» Featured, Idei eredményeink, Legfrissebb információk, Sport

Hanzl Lilla és a női tőr csapat aranyérmes!

Írta: fischu 2013 május 2. Nincs hozzászólás

Április utolsó hétvégéjén Veszprémben rendezték meg a Vívók Utánpótlás Vidék Bajnokságát. Iskolánkat Hanzl Lilla 6.a és Erdős Hanna 5.a osztályos tanulók képviselték.

Gyermek női tőr egyéni kategóriában Lilla hatalmas küzdelemben, mindenkit maga mögé utasítva lett Bajnok, míg Hanna remek hajrát produkálva a hatodik helyezést szerezte meg.

A GEAC női tőr csapata (Erdős Hanna, Hanzl Lilla, Zászkaliczky Piroska) felülmúlva az előzetes várakozásokat fölényes győzelmet aratva állhatott a dobogó legfelső fokára.

Gratulálunk a lányoknak és edzőjüknek, Czakkel Istvánnak!

GEAC Videk gyerek torcsapat 1 GEAC Videk Hanzl Lilla