» Beiskolázás, Featured, Legfrissebb információk

Diákigazolvány

Írta: orkat 2019 május 13. Nincs hozzászólás

Beiratkozók figyelmébe:

Kedves Szülők! A diákigazolvány kiállításához az Okmányirodában egy NEK (Nemzeti Egységes Kártyarendszer) adatlap nevű nyomtatványt kell készíttetni. Ezt a nyomtatványt kérjük a beiratkozásra hozzák magukkal!

Az Oktatási Hivatal közleménye szerint „a NEK adatlap a kiállítástól számított 5 éven belül használható fel diákigazolvány igényléshez, amennyiben a tanulónak nem módosult semmilyen személyes, vagy lakcím adata.” Ha rendelkeznek a fenti követelményeknek megfelelő NEK adatlappal, vagy annak másolatával, akkor az is megfelelő számunkra az új diákigazolvány megigényléséhez.

Diákigazolvány igényléséhez link

Köszönettel,