» Featured, IGAZGATÓI HIRDETMÉNYEK, Legfrissebb információk

Engedélyzett osztályozó vizsgák – 2013. április

Írta: fischu 2013 március 20. Nincs hozzászólás

Írásbeli osztályozó vizsgák: 2013. április 10-11-12. között naponta 14 óra 30 perctől külön beosztás szerint.

Szóbeli osztályozó vizsgák: 2013. április 18-19-én 14 óra 30 perctől külön beosztás szerint.

Az osztályozó vizsgákat kérelmük alapján azoknak az alábbi tanulóknak engedélyeztem, akiknek az iskola Pedagógiai Programjában megfogalmazottak szerint kettőnél több közepesük nincs, magatartásukkal, szorgalmukkal szemben nincs alapvető tanári kifogás. Azon tanulók esetében, akik előrehozott érettségi vizsgát kívánnak tenni valamely tantárgyból, ez esetben az érettségi tantárgyból az általános tanulmányi eredményüktől függetlenül engedélyeztem az osztályozó vizsga letételét.

Név Osztály Vizsgatárgy Évfolyam anyaga Vizsgáztató tanár
1. Farkas Csenge 7.A Orosz nyelv 9. Illés Erzsébet
2. Gerhát Bernadett 7.A Orosz nyelv 9. Illés Erzsébet
3. Utassy Kata Rebeka 7.A Orosz nyelv 10. Illés Erzsébet
4. Gyetván Péter 8.A Német nyelv 9. Sinkáné Szabó Zsuzsa
5. Bedő Bence 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
6. Bernáth Alexandra Magdolna 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
7. Berzéki Lili 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
8. Blaubacher Dóra 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
9. Bori Boróka Panka 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
10. Havelda Luca 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
11. Illés Márton 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
Illés Márton 9.A Ének-zene 11. Illésné Fábri Erzsébet
12. Jancsó András 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
13. Kenyó Martin 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
14. Korsós Péter 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
15. Kukolya Hanga 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
16. Lakatos Dóra 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
17. Molnár Evelin 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
18. Oláh Eszter 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
Oláh Eszter 9.A Orosz nyelv 10. Illés Erzsébet
19. Rehorovszky Anna 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
20. Sándor Bence 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
21. Szabó Dávid 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
22. Szombati Lívia 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
23. Vitos Norbert 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
24. Zimonyi Gwendolin 9.A Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
25. Hanula Benedek 9.B Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
Hanula Benedek 9.B Ének-zene 11. Illésné Fábri Erzsébet
26. Balla József 9.C Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
27. Józsa Adrienn Beatrix 9.C Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
28. Karácsondi Márta 9.C Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
29. Lauran Csaba 9.C Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
30. Marsai Marcellina 9.C Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
31. Pásztor Dorottya 9.C Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
32. Szemjanyinov Paula 9.C Orosz nyelv 9. Illés Erzsébet
Szemjanyinov Paula 9.C Orosz nyelv 10. Illés Erzsébet
Szemjanyinov Paula 9.C Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
33. Bádonfai Enikő 9.KNY Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
Bádonfai Enikő 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
34. Bánsági Barnabás 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
35. Bahram Áron 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
36. Blahó Boldizsár 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
37. Borsodi Regő 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
38. Csősz Szilárd 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
39. Farkas Ágnes 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
Farkas Ágnes 9.KNY Ének-zene 10. Illésné Fábri Erzsébet
40. Hajdár Dániel 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
