Az iskola 2020. júniusi műkődéséről

Írta: fischu 2020 május 25. Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!

A 220/2020. (V. 22.) Korm. rendelete az iskolák 2020. júniusi működéséről meghatározta a tanévből hátralévő hetek szabályait. Ennek alapján:

• június 2. és június 15. között folytatódik a tantermen kívüli, digitális munkarend. Szükség esetén a szaktanár szervezhet egyéni vagy kiscsoportos konzultációt az iskola épületében.
  • június 2. és június 26. között az iskola felügyeletet szervez az arra igényt tartó tanulók számára reggel 8 és délután 4 óra között, ahol felzárkóztató, fejlesztő vagy sport foglalkozásokra kerülhet sor.
  • az étkezést a Kalória Kht. június 26-ig a szokásos rend szerint biztosítja.

Az iskolai felügyelet és az étkeztetés megszervezése érdekében kérjük a Szülőket, május 27-ig (szerda) jelezzék a tig@tig-godollo.hu címen, ha gyermekük a következő hétre igénybe kívánja venni az iskolai foglalkozásokat, ill. az ebédet