Érettségi dolgozatok megtekintése

Írta: fischu 2020 május 27. Nincs hozzászólás

Kedves érettségiző tanulók!

A kijavított közép- és emelt szintű dolgozatok megtekinthetők az alábbi beosztás szerint:

• 12.A – május 28. (csütörtök) 08.00-12.00 között – 8. terem
  • 12.B – május 28. (csütörtök) 12.00-16.00 között – 10. terem
  • 12.C – május 29. (péntek) 08.00-12.00 között – 11. terem
  • 12.D – május 29. (péntek) 12.00-16.00 között – 8. terem

A vizsgadolgozatok megtekintése során a teremben egyszerre két tanuló tartózkodhat. A dolgozatok laponként lefényképezhetők.

A dolgozat részletes tanulmányozása, az esetleges észrevétel megfogalmazása már nem a megtekintés helyszínén történik.

A javítókulcsokat megtaláljátok az Oktatási Hivatal honlapján:

Észrevétel megfogalmazásakor minden esetben pontosan meg kell jelölni a kifogásolt feladatot, feladatrészt, és hivatkozni a javítókulcsban feltüntetett megoldásra. Javaslom, hogy előtte konzultáljatok  a tanáraitokkal. Segíteni fognak.

Az észrevételek benyújtásának határideje június 2. (kedd) 16.00

Leadása az igazgatóhelyettesi irodában, az észrevétel – ha a lap pontosan ki van töltve – elektronikusan is benyújtható az iskola e-mail címére: tig@tig-godollo.hu

emelt szintű észrevételi lap

középszintű észrevételi lap