41. Hajnis Bence Norbert 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
42. Halász Blanka 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
43. Imre Balázs 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
44. Jakobey Fruzsina Petra 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
45. Koleszár Elza 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
46. Kopik Bence Tamás 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
47. Málik Milán 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
48. Mátis Bence 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
49. McNeilly Kira 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
50. Mészáros Petra 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
51. Prekopa Laura 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
52. Sipos Bernadett 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
53. Szabó Richárd 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
54. Sződi Norbert 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
55. Takács Attila 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
56. Zachár Dorottya 9.KNY Informatika 9. Balogh Norbert
57. Mihail Andrea 10.A Földrajz 10. Rácz Ilona
58. Oláh Dóra Petra 10.A Orosz nyelv 10. Illés Erzsébet
Oláh Dóra Petra 10.A Kémia 10. Karasz Gyöngyi
59. Pál Bianka Luca 10.A Földrajz 10. Rácz Ilona
Pál Bianka Luca 10.A Orosz nyelv 10. Illés Erzsébet
Pál Bianka Luca 10.A Angol nyelv 10. Puskás Melinda
Pál Bianka Luca 10.A Angol nyelv 11. Puskás Melinda
Pál Bianka Luca 10.A Angol nyelv 12. Puskás Melinda
60. Szilágyi Dániel 10.A Földrajz 10. Rácz Ilona
61. Szemjanyinov Sándor 10.B Orosz nyelv 9. Illés Erzsébet
Szemjanyinov Sándor 10.B Orosz nyelv 10. Illés Erzsébet
62. Bencsik Boglárka 10.C Ének-zene 11. Illésné Fábri Erzsébet
63. Edlmayer Fanni 10.C Ének-zene 11. Illésné Fábri Erzsébet
64. Zajec Miraszlava 10.D Orosz nyelv 9. Illés Erzsébet
Zajec Miraszlava 10.D Orosz nyelv 10. Illés Erzsébet
65. Égető- Szabó Krisztina 11.A Angol nyelv 12. Török Adél
66. Füle Zsuzsanna Eszter 11.A Rajz 12. Tarnai Katalin
Füle Zsuzsanna Eszter 11.A Művészettörténet 12. Tarnai Katalin
67. Gyetván Dorina 11.A Német nyelv 11. Szedmák Ágnes
Gyetván Dorina 11.A Német nyelv 12. Szedmák Ágnes
68. Kiss Alexa 11.A Német nyelv 11. Csikósné Hunics Györgyi
69. Kóti Zsófia 11.A Angol nyelv 12. Török Adél
70. Kriszt Botond 11.A Angol nyelv 11. Török Adél
Kriszt Botond 11.A Angol nyelv 12. Török Adél
71. Molnár Mónika 11.A Testnevelés 11. Pásztorné Bilincsi Erika
Molnár Mónika 11.A Testnevelés 12. Pásztorné Bilincsi Erika
72. Novák-Farkas Réka 11.A Rajz 12. Tarnai Katalin
73. Sarusi-Kiss Dorottya 11.A Angol nyelv 12. Török Adél
74. Szeibel Leila 11.A Angol nyelv 12. Török Adél
Szeibel Leila 11.A Rajz 12. Tarnai Katalin
75. Tauber Pálma 11.A Angol nyelv 12. Török Adél
Tauber Pálma 11.A Művészettörténet 12. Tarnai Katalin
76. Tóth -Bagi Enikő 11.A Angol nyelv 12. Török Adél
77. Török Tímea Nóra 11.A Angol nyelv 11. Török Adél
Török Tímea Nóra 11.A Angol nyelv 12. Török Adél
78. Zámbó Kamilla 11.A Rajz 12. Tarnai Katalin
Zámbó Kamilla 11.A Művészettörténet 12. Tarnai Katalin
79. Földi Júlia 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Földi Júlia 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
80. Gaszner Alexandra 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Gaszner Alexandra 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
81. Gozdán Rebeka 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Gozdán Rebeka 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
82. Hegyesi Hajnalka 11.B Német nyelv 11. Illés Erzsébet
Hegyesi Hajnalka 11.B Német nyelv 12. Illés Erzsébet
83. Lipták Klaudia 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Lipták Klaudia 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
84. Lipták Laura 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Lipták Laura 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
85. Maka Bettina 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Maka Bettina 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
86. Papp Anni 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Papp Anni 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
