» Featured, Idei eredményeink, Legfrissebb információk

Kémia versenyhíradó

Írta: fischu 2015 március 12. Nincs hozzászólás

A kémia nem tartozik a tanulók kedvenc tantárgyi közé. Mégis vannak iskolánkban olyan tanulók, akik szívesen versenyeznek is ebből a tárgyból, és már komoly versenyeredmények is születtek.

Farkas Ágnes (X.d) az Oláh György Középiskolai Kémiaverseny országos döntőjébe jutott. A döntő 2 napos lesz. Szurkolunk Áginak.

fagi
Március 7-én Cinkotán jártunk, a Curie Kémiaverseny Területi döntőjén, az eredmények itt is nagyon szépek:
7. o.

Korsós Anna 3. hely
Cseh Fruzsina 8. hely
Balla Bernadett 9. hely
Csernák Áron 13. hely
Hanzl András 15. hely
Wittman Imola 17. hely
8. o.

Gyenes András 6. hely
9. o.

Cseh Orsolya 2. hely

Felkészítő tanár: Kalocsai Ottó
10. o.

Stenczel Tamás 1. hely
Bajczi Levente 2. hely
Farkas Ágnes 3. hely
Bucsai Dóra 6. hely
12. o.

Oláh Dóra 4. hely
A területi döntőbe jutott még Kovács Csaba 11. osztályos tanuló, de a versenyen nem tudott rész venni.

Felkészítő tanárok: Karasz Gyöngyi, Kalocsai Ottó
A területi döntőben legnagyobb létszámú csapattal a gödöllői gimnazisták szerepeltek, hiszen a Premontrei Szent Norbert Gimnázium is 7 főt delegált. Ezúton szeretnénk megköszönni a gimnázium kémia tanárainak, Szakmány Csabának és Szakmányné Rákóczi Melindának, Bajczi Levente, Farkas Ágnes és Stenczel Tamás felkészítésében nyújtott segítségüket.

kemia1kemia2