» beszámolók, Featured, Legfrissebb információk

Felszállott a páva – törökös diákokkal

Írta: orkat 2019 november 6. Nincs hozzászólás

Iskolánk három diákja is szerepel abban a néptáncos produkcióban, amely a Felszállott a páva országos tehetségkutató verseny előválogatóin túljutva az elődöntőbe jutott. Pecze Ágoston, Pecze Janka és Sápi-Tóth Sarolta 6. a osztályos tanulók a gödöllői Urban Verbunk csapatával jutottak el a televíziós válogatóra, ahol „Tollasbál” címmel egy rábaközi koreográfiát mutattak be. A felhívásra közel ezren jelentkeztek, ebből 48 előadót és együttest választott ki a zsűri, aki a televízió képernyőn folytathatják a versengést.

A gödöllői táncosokat legközelebb november 15-én láthatják az érdeklődők a Duna TV műsorán.