Határtalanul témanap

Írta: fischu 2013 március 20. Nincs hozzászólás

Március 26-án, kedden iskolánk Határtalanul Témanapot tart. Délelőtt a hetedikesek bemutatják Jókai Mór: Egy bál c. novellájának dramatizált feldolgozását. Ezt a színdarabot bemutattuk Zsobokon is, ahová a Határtalanul pályázat keretén belül utaztunk ki, március 13. és 16. között. Felejthetetlen napokat töltöttünk az erdélyi falucskában, ahol barátságokat kötöttünk a Bethesda gyermekotthon kis lakóival és az iskola hetedikeseivel. A témanapon bemutatjuk a zsobokiak lélekemelő egyórás műsoráról készült filmet is, majd a nagyszünetben megnyitjuk a fotópályázat kiállítását. Ezen a napon a többi osztály tanóráin bemutatókra, beszélgetésekre kerül sor Erdély történetéről, néprajzáról, irodalmi nagyjairól, földrajzi nevezetességeiről.

Este 18 órára szeretettel várjuk a hetedikesek szüleit és a kedves érdeklődőket egy élménybeszámolóra, fénykép, honlap , kisfilmek nézegetésére.

zsobok