» Beiskolázás, Featured, IGAZGATÓI HIRDETMÉNYEK, Legfrissebb információk

A 4-5 osztályos szóbeli felvételi vizsga beosztása

Írta: fischu 2013 február 25. Nincs hozzászólás

A 4-5 osztályos felvételi vizsga 2013. március 2-án a Török Ignác Gimnázium épületében lesz. Az angol, német és matematika vizsga beosztása az alábbi listában található.

Aki több képzési formára jelentkezett, az több beosztásban is szerepelhet, ezért kérjük, hogy figyelmesen tanulmányozzák át a mindhárom beosztást. 

Angol nyelv, német nyelv, matematika

01, 02-es tagozat
(angol)

1. bizottság:   19-es terem
8 óra: Ábele Nóra
Bán Balázs
Albert Orsolya
Baka Nikolett
Balik Levente
9 óra: Bánki Emese Mária
Baranyai Borbála
Baráti Tímea
Bártor Zsófia
Béke Bálint
10 óra: Bertalan Nikoletta
Bíró Boglárka
Csia Klaudia Kitti
Deményi Xavér Ernő
Dobrota Fanni
11 óra: Dobrota Gitta
Dragoi Dániel Kristóf
Fehér Andrea
Fehér Tímea Julianna
Fejes Anna Vladislava
2. bizottság:   20-as terem
8 óra: Csókás Bence Viktor
Csúri Júlia
György Áron
Filipovics Márton
Fliegl Beáta
9 óra: Gecse Barnabás
Gimpel Mónika
Ginter Gábor
Gál Vivien
György Bettina
10 óra: Harangi Réka Bíborka
Haulik Barbara
Héjja Lilla Éva
Harsányi Bettina
Holósi Dávid
11 óra: Horuczi Fédra
Horváth József István
Horváth Attila
Horváth Martin
Hutter Nikolett
3. bizottság:   22-es terem
8 óra: Horváth Viktor Zsolt
Józsa Vivien Nikolett
Héder Júlia
Holló Petra
Jakab Szimóna Eszter
9 óra: Kalydy Anna
Kaposi Máté Gergely
Kiss Natália
Kiss Ráhel Anna
Katona Zsolt Krisztián
10 óra: Komlósi Dorottya
Komlósi Mátyás
Kiss Viktória
Kolyvek Babett Anna
Kovács Anikó Noémi
11 óra: Kovács Botond Gábor
Kozma Tifani Daniella
Kővári Fanni
Kovács Apolka
Krajnyák Réka
4. bizottság:   23-as terem
8 óra: Kovács Alex Gergely
Martin Bence Benedek
Kiss Hanga
Kulcsár Szabina
Lajtos Levente Balázs
9 óra: Kulcsár Karola
Magó Alexandra
Mekes Cintia Julianna
Mészáros Anna
Miklós Dorottya
10 óra: Miskoff Lilla
Morvai Ákos
Nagy Barbara
Nagy Csenge
Molnár Eszter
11 óra: Madaras Nikolett Mária
Nagy Henrietta
Nagy Levente
Nagy Mátyás Ákos
Németh Gréta
5. bizottság:   24-es terem
8 óra: Nagy Szabolcs
Pancsuska Tamás
Orosz Marcell
Pauló Tamás András
Péceli Tímea Mónika
9 óra: Rideg Timea Bettina
Somorjai-Tamássy Réka Luca
Pereg Szabina
Prekopa Dominik
Pintér Vivien Zsanett
10 óra: Sándor Emese Szilvia
Sára Bálint
Réfi Krisztián Géza
Salamon Péter
Sejben Virág
11 óra: Szabó Bence
Szekeres Veronika
Tarnay Timon Barnabás
Szémann Bonita Boglárka
6. bizottság:   26-os terem
8 óra: Tribol Máté
