» Featured, Legfrissebb információk

Kárpát-medencei Tehetségnap

Írta: fischu 2017 április 6. Nincs hozzászólás

2017. március 25-én rendezték Budapesten a tavaszi Kárpát-medencei Tehetségnapot, a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetségének (MATEHETSZ) díjátadó ünnepségét. Az eseményen a iskolánk kétszeresen is érintett volt.
A Nemzeti Tehetségsegítő Tanács „Felfedezettjeink 2017” pályázatán Stenczel Tamás Károly (12.a) különdíjat nyert. Pályázata itt tekinthető meg. Gratulálunk! Kívánjuk, hogy tudományos tevékenységével sikeresen járuljon hozzá nemcsak a külföld, hanem hazánk fejlődéséhez is!

A rendezvényen vette át a gimnázium képviseletében Csikósné Hunics Györgyi kolléganő az “Akkreditált kiváló tehetségpont” táblát. Ezt a címet második alkalommal nyerte el iskolánk.

stenczel tamas-crop

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com