» Featured, IGAZGATÓI HIRDETMÉNYEK, Legfrissebb információk

Módosult az írásbeli osztályozó vizsgák beosztása

Írta: fischu 2013 április 2. Nincs hozzászólás

ÍRÁSBELI OSZTÁLYOZÓ VIZSGÁK
(módosított beosztás!)

2013. április

2013. április 10. (szerda): 13 óra 45 perctől 15 óra 15 percig, 12-es terem

 

1.

Árvai Bence

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

2.

Bánsághi Tekla

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

3.

Bognár Edit

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

4.

Csányi Eszter

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

5.

Czibere Alexandra

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

6.

Erdős Janka

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

7.

Gallov Tímea Bettina

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

8.

Grecmajer Tibor

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

9.

Hangya Adrienn Vivien

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

10.

Hegedűs Dénes

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

11.

Horváth Júlia

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

12.

Horváth Róbert

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

13.

Ilyés István

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

14.

Kis Dávid

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

15.

Kiss Péter

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

16.

Kocsány László

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

17.

Kovács Enikő

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

18.

Kuthi Angelika

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

19.

Michna Zoltán

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

20.

Nagy Zsófia

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

21.

Pintér Patrik

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

22.

Radócz Imola

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

23.

Szarvas Gergő

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

24.

Terecskei Viktória

11.D

Földrajz

11.

Joó Attila

25.

Pál Bianka Luca

10.A

Földrajz

10.

Rácz Ilona

 

2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 40-es terem

 

1.

Bedő Bence

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

2.

Bernáth Alexandra Magdolna

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

3.

Berzéki Lili

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

4.

Blaubacher Dóra

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

5.

Bori Boróka Panka

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

6.

Havelda Luca

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

7.

Illés Márton

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

8.

Illés Márton

9.A

Ének-zene

11.

Illésné Fábri Erzsébet

9.

Jancsó András

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

10.

Kenyó Martin

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

11.

Korsós Péter

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

12.

Kukolya Hanga

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

13.

Lakatos Dóra

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

14.

Molnár Evelin

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

15.

Oláh Eszter

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

16.

Rehorovszky Anna

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

17.

Sándor Bence

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

18.

Szabó Dávid

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

 

2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 41-es terem

 

1.

Szombati Lívia

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

2.

Vitos Norbert

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

3.

Zimonyi Gwendolin

9.A

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

4.

Hanula Benedek

9.B

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

5.

Hanula Benedek

9.B

Ének-zene

11.

Illésné Fábri Erzsébet

6.

Balla József

9.C

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

7.

Józsa Adrienn Beatrix

9.C

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

8.

Karácsondi Márta

9.C

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

9.

Lauran Csaba

9.C

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

10.

Marsai Marcellina

9.C

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

11.

Pásztor Dorottya

9.C

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

 12.

Pál Bianka Luca

10.A

Angol nyelv

10.

Puskás Melinda

 13.

Radó Lilla

11.C

Rajz

12.

Tarnai Katalin

14.

Kiss Alexa

12.A

Angol nyelv

12

Török Adél

15.

Tauber Pálma

11.A

Kémia ÉE

11.

Kalocsai Ottó

 

2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 43-es terem

 

1.

Baditz Dávid

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

2.

Borsodi Kinga

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

3.

Buzás Janka

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

4.

Csizmadia Anna

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

5.

Dóra Bence

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

6.

Garaba Nikoletta

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

7.

Gergely Attila

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

8.

Horváth Fanni

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

9.

Kalcsó Kitti Dóra

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

10.

Völgyi-Csik Lívia

10.A

Német nyelv

9.

Csikósné Hunics Györgyi

 

2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 46-os terem

 

1.

Kiss Tünde

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

2.

Kovács Ádám

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

3.

Oravecz Fanni

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

4.

Pádár Krisztián

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

5.

Perei Beatrix

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

6.

Piatkó Károly

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

7.

Podlipszky Dóra Tímea

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

8.

Tóth Petra

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

9.

Zahorecz Sándor

12.D

Célnyelvi civilizáció

12.

Jánossy Zsolt

10.

Szemjanyinov Paula

9.C

Orosz nyelv

9.

Illés Erzsébet

11.

