» Featured, IGAZGATÓI HIRDETMÉNYEK, Legfrissebb információk

Informatika szakkört szervezünk!

Írta: fischu 2012 október 7. Nincs hozzászólás

A szakkör keretében a tanulók megismerkednek a meghatározó mobil platformokkal, operációs rendszerekkel. Megtanulják használni a felhő alapú szolgáltatásokat és betekintést kapnak a mobil tartalomszolgáltatások összetett háttérvilágába. Elsajátítják a mobil tartalomfejlesztés alapjait. Egy konkrét példán keresztül megtanulják, hogy hogyan mutathatják be szorosabb környezetük látnivalóit, érdekességeit, nevezetességeit mobil telefonon keresztül. Tapasztalatot szereznek a közösségi szolgáltatások mobil integrációjában is.

A tanév végére működő, bárki számára letölthető mobil alkalmazást fognak fejleszteni, ami elérhető lesz iPhone-on, iPad-en, Androidon, Windows Phone-on, Windows 8-on és weben keresztül is. A munkát az Appsters Via rendszere támogatja, mely lehetőséget ad arra, hogy weben keresztül egyszerű beállításokon keresztül létrehozzák a tanulók az alkalmazást és feltöltsék tartalommal.

Jelentkezés: Zorkócziné Kárpáti Zsófiánál vagy osztályod DÖK titkáránál.

Részletek:

Info_tanfolyam_Appsters