MATEMATIG

Írta: fischu 2015 március 4. Nincs hozzászólás

Március 28-án szombaton 9 órától MATEMATIG NAP-ot tartunk.
A korábban sikeres Pí-napot gondoltuk újra. Ezúttal számos programot kínálunk azoknak is, akik számára nem a matek áll az első helyen az életben.

Tervezett programok:
A nap lebonyolításában segítségünkre vannak törökös szülők és öregdiákok. A kilencedikesek közreműködését közösségi szolgálatban el tudjuk számolni. A részletes program alakulását itt követhetitek figyelemmel.
A MATEMATIG NAP a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek pályázati támogatásával valósul meg.
Szeretettel várunk minden matekos és nem matekos diákot és szülőt!
Szervezők: Törökné dr. Bodzsár Mária, Thuróczy Erzsébet, Balázsné Zsigó Ágnes, Vargáné Balogh Katalin

MATEMATIG ikon