Siska Evelin

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 

2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 47-es terem

 

1.

Tóth -Bagi Enikő

11.A

Angol nyelv

12.

Török Adél

2.

Török Tímea Nóra

11.A

Angol nyelv

11.

Török Adél

3.

Földi Júlia

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

4.

Gaszner Alexandra

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

5.

Gozdán Rebeka

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

6.

Hegyesi Hajnalka

11.B

Német nyelv

11.

Illés Erzsébet

7.

Lipták Klaudia

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

8.

Lipták Laura

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

9.

Maka Bettina

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

10.

Papp Anni

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

11.

Pauló Dávid

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

12.

Raubinek Angéla

11.B

Ének-zene

11.

Illésné Fábri Erzsébet

13.

Skrabák Dorottya

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

14.

Szabaczki Bence

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

15.

Tánczos Karola

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

16.

Tóth Adrienn

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

17.

Tóth Tamás

11.B

Német nyelv

11.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

18.

Török Dávid

11.B

Angol nyelv

11.

Takácsné Balogh Boróka

 

2013. április 11. (csütörtök): 15 óra 45 perctől 16 óra 45 percig, 40-es terem

 

1.

Szemjanyinov Paula

9.C

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

2.

Bádonfai Enikő

9.KNY

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

3.

Farkas Ágnes

9.KNY

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

4.

Oláh Dóra Petra

10.A

Kémia

10.

Karasz Gyöngyi

5.

Pál Bianka Luca

10.A

Angol nyelv

11.

Puskás Melinda

6.

Török Tímea Nóra

11.A

Angol nyelv

12.

Török Adél

7.

Földi Júlia

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

8.

Gaszner Alexandra

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

9.

Gozdán Rebeka

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

10. 

Hegyesi Hajnalka

11.B

Német nyelv

12.

Illés Erzsébet

 

2013. április 11. (csütörtök): 15 óra 45 perctől 16 óra 45 percig, 41-es terem

 

1. 

Lipták Klaudia

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 2.

Lipták Laura

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 3.

Maka Bettina

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 4.

Papp Anni

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 5.

Pauló Dávid

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 6.

Szabaczki Bence

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 7.

Tóth Adrienn

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 8.

Tóth Tamás

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

 9.

Török Dávid

11.B

Angol nyelv

12.

Takácsné Balogh Boróka

 10.

Radó Lilla

11.C

Művészettörténet

12.

Tarnai Katalin

11. 

Kovács Ádám

12.D

Német nyelv

12.

 Kékesiné Petrics Éva

12. 

Siska Evelin

11.B

Német nyelv

12.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

13. 

Oláh Eszter

9.A

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

 

2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 34-es terem

 

1.

Bádonfai Enikő

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

2.

Bánsági Barnabás

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

3.

Bahram Áron

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

4.

Blahó Boldizsár

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

5.

Borsodi Regő

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

6.

Csősz Szilárd

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

7.

Farkas Ágnes

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

8.

Hajdár Dániel

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

9.

Hajnis Bence Norbert

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

10.

Halász Blanka

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

11.

Imre Balázs

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

12.

Jakobey Fruzsina Petra

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

 

2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 52-es terem

 

1.

Koleszár Elza

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

2.

Kopik Bence Tamás

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

3.

Málik Milán

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

4.

Mátis Bence

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

5.

McNeilly Kira

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

6.

Mészáros Petra

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

7.

Prekopa Laura

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

8.

Sipos Bernadett

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

9.

Szabó Richárd

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

10.

Sződi Norbert

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

11.

Takács Attila

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

12.

Zachár Dorottya

9.KNY

Informatika

9.

Balogh Norbert

 

2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 40-es terem

 

1.

Farkas Csenge

7.A

Orosz nyelv

9.

Illés Erzsébet

2.

Gerhát Bernadett

7.A

Orosz nyelv

9.

Illés Erzsébet

3.

Utassy Kata Rebeka

7.A

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

4.

Gyetván Péter

8.A

Német nyelv

9.

Sinkáné Szabó Zsuzsa

5.

Szemjanyinov Paula

9.C

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

6.

Mihail Andrea

10.A

Földrajz

10.

Rácz Ilona

7.

