Olasz csereprogram

Írta: fischu 2015 szeptember 28. Nincs hozzászólás

Kedves Érdeklődők!

Az idén első alkalommal nyílik lehetőség iskolánkban olasz cserekapcsolatra az AFS interkultúra program keretein belül. A vendéglátó iskola, az Istituto Omnicomprensivo Montefeltro az őszi szünetben fogad bennünket 7-8 napra, a magyarországi látogatásra pedig tavasszal kerül sor. A program célja egymás kultúrájának megismerése és az angol, mint közös nyelv használata. Költségek tekintetében a kiutazás és a magyarországi programok finanszírozása a résztvevők feladata. Összesen 75-80 ezer forintos költségre lehet számítani. Jelentkezni emailben Török Adél tanárnőnél lehet, angol nyelvű motivációs levéllel. Túljelentkezés esetén az osztályfőnökök véleménye dönt az utazók névsoráról.

Indulás: október 22.
Érkezés: október 31.