács József

Gyöngyösi Józsefné

Győri Sándor

Hajdú Mária

Hegedűs Ernő

Horváth Sándor

Imre Ferenc

Iványi Györgyné

Jászai Gyuláné

Koltai László

dr Kutasy Jánosné

Lados Gizella

Láncz András

Lázár Mihályné

Lipták Józsefné

Nagy Istvánné

Nagy Sándorné

Örökös Mátyás

Dr Petrányi Istvánné

Sibak László

Szabó Ilona

Szabó Györgyi

Sződi Margit

Tóth Irma

Tóth Lászlóné

Vajda László

 

1963

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kiss Éva

Bede Gizella

Bukszár Franciska

Csányi Mária

Enk Erika Erzsébet

Fábián Mária Ilona

Gáspár Lívia Ibolya

Gut Hajnalka

Halász Erzsébet Eszter *

Hanustyák Éva

Jámbor Edit

Juhász Erzsébet

Keresztury Éva

Kiss Anna Mária

Kiss Éva

Lacza Sarolta Teréz

Lakatos Mária Ildikó

Melega Adrienne Andrea

Mihályka Éva Hilda

Monostori Mária Magdolna

Mosonyi Hilda Ilona

Papp Irén

Pintér Erzsébet

Scheiber Judit Erzsébet

Sidó Éva Edit

Simon Éva Borbála

Som Mária

Szalkai Veronika Mária

Tóth Mária

Ujvári Alice Margit

R Varga Piroska

 

 

1963

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Molnár József

Bárány Tamás

Bognár György

Bujtás László

Gódor András

Hegedűs András

Kaján János

Kurdi Mihály

Murvai László

Pintér Lajos

Puskás Imre

Rétfalvi Antal

Szabó Imre

Szabó István

Szabó Lajos

Szekeres András Géza

Sziráki István

 

 

1963

 

L osztály

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Benécs Józsefné

Boros György

Fogd Mihály Károly

Illés Sándor

Kerti János István

Laukó Ferencné

Lévai Mihály

Sárosi Anna

Sebestyén Józsefné

Szabó Erzsébet Anna

Szabó János Istvánné

Tóth Anna Rozália

 

1962

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Füle Györgyné

Ács Mária

Bíróczi Mária Edit Márta

Béla Ildikó

Cserhidy Judit

Déri Ilona

Dóka Róza

Drobny Mária

Gáspár Judit

Hóka Piroska

Jákfalvi Éva

Kalmár Valéria

Kocsárdi Mária *

Mácsik Mária

Moldoványi Katalin

Morzsányi Éva

Nádaskay Éva

Németh Mária

Ódor Klára

Oláh Éva

Peredi Éva

Pintér Marianna

Plachy Anna

Pozsár Éva

Proksza Györgyi *

Rácz Jolán

Riedl Mária Magdolna

Simon Katalin

Szabadi Edit

Szauter Judit

Szász Veronika

Szekrényessy Edit

Válóczy Eleonóra *

Varga Csilla Ilona

Völgyesi Katalin Margit

 

 

1962

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Horváth Antal

Csiszér Előd

Danis János *

Dobay Ákos

Farkas Attila

Gányi László

Hörömpő Róbert

Kancsár Ferenc

Kárpáti István

Kertész László

Kiss József

Kiss Szilárd

Nagy Szilveszter

Piskóty Tamás

Ringer András

Romhányi János

Röss István

Sztarna Zoltán Tibor István

Tóth Albert

Zeke László

 

1962-ben érettségi vizsgát tett még

Nappali tagozaton

 

Farkas Ildikó

Notter Erzsébet

Kurdi Csaba

Pogáts Mária

Magyar Erzsébet

Rózsa József

Uzsák Miklós

 

Levelező tagozaton érettségiztek

 

Gulyás Béla

Gyebnár György

Kassai Edit

 

1961

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Vancsó Imréné

Balázsovich Mária

Bundik Erzsébet Terézia

Farkas Irén Klára

Gál Katalin

Győri Klára

Hanthy Mária Terézia

Hornyák Gabriella

Iványi Erzsébet Graciana

Jámbor Ilona

Jurka Mária

Kovács Erzsébet

Krasznai Ilona *

Meszlényi Éva Gabriella *

Nagy Gabriella

Pacs Márta Erzsébet *

Patai Márta Irén

Sári Györgyi

Sárvári Marianna Emma

Szakonyi Emese

Szendrő Gyöngyvér

Tilhof Anna Mária

Tóth Aranka Éva

Tóth Ibolya

Tóth Mária Magdolna

Uzsák Ilona

Válóczy Mária Erzsébet *

 

1961

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Sándor Iván

Ádám Péter

Bodó Ákos Dezső *

Burányi Gyula

Erős Sándor

Fazekas László

Fehér László

Hasznos József *

Hollósy Tamás

Horváth Zoltán Ákos *

Jakubovits István

Jant Zoltán Kálmán

Kiszel István

Kópor János

Kovácsik Ferenc

Literáty Zsolt

Markó Gábor

Molnár József

Nagy József László

Nagypál István

Orgoványi Ferenc

Oroszi István

Pintér József István *

Sárvári Miklós

Sófalvi Ferenc

Tóth Imre

 

 

1960

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Zimányi Istvánné

Árvay Judit Klára

Benkő Etelke

Cserhidy Éva Mária

Déry Éva Mária

Farkas Mária Margit

Ferenczy Éva Mária

Haraszti Mária Julianna

Hasznos Éva Gabriella

Hornyák Mária

Iványi Éva Terézia

Jákói Zsuzsanna Mária

Kárpáti Mária Anna

Korchmáros Mária

Markó Anna Mária

Molnár Éva

Nagy Erika Mária

Papp Ágnes Éva *

Proksza Ildikó Irén *

Sáfrány Enikő Edit

Soltész Erika

Som Mária *

Sorger Ágnes

Szalkai Erzsébet

Szendrő Mária

P Tóth Erna Zsuzsanna *

 

 

1960

 

B osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Hajós István

Kiss Gábor

Kiss Lajos

Kosztolányi Imre János

Kovács Péter

Kraszna László

Kurdi Gyula

Lakatos György Miklós

Makra László

Mészáros István

Nagy József

Nedeczky Jenő Ferenc

Orosz István

Pásztor Barnabás

Puxler József János

Saska András

Scheiber Péter Pál *

Seiffert Frigyes

Szántai István Endre

Sziráki György Pál *

 

1959

 

A osztály

Általános tantervű osztályban érettségiztek

 

osztályfőnök: Kiss Éva

Ádám Pál Dániel

Baskay Györgyike Gizella

Batta Endre

Bencsik Ernő

Boronkay Ágnes Judit

Bortel László

Cserhidy Attila

Czeczulics Gábor János

Erős Gábor *

Gurbi Mihály

Gyarmathi György

Imre József István

Kiss Károly

Kovásznay Szász Anna *

Kriger János

Lannert Mária Monika *

Lencsés György *

Mecskei Antónia Magdolna

Molnár Erzsébet

Pacs Veronika

Pankotai Éva Paula

Papp Dezső

Patai Mária Margit *

Puskás József

Pusztai János

Ringer Éva Mária

Scheiber György *

Szabó Judit Eszter *

Szendrei Judit Ilona

Szőke Jenő

P Tóth Lajos

Török Ilona Márta *

Varga Éva Ilona

Weyde János