Szóbeli beosztás négy- ötosztályos gimnázium, 14 éveseknek

Írta: fischu 2021 február 26. Nincs hozzászólás

A 14 éves jelentkezők szóbeli beosztását a jelentkezők nagy száma, valamint a járványhelyzet miatt több napra elosztva március 2. és március 9. között szervezzük.

Kérjük a  szülőket, ha a tanuló betegség miatt nem tud a szóbeli vizsgán megjelenni, azt jelezzék számunkra, hogy a pótló napra (március 12.) be tudjuk osztani.

A járvány elleni védekezés miatt ebben az évben a szülők nem kísérhetik be gyermekeiket az iskola épületébe. A csoportosulások megelőzése érdekében kérjük, hogy a tanulók a beosztásnak megfelelően kb. 15 perccel a vizsga megkezdése előtt érkezzenek a iskolába. A vizsgatermek előtt tartsák be az 1.5 méteres védőtávolságot, valamint a maszkviselési szabályokat.  Érkezéskor a bejáratnál kézfertőtlenítőt biztosítunk.

március 2. (kedd) német

március 3. (szerda) angol