Szóbeli beosztás nyolcosztályos felvételik

Írta: fischu 2021 február 24. Nincs hozzászólás

A nyolcosztályos gimnáziumi felvételikre 2021. február 26-án és március 1-jén várjuk a tanulókat az alábbi beosztás szerint:

február 26. (péntek)

március 1. (hétfő)

Pótló szóbeli: március 12. (péntek) Kérjük a  szülőket, ha a tanuló betegség miatt nem tud a szóbeli vizsgán megjelenni, azt jelezzék számunkra, hogy a pótló napra be tudjuk osztani.

A járvány elleni védekezés miatt ebben az évben a szülők nem kísérhetik be gyermekeiket az iskola épületébe. A csoportosulások megelőzése érdekében kérjük, hogy a tanulók a beosztásnak megfelelően kb. 15 perccel a vizsga megkezdése előtt érkezzenek a iskolába. A vizsgatermek előtt tartsák be az 1.5 méteres védőtávolságot, valamint a maszkviselési szabályokat.  Érkezéskor a bejáratnál kézfertőtlenítőt biztosítunk.

A 14 éves jelentkezők szóbeli beosztása február 26-án (pénteken) kerül fel a honlapra. A jelentkezők nagy száma, valamint a járványhelyzet miatt szóbeli vizsgáikat több napra elosztva március 2. és március 9. között szervezzük.