» Featured, Idei eredményeink, Legfrissebb információk

Polaris-Nord Kupa 2013

Írta: fischu 2013 február 10. Nincs hozzászólás

Remek rendezés, nagyszerű eredmények, mosolygó versenyzők, elégedett szülők. Ez jellemezte 2013. február másodikát, amikor is Szigetszentmiklóson hat egyesület – Szigetszentmiklósi Tőregylet, GEAC, UTE, Építők, Csepel SC, KRVSE Kunszentmiklósi Tőregylet – részvételével meghívásos egyéni tőrversenyt rendeztek.

Iskolánk három, a GEAC színeiben vívó növendéke is részese lehetett ennek az eredményekben gazdag napnak. Hanzl Lilla 6.a és Erdős Hanna 5.a osztályos tanuló saját korcsoportjában második helyezést ért el, míg Hanzl András – szintén az 5.a osztályból – bronzéremmel térhetett haza.

HJ

Andris_Hanna_Lilla