» Featured, Idei eredményeink, Legfrissebb információk

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny eredményei

Írta: fischu 2013 december 8. Nincs hozzászólás

Iskolánk nyolcadikos és ötödikes tanulói az alábbi szép eredményeket érték el a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen:

1. helyezést ért el a nyolcadikosok csapata, ezzel az eredménnyel az országos döntőbe jutottak. Csapattagok: Cseh Orsolya Zsuzsanna, Molnár Krisztina, Slézinger Lili és Utassy Kata Rebeka. Felkészítő tanáruk Zorkóczyné Kárpáti Zsófia. Köszönjük a felkészítést.

2. helyezést ért el az ötödikesek, Párducok nevű csapata, tagjai: Békei Dóra, Áron Gergő,  Somogyi Zita Nóra és Marx Adél. Felkészítő tanáruk Richterné Rubes Zsuzsanna tanárnő. Köszönjük a kolléga munkáját.

A nyolcadikosok csapata december 7-én sikeresen képviselte iskolánkat a döntőben, ahol az országos 6. helyezést érték el.

Gratulálunk mind a két csapatnak és a felkészítő tanároknak is.

Törökné dr. Bodzsár Mária
a 8. A osztályfőnöke