Oláh Dóra Petra

10.A

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

8.

Pál Bianka Luca

10.A

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

9.

Szemjanyinov Sándor

10.B

Orosz nyelv

9.

Illés Erzsébet

10.

Zajec Miraszlava

10.D

Orosz nyelv

9.

Illés Erzsébet

11.

Égető- Szabó Krisztina

11.A

Angol nyelv

12.

Török Adél

12.

Gyetván Dorina

11.A

Német nyelv

11.

Szedmák Ágnes

13.

Kiss Alexa

11.A

Német nyelv

11.

Csikósné Hunics Györgyi

14.

Kóti Zsófia

11.A

Angol nyelv

12.

Török Adél

15.

Kriszt Botond

11.A

Angol nyelv

11.

Török Adél

16.

Sarusi-Kiss Dorottya

11.A

Angol nyelv

12.

Török Adél

17.

Szeibel Leila

11.A

Angol nyelv

12.

Török Adél

18.

Tauber Pálma

11.A

Angol nyelv

12.

Török Adél

 

2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig, 43-as terem

 

1.

Gorácz Anna Réka

11.C

Angol nyelv

11.

Kmetty Lászlóné

2.

Lauran Apolka

11.C

Angol nyelv

11.

Kmetty Lászlóné

3.

Radó Lilla

11.C

Angol nyelv

11.

Kmetty Lászlóné

4.

Rácz Adorján Barnabás

11.C

Ének-zene

11.

Illésné Fábri Erzsébet

5.

Sára Péter

11.C

Angol nyelv

11.

Puskás Melinda

6.

Szathmári Blanka

11.C

Angol nyelv

11.

Puskás Melinda

7.

Barti Márk

12.E

Rajz

12.

Tarnai Katalin

8.

Novák-Farkas Réka

11.A

Rajz

12.

Tarnai Katalin

9.

Füle Zsuzsanna Eszter

11.A

Rajz

12.

Tarnai Katalin

10.

Bencsik Boglárka

10.C

Ének-zene

11.

Illésné Fábri Erzsébet

11.

Edlmayer Fanni

10.C

Ének-zene

11.

Illésné Fábri Erzsébet

12.

Szilágyi Dániel

10.A

Földrajz

10.

Rácz Ilona

13.

Zámbó Kamilla

11.A

Rajz

12.

Tarnai Katalin

14. 

Farkas Ágnes

9.KNY

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

15. 

Oláh Dóra Petra

10.A

Kémia

10.

Karasz Gyöngyi

16. 

Szemjanyinov Sándor

10.B

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

 

2013. április 12. (péntek): 15 óra 45 perctől 16 óra 45 percig, 40-es terem

 

1. 

Oláh Eszter

9.A

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

 2.

Pál Bianka Luca

10.A

Angol nyelv

12.

Puskás Melinda

 3.

Radó Lilla

11.C

Angol nyelv

12.

Kmetty Lászlóné

 4.

Sára Péter

11.C

Angol nyelv

12.

Puskás Melinda

 5.

Szathmári Blanka

11.C

Angol nyelv

12.

Puskás Melinda

 6.

Kriszt Botond

11.A

Angol nyelv

12.

Török Adél

 7.

Lauran Apolka

11.C

Angol nyelv

12.

Kmetty Lászlóné

 8.

Gorácz Anna Réka

11.C

Angol nyelv

12.

Kmetty Lászlóné

 9.

Zámbó Kamilla

11.A

Művészettörténet

12.

Tarnai Katalin

 10.

Tauber Pálma 

11.A

Művészettörténet

12.

Tarnai Katalin

 11.

Szeibel Leila

11.A

Rajz

12.

Tarnai Katalin

 12.

Gyetván Dorina

11.A

Német nyelv

12.

Szedmák Ágnes

 13.

Füle Zsuzsanna Eszter

11.A

Művészettörténet

12.

Tarnai Katalin

 14.

Zajec Miraszlava

10.D

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

 15.

Szemjanyinov Sándor

10.B

Orosz nyelv

10.

Illés Erzsébet

 16.

Bádonfai Enikő

9.KNY

Ének-zene

10.

Illésné Fábri Erzsébet

woman-making-list

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com