» Featured, IGAZGATÓI HIRDETMÉNYEK, Legfrissebb információk, Tankönyv

Tankönyvrendelés a 2013-14. tanévre

Írta: fischu 2013 március 26. Nincs hozzászólás

Kedves Szülők és Diákok!

A szerdai nap folyamán mindenki megkapja a következő tanévi tankönyvrendelő lapot, amelynek leadási határideje az előző évekhez képest igen rövid: 2013. április 3.

Kérjük Önöket, hogy figyelmesen tanulmányozzák át a mellékelt listát, és a tankönyvek címe mellet jelezzék, hogy mely tankönyvből hány példányt kívánnak vásárolni. Ha idősebb testvérnek már van, vagy más forrásból kívánják beszerezni egyik-másik könyvet, húzzák ki a cím melletti helyet.

A megrendelések alapján csak azokat a könyveket fogjuk megrendelni, amelyekre Önök igényt tartanak, és ezt az íven jelezték. Az új tankönyvterjesztési rendszerben iskolánknak igen szoros határidőkhöz kell tartania magát, így kérjük Önöket, hogy

2013. április 3-ig

küldjék vissza a kitöltött és aláírt megrendelőlapokat. Amennyiben nem kapjuk meg visszajelzésüket, a tankönyvbeszerzést egyénileg kell majd lebonyolítaniuk.

A határidő után beérkező megrendelők esetében az iskola nem tudja garantálni, hogy ezek a megrendelések bekerülhetnek a Könyvtárellátó rendszerébe, így késedelmes rendelés esetén lehetséges, hogy a tankönyvbeszerzést egyénileg kell majd lebonyolítaniuk!

Kérjük, ezt a megrendelőt abban az esetben is töltsék ki, ha gyermekük ingyenes tankönyvellátásra (normatív támogatásra) jogosult*, mert az iskola csak így tudja felmérni, hogy mely könyvekből, hány példányt kell beszerezni az iskolai könyvtár számára.

Az ingyenes tankönyvellátásra (normatív támogatásra) jogosultságot igényelni és igazolni kellett, amennyiben az azóta eltelt időben váltak jogosulttá, akkor az igényléshez tartozó kitöltött nyomtatványt és az igazolásokat az iskolatitkárságon haladéktalanul be kell mutatni illetve leadni.

Bővebb információ a tankönyvekről: tankonyv.kir.hu

Közreműködésüket előre is köszönjük!

Amennyiben valaki hiányzik, vagy elhagyta a tankönyvrendelő lapját, itt letöltheti (az osztályok számozásánál a következő tanévet kell figyelembe venni):

TIGtk13-14(06a)   TIGtk13-14(07a)   TIGtk13-14(08a)

TIGtk13-14(09a)   TIGtk13-14(09k)

TIGtk13-14(10a)   TIGtk13-14(10b)   TIGtk13-14(10c)

TIGtk13-14(11a)   TIGtk13-14(11b)   TIGtk13-14(11c)   TIGtk13-14(11d)

TIGtk13-14(12a)   TIGtk13-14(12b)   TIGtk13-14(12c)   TIGtk13-14(12d)

TIGtk13-14(13d)

 

Gödöllő, 2013. március 26.

Fábián Bertalan
igazgató

Varga Csaba
tankönyvfelelős

*Az ingyenes tankönyvellátásról:

Az ingyenes tankönyvre jogosult tanulók tankönyvellátási kötelezettségének iskolánk tankönyvkölcsönzéssel tesz eleget, azaz a jogosult tanuló az iskolai könyvtárból kapja meg a túloldalon felsorolt és megrendelt tankönyveket. Ez lehet használt és új példány is. Ezek a kiadványok az iskola tulajdonában maradnak, és a használat után (tanév végén, vagy egyes könyvek esetében érettségi vizsga után) vissza kell adni.

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com