Tóth Noémi
Tóth Sámuel Alex
Tóth-Gáspár Karola
Tóth-Máté Bence
9 óra: Tromposch Noémi
Tuza Dorottya
Vozár Dorottya Virág
Végh Bernadett
Zsebő Richárd
10 óra: Bartos Balázs
Csordás Lilla
Erdélyi Csilla
Fehér Nikolett
Zsidi Zsombor
11 óra: Gódor Eszter
Gortva Vivien
Gulyás Luca
Helyes Márk
7. bizottság:   27-es terem
8 óra: Gergely-Héger Tamás
Ajide Deborah
Hidi Dániel László
Gődény Márta
Hernyes Éva
9 óra: Kaszás Ágnes
Kiss Tamás András
Kómár Nikolett
Kürtössy Roland
Lőrincz Márton
10 óra: Novák Dániel
Novák Zsuzsanna
Poroszkai Fanni Dóra
Rostoványi Réka Vanda
Sándor Tímea Hajnalka
11 óra: Szerbin Bence
Sikuta Gergely Péter
Simon Alexandra
Szabados Mercédesz
8. bizottság:   28-as terem
8 óra: Patócs Dóra
Szabó Melinda Rita
Szilágyi Dorottya
Szűcs Nikolett
Takács Réka
9 óra: Ugrai Gréta
Vargha Rebeka Réka
Popovics Dalma
Bagyin Enikő
Besnyő Dániel Péter
10 óra: Csontos Máté
Bánsági Katica Barbara
Bárczi Brigitta
Buza Domonkos
Tapolcsányi Balázs
11 óra: Cseke Alexa
Fábry Vivien
Farkas Csenge
9. bizottság:    29-es terem
8 óra: Györe Fanni
Udud Balázs
Delea Fanni Vivien
Forrai Áron
Balla Ildikó
9 óra: Ferenczi Péter Márk
Gáll Zsófia
Gáspárfalvi Gréta Mercédesz
Gecse Tamara
Gugi Anna
10 óra: Kocsis Gábor
Hadnagy Richárd
Hajas Valentina
Hajdu Viktória
Haji László
11 óra: Haramura Bence
Haraszti Erika
Hemmert Kyra Angéla
Hrágyel Zsófia
Jakab Ilka
10. bizottság:    30-as terem
8 óra: Hudoba Márta
Józsa Balázs Gábor
Juhász Alexandra
Kiss Réka
Horváth Dominik
9 óra: Juhász Ákos
Juniki Mária
Kelemen Márton
Krekó Alexandra
Lukes Dóra
10 óra: Németh Eszter
Magyar Donát István
Makádi Alexandra
Nagy Brigitta
Nagy Laura
11 óra: Oravecz Orsolya
Ősz-Farkas Ábel
Pál Bernadett
Palanik Kristóf
11. bizottság:    33-as terem
8 óra: Nagy Zsombor
Petrák Réka Eszter
Schalbert Olivér
Nemes Ferenc Richárd
Palincsák Georgina
9 óra: Páll Vanda Emese
Petzinger Bálint György
Pintér Márton Mihály
Rétfalvi Dávid
Sándor Szandra
10 óra: Pálinkás Henrietta
Schrempf Ádám Koppány
Kovács Andrea Mercédesz
Szabó Gábor
Szabó Nóra
11 óra: Nervetti Viktor
Palkovics Bence
Ján Levente Tétény
Csabai Zsuzsanna
Hegedüs Flóra Andrea
12. bizottság:   35-ös terem
8 óra: Várady Vivien
Szajkó Alexandra Katalin
Tóth Nikolett
Ujvári Gergely Ármin
Vajkovics Viktória Anita
9 óra: Szén Dávid
Taferner Ágota
Takács Adrienn Mercédesz
Timár Kinga
Orbán Mátyás Károly
10 óra: Varga Krisztián
Várszegi Kristóf
Vértes Benedek
Zsákai Fanni
Stumpf Emese
11 óra: Kondor-Tóth Gábor
Vankó Vivien
Varga Ákos István
Pásztor Ádám

03-as tagozat
(német)

