» Featured, Idei eredményeink, Legfrissebb információk, Sport

TIG siker az OTP-MOL Intézményi Bozsik Programban!

Írta: fischu 2012 október 30. Nincs hozzászólás

Csapataink három korcsoportban versenyeznek az intézményi programban. A verseny őszi-téli-tavaszi fordulókból áll és összesített eredménnyel lehet továbbjutni a megyedöntőbe. Az első, azaz őszi fordulót sikerrel vették tanulóink 2012. október 24-25-én a Táncsics M. úti Sportcentrumban, ugyanis a 3. korcsoportos fiúk 1. helyen zártak, a 4. korcsoportos lányok szintén 1. helyen zártak, míg a 4. korcsoportos fiúk 2. helyen zártak. Tehát bizakodva várjuk a folytatást.

HAJRÁ TIG!

A csapatok tagjai:

3. korcsoport (5-6. osztály) fiú:

Adorján Áron, Borhy Levente, Hanzl András, Klenczner Tamás Áron, Köő-Tóth Kúnó, Oláh Barnabás, Schiffer Mátyás, Szabó Dávid Tamás, Szabó Márton Péter, Szabó Viktor

4. korcsoport (7-8. osztály) lány:

Bernáth Alexandra Magdolna, Bucsai Dóra, Galántai Csilla, Kovács Laura, Schopp Anna Sára, Südi Beáta, Szekeres Dóra, Szekeres Fanni, Varga Orsolya

4. korcsoport (7-8. osztály) fiú:

Borhy Botond, Fóti Benedek, Havelda Marcell, Kalmár Marcell, Menyhért Kornél, Nagy Tamás, Réfi Krisztián, Szabó Máté

Tokai Norbert