» Featured, Legfrissebb információk

Sportnap és Egészségnap 2014.10.18.

Írta: fischu 2014 október 15. Nincs hozzászólás

Lebonyolítás és Időrend
Játékidő: 1X10 perc

Labdarúgás: (8)
HuDákók, Szerethető válogatott, 10/B, In-Team, 12/C, Hegyhátszentmárton SE, Gombás Predátors, Tank You Pal
Lebonyolítás: 2X4 csapatos csoport, ahol körmérkőzés majd rájátszás a két csoport között
A csoport: HuDákók, Szerethető válogatott, 10/B, 12/C
B csoport: Hegyhátszentmárton SE, Gombás Predátors, Tank You Pal, In-Team

Joga Bonito:

Fiú: (11)
(9-12 évf.) Szerethető válogatott, 9/D, KNY United, Hegyhátszentmárton SE, Legjobbak
(5-8 évf.) FC Jeruzsálem, Lúzer FC, Favágók, Töltött káposzta, Focitrollok, Ibrakadabra
Lány: (5)
Csibék, Vad Gesztenyék, Vigyázz Csúszik, 6/A, Jégkása
Lebonyolítás: mind a három korcsoportban körmérkőzés

Pingpong: (29-30 TEREM):
Fiú: (12)
Szegedi Gergely, Szakál Alex, Fatér Zoltán, Róthay Miguel Angel, Nerpel Richárd, Medvegy Roland, Györfi Tibor, Jambrik Márton, Malárik Márton, Szabó Bence, Drávucz Márton, Tam Viola
Lebonyolítás: 2X6 csoport, ahol körmérkőzés, majd rájátszás a két csoport között
A csoport: (29 TEREM) Szegedi Gergely, Fatér Zoltán, Nerpel Richárd, Györfi Tibor, Malárik Márton, Drávucz Márton
B csoport: (30 TEREM) Szakál Alex, Róthay Miguel Angel, Medvegy Roland, Jambrik Márton, Szabó Bence, Tam Viola

Sakk: (6) (15 TEREM)
Varga Boldizsár, Cseh András Péter, Yokota Adan, Laczkó Barnabás, Tóth Árpád Levente, Hanula Benedek
Lebonyolítás: körmérkőzés
Kosárlabda: (4)
Team Hely-Nekem, Szerethető válogatott, A+B+C, Fault-örőkosok
Lebonyolítás: körmérkőzés

Röplabda: (6)
10/C, A+B+C, 12/B, 12/C, Gombás Predátors, Fitti-Paldi
Lebonyolítás: 2X3 csoport, majd keresztbejátszás a két csoport között
A csoport: 10/C, A+B+C, 12/B
B csoport: 12/C, Gombás Predátors, Fitti-Paldi

Kézilabda: (2)
Die Welle, Gombás Predátors
Lebonyolítás: oda-vissza vágó mérkőzés

Floorball: (6)
9/D, Vakondok, Töltött káposzta, Vidám Fiúk, A megosztottak, Lánctalpas rohamkukacok
Lebonyolítás:2X3 csoport, majd keresztbejátszás a két csoport között
A csoport: 9/D, Vakondok, Töltött káposzta,
B csoport: Vidám Fiúk, A megosztottak, Lánctalpas rohamkukacok

Szabadtér

08:00 (A) HuDákók – Szerethető válogatott
08:12 (A) 10/B – 12/C
08:24 (B) Hegyhátszentmárton SE – Gombás Predátors
08:36 (B) Tank You Pal – In-Team
08:48 (A) HuDákók – 10/B
09:00 (A) Szerethető válogatott – 12/C
09:12 (B) Hegyhátszentmárton SE – Tank You Pal
09:24 (B) Gombás Predátors – In-Team
09:36 (A) HuDákók – 12/C
09:48 (A) Szerethető válogatott – 10/B
10:00 (B) Hegyhátszentmárton SE – In-Team
10:12 (B) Gombás Predátors – Tank You Pal
10:24 (A4-B3)
10:36 (A3-B4)
10:48 (A1-B2)
11:00 (A2-B1)
11:12 7. helyért (A4-B3)v. – (A3-B4)v.
11:24 5. helyért (A4-B3)gy. – (A3-B4)gy.
11:36 3. helyért (A1-B2)v. – (A2-B1)v.
11:48 1. helyért (A1-B2)gy. – (A2-B1)gy.
12:00 EREDMÉNYHIRDETÉS

