» beszámolók, Featured, Legfrissebb információk, Sport

Bronzérmes lett a leány röplabda csapat az Országos Diákolimpia döntőjében

Írta: orkat 2019 február 19. Nincs hozzászólás

A csapattal nagyon vártuk a négy napos döntőt, hisz az előtte lévő fordulókban is nagyon jól éreztük magunkat együtt. Jó hangulattal és elszántan érkeztünk a békéscsabai helyszínre. A csapatunk 9 főből állt,a posztok hiányosak voltak de mindent megtettünk a sikerért. Az első napon két csoport mérkőzést játszottunk Kecskeméttel és Jászberénnyel, ahonnan nagy izgalmak után győztesen kerültünk ki. Másnap még várt ránk egy csoport meccs a Nyíregyháza ellen, akiktől kikaptunk. Így még aznap kellett játszanunk az UTE ellen, ahol 3:0-ás győzelemmel zártunk, így a legjobb négy közé kerültünk. Vasárnap a hazai Békéscsaba csapatával kerültünk össze az elődöntőben, amit elvesztettünk, de emelt fővel mentünk neki a bronzmeccsnek. Ennek meg is lett az eredménye, a csapat a 3.helyen végzett az V.-VI. korcsoportos Országos Röplabda Diákolimpia Döntőn.

A csapat tagjai: Balogh Zsuzsanna, Barta Karolina, Kump Alíz, Nagy Léna,Pásztor Hanna, Ratkai Panna, Rausch Blanka, Sorompó Kinga, Tóth-Bagi Réka és Szabados István edző