» Featured, Iskolánkról, Legfrissebb információk

Első lépések a digitális iskola felé

Írta: orkat 2018 november 26. Nincs hozzászólás

Iskolánkban arra törekszünk, hogy a technológiai eszközöket a lehető legszélesebb körben alkalmazzuk a tanórákon. Kérjük a szülőket, hogy támogassák a tantestületet a fenti célok elérésében.

Digitális stratégiánk részeként minden tanárnak és tanulónak létrehoztunk egy Microsoft fiókot, mely gördülékenyebb kommunikációt tesz lehetővé tanár és diák között, sőt virtuális tantermek létrehozását is lehetővé teszi.

Bízunk abban, hogy a Digitális stratégiánkban vázolt változások hozzájárulnak ahhoz, hogy tanulóink hatékonyabban és szívesebben tanuljanak, és a 21. században elengedhetetlen készségekkel felvértezve lépjenek majd ki a nagybetűs ÉLETbe.

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com