» Featured, Legfrissebb információk, Sport

Diákolimpia – eredmények

Írta: fischu 2017 március 7. Nincs hozzászólás

Törökös sikerek a fedett pályás ifi és junior országos bajnokságon.

Fedett pályás atlétika Ifi és Junior Országos Bajnokság, Budapest, BOK csarnok, 2017.02.26.:

• Ajide Dániel 10.D osztályos tanuló, ezüst érem 60m gát 8.21 mp és bronzérem 200m-en 22.93mp.
  • Kriszt Annamária 11.A osztályos tanuló, rúdugrás aranyérem, 350cm és 4x200m váltó ezüstérem, amivel a GEAC legeredményesebb atlétája lett.

Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő GEAC-os edzőknek!

Edzők: Szörényi István, Körmendy Katalin, Zsivoczky Attila, Borisz Volkov, Deutsch Péter, Kaptur Éva

2017. január 22-én Százhalombattán rendezték az úszás Pest Megyei “B” Diákolimpia döntőt, ahol egyetlen Törökösként induló Ombódi Zsolt, 9.b osztályos tanuló az V. korcsoportban, 100 m hátúszásban megyei bajnok lett!
Gratulálunk neki és további sok sikert!
DSC_0433uszas_megyei_2017