» Beiskolázás, Featured, Legfrissebb információk

!!!

Írta: orkat 2019 november 19. Nincs hozzászólás

Kedves Szülők!

Gyermekük jelentkezési lapját a központi írásbeli vizsgára iskolánk portáján és titkárságán is leadhatják, vagy postai úton iskolánk címére (2100 Gödöllő, Petőfi S. u. 12-14.) is küldhetik. Határidő mindkét esetben 2019. december 06.

Az iskolánk 11-es termében szerdai napokon tartott részletes szóbeli tájékoztató, melyre gyermekükkel együtt is érkezhetnek, nem regisztrációhoz kötött. Nyílt napot, órákra való betekintést a nagy osztálylétszámok és a hely szűkössége miatt sajnos nem tudunk biztosítani.