GTIG-es pulcsi rendelés

Írta: orkat 2019 szeptember 2. Nincs hozzászólás

Tanárok, jelenlegi diákok, öreg diákok, szülők figyelem!
A sulink Diákönkormányzata elkészítette két minta példányát a már megrendelhető és felpróbálható egyen pulcsinknak, S és M próba méretben, amúgy S-XXL méretig lehet őket megrendelni.
A pulcsik ára a rendelési számtól függ, amennyiben elérjük a 200 db-ot akkor 3000-3500Ft lesz, ha nem akkor 4000-4500Ft.
Két színből lehet választani, bordót aranyhímzéssel, vagy pocokszürkét (iskolánk színe) fekete hímzéssel.
Szeptember első hetében, próbálhatjátok és rendelhetitek meg a GTIGes pulcsikat, keressétek iskolánk DÖK elnökét (Kovács Lili 11.a) személyesen, vagy akár facebookon.