Joga Bonito

08:00 (5-8) FC Jeruzsálem – Lúzer FC
(5-8) Favágók – Töltött káposzta
08:12 (9-12) KNY United – Legjobbak
(Lány) Csibék – Vad Gesztenyék
08:24 (9-12) Szerethető válogatott – 9/D
(Lány) Vigyázz Csúszik – 6/A
08:36 (5-8) Focitrollok – Ibrakadabra
(5-8) FC Jeruzsálem – Favágók
08:48 (9-12) Szerethető válogatott – Hegyhátszentmárton SE
(Lány) Csibék – Jégkása
09:00 (9-12) 9/D – Legjobbak
(Lány) Vad Gesztenyék – Jégkása
09:12 (5-8) Lúzer FC – Favágók
(5-8) Töltött káposzta – Focitrollok
09:24 (9-12) Szerethető válogatott – Legjobbak
(Lány) Csibék – Vigyázz Csúszik
09:36 (9-12) 9/D – Hegyhátszentmárton SE
(Lány) Vad Gesztenyék – 6/A
09:48 (5-8) FC Jeruzsálem – Töltött káposzta
(5-8) Lúzer FC – Ibrakadabra
10:00 (9-12) Hegyhátszentmárton SE – Legjobbak
(Lány) Csibék – 6/A
10:12 (9-12) 9/D – KNY United
(Lány) Vigyázz Csúszik – Jégkása
10:24 (5-8) Favágók – Focitrollok
(5-8) Ibrakadabra – Töltött káposzta
10:36 (5-8) FC Jeruzsálem – Ibrakadabra
(5-8) Töltött káposzta – Lúzer FC
10:48 (9-12) Szerethető válogatott – KNY United
(Lány) 6/A – Jégkása
11:00 (5-8) FC Jeruzsálem – Focitrollok
(5-8) Favágók – Ibrakadabra
11:12 (9-12) KNY United – Hegyhátszentmárton SE
(Lány) Vad Gesztenyék – Vigyázz Csúszik
11:24 (5-8) Lúzer FC – Focitrollok
11:36 EREDMÉNYHIRDETÉS

Tornacsarnok

08:00 (Röpi A) 10/C – A+B+C
(Röpi B) 12/C – Gombás Predátors
08:12 (Röpi A) 10/C – 12/B
(Röpi B) 12/C – Fitti-Paldi
08:24(Röpi A) A+B+C – 12/B
(Röpi B) Gombás Predátors – Fitti-Paldi
08:36 (Röpi) A1-B2
(Röpi) A2 – B1
08:48 (Floorball A) 9/D – Vakondok
09:00 (Floorball B) Vidám Fiúk – A megosztottak
09:12 (Kosár) Team Hely-Nekem – Szerethető válogatott
09:24 (Kosár) A+B+C – Fault-örőkosok
09:36 (Floorball A) 9/D – Töltött káposzta
09:48 (Floorball B) Vidám Fiúk – Lánctalpas rohamkukacok
10:00 (Kézi) Die Welle – Gombás Predátors
10:12 (Kosár) Team Hely-Nekem – A+B+C
10:24 (Kosár) Szerethető válogatott – Fault-örőkosok
10:36 (Floorball A) Vakondok – Töltött káposzta
10:48 (Floorball B) A megosztottak – Lánctalpas rohamkukacok
11:00 (Kosár) Team Hely-Nekem – Fault-örőkosok
11:12 (Floorball) Elődöntő A1-B2
11:24 (Floorball) Elődöntő A2-B1
11:36 (Kosár) Szerethető válogatott – A+B+C
11:48 (Kézi) Die Welle – Gombás Predátors
12:00 (Floorball) (A1-B2)v. – (A2-B1)v.
12:12 (Floorball) (A1-B2)gy. – (A2-B1)gy.
12:24 (Röpi) 3. helyért
12:36 (Röpi) Döntő
13:00 EREDMÉNYHIRDETÉS

 

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com