» Archívum

Írta: orkat 2020 május 28. Nincs hozzászólás

Írta: fischu 2020 május 27. Nincs hozzászólás

Kedves érettségiző tanulók!

A kijavított közép- és emelt szintű dolgozatok megtekinthetők az alábbi beosztás szerint:

• 12.A – május 28. (csütörtök) 08.00-12.00 között – 8. terem
  • 12.B – május 28. (csütörtök) 12.00-16.00 között – 10. terem
  • 12.C – május 29. (péntek) 08.00-12.00 között – 11. terem
  • 12.D – május 29. (péntek) 12.00-16.00 között – 8. terem

A vizsgadolgozatok megtekintése során a teremben egyszerre két tanuló tartózkodhat. A dolgozatok laponként lefényképezhetők.

A dolgozat részletes tanulmányozása, az esetleges észrevétel megfogalmazása már nem a megtekintés helyszínén történik.

A javítókulcsokat megtaláljátok az Oktatási Hivatal honlapján:

Észrevétel megfogalmazásakor minden esetben pontosan meg kell jelölni a kifogásolt feladatot, feladatrészt, és hivatkozni a javítókulcsban feltüntetett megoldásra. Javaslom, hogy előtte konzultáljatok  a tanáraitokkal. Segíteni fognak.

Az észrevételek benyújtásának határideje június 2. (kedd) 16.00

Leadása az igazgatóhelyettesi irodában, az észrevétel – ha a lap pontosan ki van töltve – elektronikusan is benyújtható az iskola e-mail címére: tig@tig-godollo.hu

emelt szintű észrevételi lap

középszintű észrevételi lap

Írta: orkat 2020 május 26. Nincs hozzászólás

Kedves Szülők és Diákok!

A könyvtári könyvek visszavételének rendje az alábbiak szerint módosul:

A végzősöknek az érettségi dolgozatok megtekintési napján kell a könyveket visszahozniuk az iskolába. Pótnap: az észrevétel beadásának napja. A könyvtár ezeken a napokon 8-16 óráig nyitva lesz. Végzősök számára emlékeztető táblázat:   ITT

Az alsóbb évfolyamosoknak tanév végén nem kell visszaadniuk a kölcsönzött könyveket és a tankönyveket. A megváltozott tanrendre való tekintettel ősszel kell mindent visszaadni. Ennek rendje később kerül kidolgozásra és szeptemberben adunk róla tájékoztatást.

Az iskolát váltó tanulóink érdeklődjenek Kati néninél ímélben:

vbk@tig-godollo.hu !

Fábián Bertalan

Írta: fischu 2020 május 25. Nincs hozzászólás

Tisztelt Szülők!

A 220/2020. (V. 22.) Korm. rendelete az iskolák 2020. júniusi működéséről meghatározta a tanévből hátralévő hetek szabályait. Ennek alapján:

• június 2. és június 15. között folytatódik a tantermen kívüli, digitális munkarend. Szükség esetén a szaktanár szervezhet egyéni vagy kiscsoportos konzultációt az iskola épületében.
  • június 2. és június 26. között az iskola felügyeletet szervez az arra igényt tartó tanulók számára reggel 8 és délután 4 óra között, ahol felzárkóztató, fejlesztő vagy sport foglalkozásokra kerülhet sor.
  • az étkezést a Kalória Kht. június 26-ig a szokásos rend szerint biztosítja.

Az iskolai felügyelet és az étkeztetés megszervezése érdekében kérjük a Szülőket, május 27-ig (szerda) jelezzék a tig@tig-godollo.hu címen, ha gyermekük a következő hétre igénybe kívánja venni az iskolai foglalkozásokat, ill. az ebédet

Írta: fischu 2020 május 12. Nincs hozzászólás

Jelentkezési határidő: június 12. (péntek)

Írásbeli és szóbeli vizsgák: augusztus 24. és 27.(Az előzetesen meghirdetett időpontok nem változtathatók.)

Jelentkezés: A digitális munkarendre tekintettel e-mailben (tig@tig-godollo.hu) a szaktanárokkal való konzultációt követően. A levélben feltüntetve a jelentkező nevét, osztályát a letenni kívánt vizsga tantárgyát és az évfolyamát, valamint a szaktanár nevét. (tovább…)

Írta: orkat 2020 május 11. Nincs hozzászólás