1. bizottság:    40-es terem
8 óra: Bíró Bence Balázs
Balázs Gréta Anna
Bálint Andrea
Balog Claudia Petra
Boros Bettina Zita
9 óra: Szerbin Bence
Csellár Annamária
Csengeri Gréta
Dálnoky Anikó Eszter
Dóra Dominika
10 óra: Doszpoly Emese Kincső
Fekete Viktória Mercédesz
Gál Dóra Szabina
Gévay Veronika
Guba Emese
11 óra: Hajdú Anett Alexa
2. bizottság:     41-es terem
8 óra: Deme Gyöngyi
Kaján Máté
Hantos Dorina
Homoki Henriett
Ilyés Ákos
9 óra: Kalmár Dóra
Képes Edina
Kiss Jenifer
Kiss-Polgárdi Tamás
Kolok Gergely Márton
10 óra: Kovács Barbara
Kovács Brigitta Orsolya
Lichner Szintia
Madácsi Réka
Makrai Eszter Boglárka
11 óra: Marosvölgyi Erika
3. bizottság:     46-os terem
8 óra: Kovács Bálint Artúr
Miknyóczki Dóra Eszter
Mikulík Márton János
Molnár Máté Győző
Nagy Krisztina
9 óra: Pacsuta Panna Tímea
Rausch Nóra Adrienn
Ribai Vilmos Károly
Rónai Viktória Kata
Rottmayer Zsófia Anna
10 óra: Brenn Dániel
Együd Petra
Szekeres Kristóf
Szekriján Henrik Ivanovics
Tóth Éva
11 óra: Tóth Zsuzsanna
4. bizottság:     47-es terem
8 óra: Szabó Gréta Eszter
Tóth Jázmin
Veszely Tamara
Török Bence Márton
Várhegyi Márk
9 óra: Sibak Réka
Szabó Boglárka
Várkonyi Dóra Gabriella
Varró Dominika Krisztina
Wehovszky Vivien
10 óra: Schalbert Olivér
Orosz Marcell
Martin Bence Benedek
Gáspár Botond
Kaján Dániel Flávió
11 óra: Somorjai-Tamássy Réka Luca

06-os tagozat
(matematika)

1. bizottság:   5-ös terem
8 óra: Gáspár Botond
Kaján Dániel Flávió
Brenn Dániel
Együd Petra
Vankó Vivien
9 óra: Mikulík Márton János
Pancsuska Tamás
Kiss Hanga
Héder Júlia
Holló Petra
10 óra: Bíró Bence Balázs
Várady Vivien
Nagy Zsombor
Petrák Réka Eszter
Horváth Dominik
11 óra: Patócs Dóra
Szabó Melinda Rita
Gődény Márta
2. bizottság:   10-es terem
8 óra: Csontos Máté
Kurucz Linda Márta
Szabó Szende
Varga Gellért
Varró Krisztián
9 óra: Hidi Dániel László
Tribol Máté
Gyurkovics Bence
Lénárt Orsolya
Marx Károly Norbert
10 óra: Szabó Gréta Eszter
Tóth Jázmin
Veszely Tamara
Kovács Bálint Artúr
Miknyóczki Dóra Eszter
11 óra: Martin Bence Benedek
Németh Eszter
Nagy Szabolcs
3. bizottság:   11-es terem
8 óra: Csörget Bence Levente
Farkas Ákos
Feke Ádám
Helmeczi Vivien
Kovács Sebestyén
9 óra: Hudoba Márta
Józsa Balázs Gábor
Juhász Alexandra
Ajide Deborah
Bán Balázs
10 óra: Kiss Réka
Györe Fanni
Udud Balázs
Delea Fanni Vivien
Tapolcsányi Balázs
11 óra: Forrai Áron
Kovács Alex Gergely
György Áron
4. bizottság:   12-es terem
8 óra: Nervetti Viktor
Palkovics Bence
Ján Levente Tétény
Berki Bence
Nádas Dániel Zsolt
9 óra: Deme Gyöngyi
Kaján Máté
Kondor-Tóth Gábor
Csabai Zsuzsanna
Hegedüs Flóra Andrea
10 óra: Gergely-Héger Tamás
Rideg Timea Bettina
Horváth Viktor Zsolt
Józsa Vivien Nikolett
Csókás Bence Viktor
11 óra: Csúri Júlia
Ábele Nóra

 

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com