» Featured, Legfrissebb információk, Tankönyv

Üzenet a könyvtárból

Írta: orkat 2019 május 28. Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A 2018/19. tanévben az 5-9. évfolyamon minden tanuló a könyvtárból kapta a tankönyveit. A tankönyvben bélyegző jelzi, ha azt vissza kell adni. 5-9. osztályban a szaktanárok segítségével tanórán gyűjtjük össze a tankönyveket, a 10-11. évfolyamosoknak (normatív ellátásban részesülőknek) pedig önállóan kell visszavinni a könyvtárba legkésőbb június 15-ig.

Az alábbi táblázatban megtekinthetőmost mely tankönyveket kell visszaadni.

(A felsősök a kötelező érettségi tárgyak vizsgára készítő könyveit a vizsgáig használhatják.)Tanév eleji ismétléshez a könyvtárban helyben használatra tudunk tankönyvet biztosítani. A táblázat másik munkalapján a “sima” könyvtári kölcsönzések láthatók.

Vargáné Balogh Katalin

könyvtáros-tanár