» Beiskolázás, Featured, IGAZGATÓI HIRDETMÉNYEK, Legfrissebb információk

Amit a középiskolai felvételikről tudni érdemes

Írta: orkat 2021 február 15. Nincs hozzászólás

A Régió Plusz TV híradása: “Több száz gödöllői és környékbeli, továbbtanulni szándékozó diák és szülő számára telnek fokozott izgalomban a januári és februári napok. A drukk okát a középiskolai felvételi szolgáltatja több korosztályban is. A jelentkezők már teljesítették a matematika és magyar írásbeli vizsgát, de még nem tudni, kik készülhetnek arra, hogy szóban is számot adjanak felkészültségről, tudásukról. A középiskolai felvételi rendszer legfontosabb kérdéseit, tennivalóit Fábián Bertalannal, a Gödöllői Török Ignác Gimnázium igazgatójával boncolgattuk.”