» Featured, Legfrissebb információk, Rólunk írták

Iskolánk a Duna Televízióban

Írta: fischu 2013 február 10. Nincs hozzászólás

Révkomáromban, a komáromi erőd egykori parancsnoki helyiségében Török Ignác tábornoknak, aradi vértanúnak emléket állító kiállítás nyílt 2013. január 26-án. A nyolc tablóból álló összeállítást a gödöllői Török Ignác Gimnázium tanárai és diákjai készítették a Gödöllői Városi Múzeum szakembereinek segítségével. A megnyitón közreműködött a gimnázium énekkara és Sándor Attila 11.c osztályos tanuló.

Az eseményről beszámolt a Duna Televízió Térkép című műsora is, a tudósítás február 8-án került adásba. A műsor a televízió honlapján megtekinthető erre a linkre kattintva. A kiállításról szóló rész 22:30-nál kezdődik.