Osztályozó vizsgák 2020. augusztus

Írta: fischu 2020 május 12. Nincs hozzászólás

Jelentkezési határidő: június 12. (péntek)

Írásbeli és szóbeli vizsgák: augusztus 24. és 27.(Az előzetesen meghirdetett időpontok nem változtathatók.)

Jelentkezés: A digitális munkarendre tekintettel e-mailben (tig@tig-godollo.hu) a szaktanárokkal való konzultációt követően. A levélben feltüntetve a jelentkező nevét, osztályát a letenni kívánt vizsga tantárgyát és az évfolyamát, valamint a szaktanár nevét.

„A tanév (tanévek) megrövidítését az igazgató azon tanulóknak engedélyezi kivételes esetben (külföldi ösztöndíj, előrehozott érettségi vizsgára jelentkezés), akik:

– jó tanulmányi eredménnyel rendelkeznek, kettőnél több közepesük nincs,

– magatartásukkal-szorgalmukkal szemben nincs alapvető tanári kifogás,

– valamelyik tantárgyból az átlagot meghaladó képességeket és teljesítményeket mutatnak.

Kötelező érettségi tárgyakból, ill. négy évfolyamon keresztül tanított tantárgyakból osztályozó vizsga letétele csak rendkívüli esetben engedélyezhető.

A vizsga szervezése: A vizsga maga két részből áll, írásbeli (60 perc) és szóbeli. A vizsgázó vizsgabizottság előtt felel.

A vizsgákon szerzett osztályzat végleges, amennyiben a tanuló jobb érdemjegyet akar, folytathatja tanórai tanulmányait.”