Diákmunka a Hungaroringen a TIG szervezésében a Forma 1 idején

Diákmunka a Hungaroringen a TIG szervezésében a Forma 1 idején
2013.07.24-31.

Nyári diákmunka!

A tavalyi évhez hasonlóan idén is lesz diákmunka a Hungaroringen. Amennyiben elmúltál 15 éves, nincs elég pénzed nyaralni, bulizni vagy a sulikezdésre, most itt a lehetőség! Keresd meg a szükséges pénzt!
2013. Júl. 24-31. közötti Forma 1-es munkára (takarításra, pakolásra) a Török Ignác Gimnázium és a Scolaro Iskolaszövetkezet diákokat keres!Jelentkezz minél hamarabb, de legkésőbb 2013. június 10-én (hétfő) a gimnázium gazdasági irodáján (itt kaphatsz nyomtatványokat is), vagy e-mailben a titkar@tig-godollo.hu címen. Minden mellékelt nyomtatványt nyomtatott betűvel tölts ki (csak a teljesen kitöltött, aláírt nyomtatványt tudjuk átvenni), akinek kell szülői engedély azt is csatolja (15-18 év között). A jelentkezéshez nappalis iskolalátogatási igazolás (a gimnáziumban kapsz), diákigazolvány és egyéb igazolványok (adókártya, taj, személyi) szükségesek! Elérhetőségedet feltétlenül add meg!

Letölthető nyomtatványok:

Jelentkezési lap – F1