» Featured, GTIG programok, Legfrissebb információk

PRÓBANYELVVIZSGA – EUROEXAM

Írta: orkat 2020 október 14. Nincs hozzászólás
Kedves Diákok!
Az idén is lehetőségetek nyílik iskolánk nyelvvizsgapartnere, az Euroexam által szervezett online próbanyelvvizsgán részt venni. Az írásbeli vizsgán 3 feladat vár rátok, hallás utáni szövegértés, olvasásértés, szövegalkotás. E-mailben kaptok egy linket, 48 órátok áll rendelkezésre megoldani a kiküldött feladatokat. Néhány hét múlva szöveges értékelést kaptok a vizsgaközponttól, személyre szabott tanácsokkal. A szóbelire párban tudtok jelentkezni, ez zoom linken keresztül zajlik majd. A vizsgára a jövő hét elején (2020.október 19-20-21) , a projektnapok keretein belül kerül sor.
A vizsga díja:
Írásbeli: 2500 ft
Szóbeli: 2500 ft
Jelentkezni a vizsgadíj befizetésével 2020. október 16-ig szaktanáraitoknál, vagy Szedmák Ágnes tanárnőnél lehet. A jelentkezéshez a neveteket, email címeteket és a vizsga nyelvet és szintet (B2-középfok, C1 -felső fok) kell megadni.