» Legfrissebb információk

Gyere szurkolni a Törökös csapatnak Győrbe!

Írta: fischu 2015 február 19. Nincs hozzászólás

Gyere szurkolni a Törökös csapatnak Győrbe!

Időpont: 2015.02.21. (szombat)

Az idei évben először rendezik meg a középiskolásoknak a Nagy Vagy! című játékos sportvetélkedőt. Az országos rendezvényen iskolánk is megméretteti magát, ahol játékosok mellett szurkolók is kellenek a sikerhez.

Jelenleg 28 helyünk van még a buszon!

Amennyiben van kedved részt venni a tévés eseményen, nincs más dolgod, mint jelentkezni Tokai Norbert tanár úrnál (2015.02.20.) pénteken 14:30-ig!

A csapat tagjai: Simoncsik Hanga, Tam Viola, Seregi Dominika, Jászai Vanda, Nagy Barnabás, Kovács Bálint, Tóth Velez Valentin, Morvai Dániel
Indulás: 2015.02.21. (szombat) 05:30h Művészetek Háza Parkoló

Visszaérkezés: függ a csapat sikeres részvételétől!

Hasznos infó: készülj egész napos étellel és itallal, valamint piros pólóval, mert ez lesz a csapat színe!

HAJRÁ TIG!!!!!!!!

Gyor