87. Pauló Dávid 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Pauló Dávid 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
88. Raubinek Angéla 11.B Ének-zene 11. Illésné Fábri Erzsébet
89. Skrabák Dorottya 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
90. Szabaczki Bence 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Szabaczki Bence 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
91. Tánczos Karola 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
92. Tóth Adrienn 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Tóth Adrienn 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
93. Tóth Tamás 11.B Német nyelv 11. Sinkáné Szabó Zsuzsa
Tóth Tamás 11.B Német nyelv 12. Sinkáné Szabó Zsuzsa
94. Török Dávid 11.B Angol nyelv 11. Takácsné Balogh Boróka
Török Dávid 11.B Angol nyelv 12. Takácsné Balogh Boróka
95. Gorácz Anna Réka 11.C Angol nyelv 11. Kmetty Lászlóné
Gorácz Anna Réka 11.C Angol nyelv 12. Kmetty Lászlóné
96. Lauran Apolka 11.C Angol nyelv 11. Kmetty Lászlóné
Lauran Apolka 11.C Angol nyelv 12. Kmetty Lászlóné
97. Radó Lilla 11.C Angol nyelv 11. Kmetty Lászlóné
Radó Lilla 11.C Angol nyelv 12. Kmetty Lászlóné
Radó Lilla 11.C Rajz 12. Tarnai Katalin
Radó Lilla 11.C Művészettörténet 12. Tarnai Katalin
98. Rácz Adorján Barnabás 11.C Ének-zene 11. Illésné Fábri Erzsébet
99. Sára Péter 11.C Angol nyelv 11. Puskás Melinda
Sára Péter 11.C Angol nyelv 12. Puskás Melinda
100. Szathmári Blanka 11.C Angol nyelv 11. Puskás Melinda
Szathmári Blanka 11.C Angol nyelv 12. Puskás Melinda
101. Árvai Bence 11.D Földrajz 11. Joó Attila
102. Bánsághi Tekla 11.D Földrajz 11. Joó Attila
103. Bognár Edit 11.D Földrajz 11. Joó Attila
104. Csányi Eszter 11.D Földrajz 11. Joó Attila
105. Czibere Alexandra 11.D Földrajz 11. Joó Attila
106. Erdős Janka 11.D Földrajz 11. Joó Attila
107. Gallov Tímea Bettina 11.D Földrajz 11. Joó Attila
108. Grecmajer Tibor 11.D Földrajz 11. Joó Attila
109. Hangya Adrienn Vivien 11.D Földrajz 11. Joó Attila
110. Hegedűs Dénes 11.D Földrajz 11. Joó Attila
111. Horváth Júlia 11.D Földrajz 11. Joó Attila
112. Horváth Róbert 11.D Földrajz 11. Joó Attila
113. Ilyés István 11.D Földrajz 11. Joó Attila
114. Kis Dávid 11.D Földrajz 11. Joó Attila
115. Kiss Péter 11.D Földrajz 11. Joó Attila
116. Kocsány László 11.D Földrajz 11. Joó Attila
117. Kovács Enikő 11.D Földrajz 11. Joó Attila
118. Kuthi Angelika 11.D Földrajz 11. Joó Attila
119. Michna Zoltán 11.D Földrajz 11. Joó Attila
120. Nagy Zsófia 11.D Földrajz 11. Joó Attila
121. Pintér Patrik 11.D Földrajz 11. Joó Attila
122. Radócz Imola 11.D Földrajz 11. Joó Attila
123. Szarvas Gergő 11.D Földrajz 11. Joó Attila
124. Terecskei Viktória 11.D Földrajz 11. Joó Attila
125. Baditz Dávid 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
126. Borsodi Kinga 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
127. Buzás Janka 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
128. Csizmadia Anna 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
129. Dóra Bence 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
130. Garaba Nikoletta 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
131. Gergely Attila 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
132. Horváth Fanni 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
133. Kalcsó Kitti Dóra 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
134. Kiss Tünde 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
135. Kovács Ádám 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
Kovács Ádám 12.D Német nyelv 12. Kékesiné Petrics Éva
136. Oravecz Fanni 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
137. Pádár Krisztián 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
138. Perei Beatrix 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
139. Piatkó Károly 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
140. Podlipszky Dóra Tímea 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
141. Tóth Petra 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
142. Zahorecz Sándor 12.D Célnyelvi civilizáció 12. Jánossy Zsolt
143. Barti Márk 12.E Rajz 12. Tarnai Katalin
Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com