» Featured, IGAZGATÓI HIRDETMÉNYEK, Legfrissebb információk

Érettségizők, felsőoktatásba jelentkezők!

Írta: fischu 2013 január 25. Nincs hozzászólás

Érettségizők, felsőoktatásba jelentkezők tájékoztatására

Iskolánk honlapján a bal oldali menüsorban a közérdekű törvények és rendeletek között megtalálhatóak az érettségizők, illetve a felsőoktatásba jelentkezők számára fontos tudnivalók.

Az érettségi jelentkezés és a felsőoktatási jelentkezés határideje: 2013. március 1.

Érettségizők figyelmébe ajánljuk az érettségi vizsgaszabályzatot:

100/1997. (VI. 13.) Korm. rendelet az érettségi vizsga vizsgaszabályzatának kiadásáról

Felsőoktatásba jelentkezők számára ajánljuk a pontszámítás módjának tanulmányozását a következő rendeletből:

423/2012. (XII. 29.) Korm. rendelet a felsőoktatási felvételi eljárásról

Ajánljuk továbbá az aktuális felsőoktatási felvételi tájékoztató tanulmányozását, illetve a felsőoktatási felvételi tájékoztató pontszámító kalkulátorával történő előzetes számítások elvégzését:

Guba Lajos
ig. h.