» Archívum

2017 június

Írta: fischu 2017 június 27. Nincs hozzászólás
Tanévzáró

A Gödöllői Török Ignác Gimnázium tanévzáró ünnepségét 2017. július 1-én 10 órakor tartjuk.

Írta: fischu 2017 június 27. Nincs hozzászólás
Jó tanuló – Jó sportoló 2017.

A Magyarország Jó Tanulója-Jó Sportolója pályázat keretében a kimagasló tanulmányi és sport eredményeket elért diákokat jutalmazták a tanév végén. Ebben az esztendőben a Gödöllői Török Ignác Gimnázium két tanulója is átvehette az Emberi Erőforrások Minisztériumának elismerő oklevelét.
Hanzl Lilla (10.a) zsinórban negyedszer, Hanzl András (9.a) pedig idén először nyerte el ezt a címet.
Gratulálunk a díjazottaknak, a tanáraiknak és edzőiknek!

Írta: fischu 2017 június 14. Nincs hozzászólás
Beiratkozás a 2017/2018. tanévre

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a 2017/2018. tanévre való beiratkozásra 2017. június 22-én 8:00-12:00 között van lehetőség.

Ezen a napon várjuk azokat a szülőket, akiknek a gyermeke a leendő ötödik és kilencedik évfolyamra nyert felvételt.

Kérjük Önöket, hogy hozzák magukkal a tanuló év végi bizonyítványát.

Köszönjük!

Írta: fischu 2017 június 9. Nincs hozzászólás
Kiemelkedő eredmények MAGYARBÓL

Június 1-jén Foris Dávid 5.a osztályos tanulót a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Pest megyei fordulóján elért 2. helyezéséért és országos fordulóban elért 9. helyezéséért a Budapesti Pedagógiai Oktatási Központ ünnepség keretében kitüntette, oklevelet, könyvutalványt kapott Budapesten.

Dávid matematika és úszás versenyeredményei mellett az Arany János anyanyelvi versenyen országos fordulóban 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Krassovics Anna

Szívből gratulálunk, és további sok sikert kívánunk!